0

@Kubala22 drugi najlepszy strzelec w historii FC Barcelony, 177 bramek ze średnią 0,72 bramki na mecz. Czy aby na pewno Jovic może się śmiać? Moim zdaniem nie wypada :)

7

@Deraxium S. Roberto w tym sezonie w la lidze występował 2085 minut, Semedo 1596 minut [wg. Transfermarkt.pl]. Więc przepaści w minutach nie ma, około 5,5 meczu więcej rozegrał Roberto. Statystyki jasno mówią że lepszy był Roberto. Poza tym jest odwazniejszy a przy tym więcej myśli niż tylko rura do Lini końcowej i wracanko żeby podać do tyłu... Nadal nie rozumiem co skłania ludzi to myślenia że Semedo nie wiadomo jak zjada Roberto i ten drugi to w ogóle ławe powinien grzać... No nic innego mi nie przychodzi do napisania niż -> XD

0

@dasouzar11 słabo się bawisz ;p @Odesseiron takiego piłkarza bym widział w barwach Barcy

3

W czasie tych już nudnych plotek transferowych i narzekań na Valverde i nowe koszulki, co powiecie na małą zabawę. Stwórz piłkarze idealnego! Dobierz piłkarza pod każdą z poniższych części ciała
Głowa - najlepszy piłkarz strzelający głową
Tułów, barki - chodzi o postawę, grę ciałem
Ręce - bramkarz
Nogi - siła strzału / szybkość biegu
Stopy - technika strzału, podania, drybling, rzuty wolne / karne
J*ja - postawa mentalna na boisku :)
Ale uwaga, może być wykorzystany tylko jeden piłkarz tzn. Jeśli do głowy wybierzesz C. Ronaldo to nie możesz użyć go jako przykład do nóg. Mam nadzieję że wiecie o co cho :D

0

@Chwytliwy zwolnią Valverde, nowym trenerem zostaje Koeman. Barca kupuje Griezmanna + Neymara + de Ligta. Nike zmienia w ostatniej chwili projekty koszulek na przyszły sezon, rakitic odchodzi za 100 mln, Busi i Suarez zostają rezerwowymi a my zaczynamy grać piłkę jak Man City Guardioli. A później wchodzi Barcainfo, cały na biało... :) 

0

@Rewolucja123 Temat jest chyba prosty. Pokaż mi aktualnie lepszego i dostępnego na rynku LO. Gdyby Alba miał odejść to byśmy się osłabili, tymbardziej że aktualnie nie mamy na tej pozycji nikogo dobrego do zastąpienia. 

0

@RosjaninBut ale bzdury pleciesz to głowa boli... Równie dobrze mógłbym sklecić filmik z niewypałów Messiego w tym sezonie i powiedzieć że należy mu się ławka na następny sezon... 

0

@Colon nie zapomnij o André Gomesie. Zawsze miał kilka pomysłów i rozwiązań jeśli chodzi o podania. Pique, Umtiti, Alba, Ter Stegen. Hihi takie sobie żarciki 

3

@gorgota ja niestety nie mogę pić piwa, chyba mam na nie jakąś alergie.. bo po 9 robię się czerwony na twarzy i wymiotuje. 

1

@FCBeSeM jeśli chodzi o gry to nie ma lepszej strony niż fitgirl-repacksJeśli chodzi o filmy to nie wiem. 

0

W życiu pewne są tylko 3 rzeczy. Podatki, śmierć i odgrzewany kotlet na la rambli pt. "Valverde jest zły i słaby".

2

Ludzie.. Co wy macie z tą chorą i dziwną tezą że Semedo bije Roberto na głowę??? W czym, w szybkości biegu? Bo chyba więcej przykładów tego bicia na głowę nie widzę..

1

Jest drugim najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony. Ma średnią bramek na mecz 0,72. Za nim na 3 miejscu jest Rivaldo który strzelił 133 bramek, ze średnią bramkowa na mecz wynoszącą 0,56. Okej, w lidze mistrzów bez popisów, ale raz ją zdobył, a Barca to nie tylko LM. Liczą się wszystkie trofea a Suarez znacznie się do wszystkich przysłużył..

0

Teraz to żeś mi dał.. Nie mogę się zdecydować, to zbyt trudny wybór.. :/

6

W sensie Real do Barcy a Hazard do Griezmanna?

0

Dał nam 177 bramek w 123 meczach w barwach Barcelony [transfermarkt.pl]
W tym sezonie w klasyfikacji Pichichi jest na pozycji nr. 2. Z ilością bramek równą: 21 [realmadryt.pl]
On nadal dużo daje, ktoś wcześniej napisał że potrafi kopać się po czole przez 70 minut po czym strzelić 1-2 bramki dające wygrany mecz.

0

Tyle że Hazard również ma 28 lat :D

5

A niektórym kibicom Barcy jest źle bo odpadlismy z LM i mamy szansę "tylko" na doublet... :D

0

W polskim radiu w porannych wiadomościach słyszałem jak mówili o tym że Griezmann odchodzi z Atletico i jest coraz bliżej przejścia do Barcelony więc musi coś być na rzeczy! :D a tak na poważnie to też po tym co zrobił rok temu, wolę nie ekscytować się na zapas. Raczej na chłodno do tego podchodzę.

3

Idealnie w punkt :) Dodałbym jeszcze, że w razie ewentualnego zastępstwa za Coutinho, wydaje mi się że mentalnie Griezmann jest o wiele wyżej. Raczej takiego hamulca by nie złapał.

12

Co do osób które piszą że bezsensu jest kupować Griezmanna bo ma 28 lat. To chciałbym przypomnieć, że Luis Suarez przyszedł do Barcelony w 2014 roku, w wieku 27 lat. Ile radości nam dał przez te 5 lat? :) Ja to tylko tak zostawię.

2

To jest film dokumentalny.

2

Dla mnie też to jest chore, zdrowie i rodzina są najważniejsze. Pamiętam jak mój tata miał gorszy dzień w pracy i wychodzilismy nawet na te głupie gofry czy coś to odrazu lepiej było. Rodzina Ivana zapewne też chciała go pocieszyć, wyjść gdzieś żeby się odstresowal. Ale nie.. Mirek z Sandomierza jest niezadowolony z tego że jego ulubiony zespół przegrał i zabiera pilkarzowi prawo do wyjścia z rodziną.

Niektórzy powinni naprawdę się puknąć w głowę...

0

No i się doczekałem! :D zastanawia mnie tylko że w żadnej ze statystyk nie ma A. Pirlo. Zawsze wydawało mi się że bardzo dużo osiągnął tam pod względem indywidualnym. Ciekawe jak statystyka ze strzelonych rzutów wolnych

0

Kiedy teleexpres? Czekam i czekam... :(

1

I na podstawie takiego "rodzynka" ocenia się wszystkich kibiców Barcy...

0

Bo takie Jacki co trochę w fife pograły i myślą że znają się lepiej niż trenerzy ze stażem w profesjonalnej piłce nożnej przekraczającym często 3/4 ich życia, nie zdają sobie sprawy że pomocnik nie strzelający wielu goli może robić ogromną robotę na boisku.

0

Wiem wiem, przemyślałem to i dlatego usunąłem komentarz. Masz rację, mój błąd :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dopóki przepisy dotyczące bramek wyjazdowych w LM się nie zmienią, zawsze bardzo ważne jest nie tracenie bramek u siebie przed rewanzem w razie ewentualnego remisu w dwumeczu. Więc to nie jest w cale dziwne myślenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?