1

@macio_944 no nie wiem, trochę głupi zakład bo mi się nie opłaca

1

@macio_944 Dobra Maciek, może jakiś zakładzik? jak wyjdzie GTA VI to dajesz mi 3 stówki. Wchodzisz w to?

12

@xvcWinterSoldier biała, długa suknia.
Partnerka zawsze jest na mnie oburzona ale trudno.

1

@Kgorecki2500 po ile piwko w tych ogródkach na dole?

1

@Karol145 lody i zakola bardzo fajne ale @agaFCB wszystko zepsuła i poważne tematy wjechały

0

@SeWo77 po prostu spoko zmiennik dla Yamala, nic nadzwyczajnego ale też bez tragedii.
Tylko ludzie z niego Messiego robią gdyby tylko zły Hansi dawał mu więcej minut.

9

@draxidox gdyby tylko istniały badania mówiące o tym, że im biedniej w kraju i im mniejszy dostęp do opieki medycznej tym większy współczynnik narodzin... Gdyby tylko istniało takie badanie

2

@Zoker instrukcje niejasne, banan przypalił się na grillu

3

@FcPortoFan1999 czyli ten mowy krem nivea faktycznie działa?

1

03.05.2025 był rok temu. Czujesz się staro?

0

Bez Yamala, bez Raphinhi. Dla Padre Flicka to nie wymówka, mają być 3 punkty i są 3 punkty.

10

Lewy z golem, Ferran z golem... Można śmiało powiedzieć, że Ferran i Lewy z golami

37

Zawsze wierzyłem w Lewego, po za momentami jak w niego nie wierzyłem

4

Pedri wytrzymaj, dla @July_6_BcN

0

Profesor kto? Xd

0

@Playez rosół dobry czy woda barwiona?

2

Co on tam gada ten drugi?
Te nie słychać cie

5

@Eklerek nie no @Ilka ma rację, ja bym Cię też z chęcią zobaczył

5

@Ilka podobno są tacy lubią grube z zakolami

7

Czemu kobiety zawsze wolą wysportowanych i zadbanych mężczyzn a nie grubasów zakolaków?

4

@Bolton bardzo fajnie, masz stówke do 10go pożyczyć?

11

@draxidox i wszystkim parkującym też

7

@July_6_BcN pierwszy raz widzę, żeby ktoś na udko z kurczaka powiedział biodro xD

7

@Kgorecki2500 z normalnych kartofli, tu jest polska a nie jakaś europa tak

6

@Ilka za kim jesteś?

4

Nie no bez przesady, nie opłaca się odkupować Clementa Lengleta z Atletico za 105mln...

9

@Rastafarnianin dziękuję ale jestem nie praktykujący

1

@FcPortoFan1999 na szczęście 3 piętro więc ładnie wszystkich widać

16

Grill, piwko, rozmowy i totalny chillout. Ahh uwielbiam podglądać co robią sąsiedzi

0

Ale bym se pograł w coś a nie ma w co pograć. Co u was ostatnio śmiga?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?