Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore niech się nigdy nie zmienia
14
Popłakane przy kamerach dla Netflixa to można wrócić do swojego normalnego zachowania
9
Ten się śmieje, kto się śmieje z Realu Madryt
0
Ciekawe kogo zwolni Mbappe
1
Wczoraj może i przegraliśmy ale dziś wygraliśmy
1
@Tasde Tusk miał swojego Murańskiego a ten ma swojego xD cyrk
2
@FCB24 ja nie mam pretensji o naszą tabelkę tylko o to jak wyglądały statystyki Atletico w tym dwumeczu :)
16
Taka ciekawostka.
7
@kubix05 trzeba uczcić ten dzień trzeźwości panowie @Luciano99 @Kessie
7
@MirusAmisz pewnie kontrola sanepidu była?
2
@gumaz prawa bo i tak tam jest kura + jajka i warzywa. Więc mam wszystko, od mięsa, przez nabiał aż po warzywa i owoce.
6
Barcelona z każdym kolejnym meczem:
"cholera, powinno wyjść inaczej"
1
@marcin62 co Ty gadasz, szklanka do napojów 360 ml Pasabahce – Casablanca i karnet do multikina to duży budżet transferowy. Zero wymówek.
3
@FcPortoFan1999 ja już się naoglądałem zawodu codziennie rano patrząc w lustro
1
@lajcior nie rób z niego konfidenta, z psami i karetkarzami się nie gada
7
@lajcior a to było zabawne. Fermin leży półprzytomny, leci z niego jak z kranu, 5 medyków przy nim. A Yamal se siedzi na piłce i czeka żeby różny wykonać xDD
8
@agaFCB dziś boli, ale wczorajszej zabawy nikt nam nie odbierze.
58
Wiadomo, że ból dupy jest. Ale myślę sobie o Yamalu we wczorajszym meczu i to jest dla mnie absurdalnie chore co ten gościu wyprawia.
Myślę, że kolejni prezydenci Barcelony będą rozliczani z tego czy udało im się przedłużyć z nim kontrakt. Epokowy talent.
3
Najlepsze, że to było zero zaskoczenia, to co wiele osób się śmiało i obstawiało to się sprawdziło.
Dopóki oni się nie nauczą, a nie nauczą się, to tak będzie zawsze nasza LM wyglądała.
Babol w obronie, czerwo obrońcy i milion niewykorzystanych sytuacji.
6
Babol w obronie i strata gola
Czerwona dla obrońcy
Mam wrażenie że Barcelona się nigdy nie nauczy naprawdę.
1
Wydać miliard na Transfery i płacić trenerowi 50 baniek rocznie żeby grać taki football to też wyczyn Atletico xD
4
Yamal ma absurdalne umiejętności piłkarskie w tym wieku...
2
Turpin smutny xD
2
No to już wiemy kto musi awansować w tym dwumeczu
4
Panie areczku, faule są dla Atletico, dla Pana jest wstajemy i gramy dalej
1
Jak Griezzman odejdzie z Atletico to stracą jakieś 80% potencjału ofensywnego. Chłop sam wszystkie akcje napędza.
4
Ale się leje, jak z kranu... Masakra
3
@marcin62 a co jak ten pijamy ziomek jest Twoim szefem i jest środa godzina 10:42? @Luciano99
22
walić materace i penalti a favor del real madrid
4
@Frimpong wysłał mi przed publikacją to na priv i zapytał czy dobrze napisał.
Odpowiedziałem żeby mi oddał 20 zł które ode mnie pożyczył i już mi nie odpisał.