1

@Encore niech się nigdy nie zmienia

14

Popłakane przy kamerach dla Netflixa to można wrócić do swojego normalnego zachowania


9

Ten się śmieje, kto się śmieje z Realu Madryt

0

Ciekawe kogo zwolni Mbappe

1

Wczoraj może i przegraliśmy ale dziś wygraliśmy

1

@Tasde Tusk miał swojego Murańskiego a ten ma swojego xD cyrk

2

@FCB24 ja nie mam pretensji o naszą tabelkę tylko o to jak wyglądały statystyki Atletico w tym dwumeczu :)

16

Taka ciekawostka.

7

@kubix05 trzeba uczcić ten dzień trzeźwości panowie @Luciano99 @Kessie

7

@MirusAmisz pewnie kontrola sanepidu była?

2

@gumaz prawa bo i tak tam jest kura + jajka i warzywa. Więc mam wszystko, od mięsa, przez nabiał aż po warzywa i owoce.

6

Barcelona z każdym kolejnym meczem:
"cholera, powinno wyjść inaczej"

1

@marcin62 co Ty gadasz, szklanka do napojów 360 ml Pasabahce – Casablanca i karnet do multikina to duży budżet transferowy. Zero wymówek.

3

@FcPortoFan1999 ja już się naoglądałem zawodu codziennie rano patrząc w lustro

1

@lajcior nie rób z niego konfidenta, z psami i karetkarzami się nie gada

7

@lajcior a to było zabawne. Fermin leży półprzytomny, leci z niego jak z kranu, 5 medyków przy nim. A Yamal se siedzi na piłce i czeka żeby różny wykonać xDD

8

@agaFCB dziś boli, ale wczorajszej zabawy nikt nam nie odbierze.

58

Wiadomo, że ból dupy jest. Ale myślę sobie o Yamalu we wczorajszym meczu i to jest dla mnie absurdalnie chore co ten gościu wyprawia.
Myślę, że kolejni prezydenci Barcelony będą rozliczani z tego czy udało im się przedłużyć z nim kontrakt. Epokowy talent.

3

Najlepsze, że to było zero zaskoczenia, to co wiele osób się śmiało i obstawiało to się sprawdziło.
Dopóki oni się nie nauczą, a nie nauczą się, to tak będzie zawsze nasza LM wyglądała.
Babol w obronie, czerwo obrońcy i milion niewykorzystanych sytuacji.

6

Babol w obronie i strata gola
Czerwona dla obrońcy
Mam wrażenie że Barcelona się nigdy nie nauczy naprawdę.

1

Wydać miliard na Transfery i płacić trenerowi 50 baniek rocznie żeby grać taki football to też wyczyn Atletico xD

4

Yamal ma absurdalne umiejętności piłkarskie w tym wieku...

2

Turpin smutny xD

2

No to już wiemy kto musi awansować w tym dwumeczu

4

Panie areczku, faule są dla Atletico, dla Pana jest wstajemy i gramy dalej

1

Jak Griezzman odejdzie z Atletico to stracą jakieś 80% potencjału ofensywnego. Chłop sam wszystkie akcje napędza.

4

Ale się leje, jak z kranu... Masakra

3

@marcin62 a co jak ten pijamy ziomek jest Twoim szefem i jest środa godzina 10:42? @Luciano99

22

walić materace i penalti a favor del real madrid

4

@Frimpong wysłał mi przed publikacją to na priv i zapytał czy dobrze napisał.
Odpowiedziałem żeby mi oddał 20 zł które ode mnie pożyczył i już mi nie odpisał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?