Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 no nie wiem, trochę głupi zakład bo mi się nie opłaca
1
@macio_944 Dobra Maciek, może jakiś zakładzik? jak wyjdzie GTA VI to dajesz mi 3 stówki. Wchodzisz w to?
12
@xvcWinterSoldier biała, długa suknia.
Partnerka zawsze jest na mnie oburzona ale trudno.
1
@Kgorecki2500 po ile piwko w tych ogródkach na dole?
1
@Karol145 lody i zakola bardzo fajne ale @agaFCB wszystko zepsuła i poważne tematy wjechały
0
@SeWo77 po prostu spoko zmiennik dla Yamala, nic nadzwyczajnego ale też bez tragedii.
Tylko ludzie z niego Messiego robią gdyby tylko zły Hansi dawał mu więcej minut.
9
@draxidox gdyby tylko istniały badania mówiące o tym, że im biedniej w kraju i im mniejszy dostęp do opieki medycznej tym większy współczynnik narodzin... Gdyby tylko istniało takie badanie
2
@Zoker instrukcje niejasne, banan przypalił się na grillu
3
@FcPortoFan1999 czyli ten mowy krem nivea faktycznie działa?
1
03.05.2025 był rok temu. Czujesz się staro?
0
Bez Yamala, bez Raphinhi. Dla Padre Flicka to nie wymówka, mają być 3 punkty i są 3 punkty.
10
Lewy z golem, Ferran z golem... Można śmiało powiedzieć, że Ferran i Lewy z golami
37
Zawsze wierzyłem w Lewego, po za momentami jak w niego nie wierzyłem
4
Pedri wytrzymaj, dla @July_6_BcN
0
Profesor kto? Xd
0
@Playez rosół dobry czy woda barwiona?
2
Co on tam gada ten drugi?
Te nie słychać cie
5
@Eklerek nie no @Ilka ma rację, ja bym Cię też z chęcią zobaczył
5
@Ilka podobno są tacy lubią grube z zakolami
7
Czemu kobiety zawsze wolą wysportowanych i zadbanych mężczyzn a nie grubasów zakolaków?
4
@Bolton bardzo fajnie, masz stówke do 10go pożyczyć?
11
@draxidox i wszystkim parkującym też
7
@July_6_BcN pierwszy raz widzę, żeby ktoś na udko z kurczaka powiedział biodro xD
7
@Kgorecki2500 z normalnych kartofli, tu jest polska a nie jakaś europa tak
6
@Ilka za kim jesteś?
4
Nie no bez przesady, nie opłaca się odkupować Clementa Lengleta z Atletico za 105mln...
9
@Rastafarnianin dziękuję ale jestem nie praktykujący
1
@FcPortoFan1999 na szczęście 3 piętro więc ładnie wszystkich widać
16
Grill, piwko, rozmowy i totalny chillout. Ahh uwielbiam podglądać co robią sąsiedzi
0
Ale bym se pograł w coś a nie ma w co pograć. Co u was ostatnio śmiga?