Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Czyli babcie są takimi przekotami nie tylko u nas ale na całym świecie
5
@gumaz co za bzdura
Ja nawet na swoje dziecko nie płacę a mam płacić na dzieci 273 tys innych ojców??
27
@tribo lipinki łużyckie, łączna 43
4
@marcin62 chłop już drugi dzień nie może przestać pisać o Owsiaku. Obsesja nabiera na sile
18
To zdjęcie może przejść do historii jak zdjęcie profesora Religi
17
Barcelona strzeliła najwięcej bramek w Lidze i straciła ich najmniej.
Padre Flick nawet jak nie dostaje transferów a pół zespołu ma kontuzje to i tak zjada tą lige.
21
Wiesz, że Real Madryt miał cienki sezon jak ich kibice zaczynają postować takie rzeczy xD
2
@lajcior Mieszanka musztardy z keczupem mmm ale smaka narobiłem sam sobie
@Azi instrukcje niejasne xD
8
@lajcior bierzesz kiełbasę, dajesz ją na grill, ściągasz kiełbasę jak będzie gorąca jak mamuśki w twojej okolicy i jesz.
To jest mój ulubiony przepis i specjał
3
@clyde to jest to co pisałaś wczoraj. Dosłownie wszyscy im będą patrzyli na ręce, każdy przekręt od razu odbiłby się echem na całą Polskę.
23
Fundacja Cancer fighters uruchomiła stronę na której widnieje oficjalna i pełna kwota oraz będzie tam wyszczególnione wszystko na co idzie jaka suma.
To tak w kwestii wałków o których ludzie pisali.
1
@dafik85 i Araujo na 9tce xdd
21
Ogólnie zawsze myślałem, że moje żarty trzymają mnie na dystans od różnych spraw ale to ile mi się oczy napociły podczas tej końcówki streama to masakra.
Te dzieciaki były tak urocze i niewinne, że nie mieści mi się w głowie jak takie cholerstwo mogło ich spotkać
2
@DragonxNF popraw mnie jeśli się mylę ale chłop ani razu nie poprosił o suba?
3
te dzieciaki są takie niewinne, nie łapią jeszcze tych żartów Bedoesa i łatwogenga :D
5
@Kgorecki2500 Chyba włoska. Od zawsze lubiłem burgery
16
Mama łatwogengu na live. To jest ta słynna koleżanka naszych mam właśnie
42
Podobno na 200 mln @AlexDark00 spiewa na live z Lewandowskim utwór "mój przyjacielu" Krzysztofa Krawczyka
3
Kto się czubi ten Real Madryt ma 11 punktów straty do Barcelony
4
Dokładnie to, niektórzy muszą mieć na siłę inne zdanie. Coraz więcej komentarzy w sieci widzę takich, że to i tak mała kwota, że to wszystko dla atencji celebrytów.
Tacy ludzie to wampiry energetyczne, jak najdalej się trzymajcie od takich w życiu xd
2
@NeroTFP1 kurde nie wiedziałem, że to przeczytasz bo wtedy napisałbym "90 tyś"
5
Wyobrażacie sobie jaką drużynę by poskładał Flick gdyby potroili mu budżet na transfery i miałby 90 000 euro?
0
@Arden niech tych dwóch szkodników się lepiej nie miesza w tą akcje bo mi ją obrzydzą
9
Kumacie być sąsiadem łatwogenga, wychodzisz se po zakupy i mijasz na klatce Pazure, Szpakowskiego i Pateca
22
To jest świetne, że Real traci punkty przez takie rzeczy, które przez lata robili ich zawodnicy i wtedy wszystko było git i czyściutko. I nagle zobaczyli, że przecież tak nie można i to złe i niesprawiedliwe xD
Karma chyba istnieje.
1
@Kgorecki2500 wnioskuję żebyś zrobił jeszcze 1 km żeby było 6 7
1
@Kgorecki2500 jak byłem w Twoim wieku to robiłem 18 km i nikt nie narzekał. Cieszyliśmy się, że mieliśmy nogi połamane.
Teraz to roszczeniowe pokolenie tego nie zrozumie
24
Straszne jest to, że tragicznie umiera lubiany przez większość Łukasz Litewka, po czym dzień po jego śmierci już używa się tego jako broni politycznej... A tamci to, a tamci tamto, był niewygodny dla tych, dla tamtych.
Masakra.
2
@lajcior chudy to określenie pejoratywne. Mówi się szczupły, żeby nikogo nie urazić.
22
Opinia? @Eklerek @Kessie