Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe nieśmiało mogę rzec, wobec ostatnich informacji że ten tydzień będzie kluczowy.
1
@neymarjr_143 nie pije do Ciebie, nie mam w zwyczaju się naśmiewać po złości z innych. Chodzi mi bardziej o to te obserwacje na Ig i plotki związane z nimi są od bardzo dawna i po prostu bawią mnie :D
@Transu96 nie masz Ig? To jak sprawdzasz co jedli Twoi znajomi?
0
Mam pytanie odnośnie tych domysłów i plotek transferowych kto kogo zaczął obserwować na instagramie. Czy jeśli zaobserwuje jakąś modelke, to znaczy że jest blisko i są to znaki wskazujące że się z nią ożenie? dajcie znać ale wydaje mi się, że to nie tak działa
0
@Lebson26 tak, a Messi ostatnio pochlebnie wypowiedział się o Cristiano Ronaldo w wywiadzie. Transfer do Juventusu już w tym tygodniu :D
0
@SeeleyBooth płaskoziemcy i tak nie uwierzą. Jeśli dla nich dowodem że ziemia jest płaska, jest to że (bez żadnych dowodów, ale na pewno) na Antarktydzie są żołnierze co strzelają karabinami jak się za bardzo zbliżysz, żebyś nie odkrył największego kłamstwa w dziejach. To nie wymagaj od nich żeby uwierzyli w ten filmik.
1
@neymarjr_143 nie jestem na 100% pewien ale kiedyś (chyba nawet przed przedłużeniem kontraktu) Messi zaobserwował na Ig Chelsea. To nic nie znaczy.
4
@Danny Gaucho ale przynajmniej zaoszczędzą na pensji. Mi 2700 na rękę i ubezpieczenie wystarczy
0
Dobra dobra, jak już jest taka lipa to mnie mogą zakontraktować na to lewe skrzydło
0
@Danny Gaucho ehh, wiem wiem, jednak wole myśleć że się czegoś nauczyli i będzie git
2
@Coutinho007 w tym szaleństwie jest nadzieja że są pewni Neymara i ten transfer się uda. Inaczej oddając Cou na wypożyczenie bez żadnej alternatywy okazaliby się kompletnymi amatorami.
2
@sebasek99 ale by buki miały zabawe w zakładach na to który się pierwszy połamie
7
@yachtmaster już o 11 Ci pisałem żebyś nie pił bo za wcześnie, a Ty dalej łoisz
0
@SeeleyBooth nie jadłem
9
@SHIBA ale bydle
0
@Testo ciężko stwierdzić który raper jest najlepszy. To tak jakby się spierać która kobieta jest najpiękniejsza. Są różne gusta i preferencje, ale dla mnie jeden z najlepszych w PL w historii.
0
@yachtmaster Koleś, jest 10:50 a Ty już pijany.. nie przesadzaj
0
@patrykzmc2000 może Tuttsport po prostu sobie w fife gra i nie wie kogo kupić do drużyny a wy odrazu się śmiejecie..
0
Czy ja dobrze myślę czy na ten moment zdrowi zawodnicy w linii ataku, gotowi do gry to: prawie Messi, Griezmann i Carles Perez z Barcy B?
1
@Witekk10 żart to jest szkło za ponad 100 mln EURO. W chińskim sklepie masz za kilka ziko..
4
Ale czekam aż Dembele odpali. Ten sezon będzie jego
0
No Barcelona, dajcie te pieniądze na niego, wiem że macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@koksik2700 będą się ścigać, który więcej wykręci dni z kontuzją
0
@kkbarca ja poprosze na cienkim cieście i z dodatkowym serem.
0
@arcziFCB ten koleś to złoto
0
@jacob345 nie będzie prezentacji zapewne. Pójdzie ściema że remont stadionu czy coś i prezentacja zamknięta. PS. Herbu też by nie pocałował na pewno.
0
@Criss18Barca 0 strachu, nie ma się czego obawiać, tylko troche mało miejsca na nogi
31
I jak u was napięcie w 74 kluczowym tygodniu? Mnie cały czas trzyma.
0
@sebasek99 Internet explorer to nie przelewki prosze Pana.
1
@IronSanHybrid dokładnie, i żadne "ale jak grał z Dembele na prawej stronie to super mega turbo" tego nie zmieni. No chyba że Messi ławka i wtedy by mógł sobie robić kose na prawej stronie z Dembele, to wydaje się obecnie najrozsądniejsze wyjście.
1
@IronSanHybrid tak, jego zwolnnicy i tak Ci napiszą "i co z tego? Statystyki to nie wszystko, ważne że szybko biega"