0

@cules100pro wątroba u dorosłego mężczyzny przetwarza 10g czystego alkoholu na godzinę. Tego procesu nie da się przyspieszyć ani spowolnić (chyba że masz chorą wątrobę). Więc to nie zależy od wagi tylko od czasu od spożycia. @Lola120 Po 3-3,5h już powinieneś mieć 0,0 promila .

2

@BarcaInfo pff i on był wart ponad 100 mln? Taką sztuczkę to nawet ja potrafię...

0

@brzucho no dobra, możesz mieć swoje zdanie ale co ta szybkość daje Semedo? To że umie szybko dobiec do lini końcowej po czym wycofać i podać do najbliższego..

2

@brzucho świetny tok myślenia. Ściągnijmy Usaina Bolta w takim razie, będzie najszybszy, więc najlepszy..

3

@kkbarca poczekajmy jeszcze i się przekonamy kogo będzie wystawiał. Narazie to równie dobrze możemy numery Lotto zgadywać. Kto wie co będzie.

0

@krzychu1526 nie podzielam max. Słabo zrobiłeś i to bardzo.. Mogłeś najpierw z nim pogadać i wyjaśnić co tam do niej czujesz itd. Ale takto mega słaby ruch

0

@WiernyDoKoncaFCB wszystko zależy od tego jaki masz PC. 27 calowy monitor 60 Hz jest dobry do grania w 1440p. Ale do tego musisz mieć odpowiednio dobry procesor i kartę graficzną.

1

@NeroTFP najlepsze że 90% tych lasek z insta co tak mówią, mają wysportowaną sylwetkę i ogólnie są fit :D wtedy łatwo się mówi żeby się nie martwić. To trochę tak jakby milioner mówił "nie masz pieniędzy? Nie przejmuj się, pieniądze to nie wszystko!"

0

@MesQueUnClub_87 dopóki Ivan jest zawodnikiem Barcy to ma moje pełne wsparcie (oczywiście wiadomo że to mało znaczy heh), nie olewa gry, daje z siebie wszystko i nie odstawia cyrkow, dlatego całym sercem jestem za nim aczkolwiek powinien powoli przyjąć rolę zamiennika i zrobić miejsce dla młodszych.

5

@Gaucho Messi to po Coronie jest to mu nie w głowie wiadomości powitalne :D

3

@DonAndrzejos a pomyślałeś o tych wszystkich osobach które się obrażą jak przyjdzie Neymar? On nie może przyjść bo Stasiek z Sosnowca będzie pisał na LA RABMLI że jest niezadowolony...

6

@woro1 łoooo, popłakałem się ze śmiechu, to najśmieszniejszy komentarz jaki w życiu widziałem, nie potrafię przestać się śmiać, brakuje mi aż oddechu! Gratuluję, myślałeś o zawodzie komika?

2

@MesQueUnClub_87 dokładnie :D hah jestem tak niesamowicie ciekawy jak będzie wyglądała ta drużyna po tym okienku transferowym, jak ją ustawi Valverde, jak będą się zgrywali itd. już teraz czuje emocje przed zbliżającym się sezonem..

4

@Dajnatace ja mam do tego taki stosunek, że nie mam nic przeciwko temu żeby przyszedł, wręcz chciałbym. Ale nie jest to coś co spędza mi sen z powiek i modle się o niego. Jak będzie to spoko jak nie to się nic nie stanie, już teraz jestem mega zadowolony z transferów :)

0

@PawkoFCB ogólnie jeśli chodzi o system walki to na tamte czasy gdy powstawał Wiedźmin 3 było to coś dosyć świeżego i nowatorskiego, nie można też porównywać go z grą (kingdom come) która wyszła 2/3 lata później, do tego miała w założeniu być hiperrealistyczna. Więc wiadomo że system walki musi się różnić od gry w której grasz mutantem o nadludzkiej sile, szybkości i refleksowi hah :D

0

@bartoszekkk Barcelona nie przegrała z Juventusem walki o de Ligta, zdrowy rozsądek Bartomeu wygrał w tej walce, olbrzymie wynagrodzenie dla Holendra to byłaby przesada. Poza tym, czemu nie dasz przykładów w drugą stronę? A kto np. pojechał osobiście do Amsterdamu żeby przekonać de Jonga ?

0

@kkbarca też mocno trzymam za niego kciuki, ale chyba zmądrzał trochę, takie odnoszę wrażenie. Raczej większość jego kontuzji brało się z jego niedbalstwa. Oby w tym sezonie robił kose na skrzydle! :)

9

@szkutnik91 teraz to sobie wyobraziłem
- Panie lekarzu od kostki Neymara, tutaj Barcelona. Co jest z tą kostką?
- nie jest dobrze
- ehh no to teraz mamy niedobre odczucia..
:D

6

@MarioVeB! użytkownik @BieVo porównał go do papieru toaletowego spuszczanego w toalecie. To według Ciebie nie jest obrażanie?

1

@jeonek no nie o to mi chodziło, chciałem zaznaczyć na przykładzie Busquetsa że na swoją pensje grubo pracował i faktycznie mu się należy, a de Ligt chciał wynagrodzenia za to że jest obiecującym piłkarzem i niczym ponadto nie zasłużył.

8

Widziałem tutaj i słyszałem od znajomych kilka razy że Barca sfrajerzyła tym że nie sprowadziła de Ligta, serio ? Wyobraźcie sobie to
>od prawie zawsze jesteś piłkarzem Barcelony, w 2008 r przechodzisz do pierwszej drużyny
>stajesz się decydującym piłkarzem w odnoszonych zwycięstwach, podstawowym piłkarzem pierwszej 11
>zdobywasz z zespołem zwycięstwa, tryplety, kilkukrotnie siegasz po puchar Ligi mistrzów
>stajesz się niezbędnym piłkarzem każdego trenera który przychodzi do klubu
>jesteś wzorem dla młodszych piłkarzy
>nazywasz się Busquets
I teraz do klubu ma przyjść 19 latek który zapewne rywalizowalby o miejsce w 1szym składzie który z miejsca chce większe wynagrodzenie od Ciebie... Nie mam nic do de Ligta, wiadomo że każdy chciałby mieć więcej pieniędzy niż ma teraz, i życzę mu powodzenia w Juve. Ale mówienie że Barca sfrajerzyła bo go nie sprowadzili no to jest absurd..

1

@IronSanHybrid brakowało mi w Barcy właśnie takiego gościa który umie pośmieszkować i rozluźnić atmosferę. Trochę mam już dosyć smęcenia że wpadka z Roma i Liverpool była bolesna i nie może się powtórzyć...

0

@G9 1no tak, bo jak zwykły 19sto latek zastanawia się poważnie nad wyborem na które studia powinien iść to przecież robi szopki, odrazu powinien wiedzieć co jest kluczowe w jego przyszłości..
2. No tak, pójście na łatwiznę bo tam średnia wieku wysoka, a przecież u nas na jego pozycji mamy 22 letniego Pique
3. Słuchanie faceta który próbuje zrobić tak żebyś zarabiał jak najwięcej a przy tym nadal grał w topowym klubie, ehh... Za to powinien być kryminał!!
No i to podsumowanie... Przestańcie już gadać o tych rzeczach że jak ktoś nie wybrał Barcy tylko inny klub to na nas naplul, zadrwil, pajacowal, gwiazdorzyl itd.

1

@Katalonbar Panie, jak go w fifie dałem na pomocy to wiesz jak śmigał?!?! SPOJLER: życie to nie Fifa, nie ma tak łatwo.

2

@Kamiloza91 nie no, jeszcze kilku zawodników powinniśmy pożegnać. Ale to okienko jest już w tym momencie bardzo udane.

46

Do plotki transferowej o której pisze AS, to ja bym oprócz Coutinho i Dembele dodał jeszcze Messiego, Umtitiego, de Jonga i Ter Stegena i dopłata 100 mln. Bo coś za mało takto.

0

A może by tak kupić tego Neymara i złożyć wniosek do FIFY żeby można było grać 12oma zawodnikami w meczu?

1

@Geble problem w tym że żeby Państwo dało Ci to 500 PLN to musi zabrać 700. Trzeba opłacić stanowiska które się tym zajmują i te które powstały specjalnie po to żeby się tymi sprawami zajmować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?