Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Oby, Klocuch to złoto
1
@BarcaInfo Tyle to i La Rambla wie :D
9
@sidzej grupka wzajemnej adoracji przeciw przyjściu Neya wyzywa grupke wzajemnej adoracji która jest za powrotem Brazylijczyka. Parodia.
0
@D44H Negocjacje i rozmowy z innym klubem w sprawie transferu uważasz za płaszczenie się? no to niezłe podejście
0
@barcelonaLM Prostactwo w czystej postaci.
1
@LuisSalvano Ogólnie czy ktoś chce jego powrotu czy nie to kwestia indywidualna ale szanuje za trzymanie twardo przy swoim od początku do końca.
0
@Danny Gaucho spoko, gdzieś mi kiedyś mignęła fajna dieta jak szybko schudnąć 20 kg. Utnij sobie noge
0
@Danny Gaucho aleś Ty pamiętliwy kurka wódka.
0
Szybkie pytanie, nikt nic nie wspominał że Bartomeu udał się na to spotkanie czy mnie gdzieś to info ominęło? Jest tam również obecny?
4
@Deathwing112 człowiek młody to i głupie błędy popełnia, tym bardziej kiedy jesteś na ustach całego świata ciężko jest w tak młodym wieku idealnie pokierować swoją przyszłością.
0
@PJ777 nie rozumiesz o co mi chodzi. Gdyby napisał że osobiście uważa że wartości klubu są ważniejsze itd. to spoko. Ale on podpiął WSZYSTKICH pod swoja opinie, że dla niego wszyscy powinni myśleć tak jak on. To już nie jest w porządku.
1
@Azi To że napisze "dla mnie" nie zwalnia go w pełni z odpowiedzialności za to co dalej napisze. Bo gdybym napisał "Dla mnie wszystkie osoby powinny głosować na PIS bo to jedyna słuszna i dobra partia, a inne partie są słabe jak barszcz" to uważasz że wszystko spoczko by było? On zrobił to samo, nieświadomie (lub świadomie) narzucił innym swoje zdanie.
Poza tym ja nikomu nie narzucam nic? Napisałem że lubie Neya więc chce żeby przyszedł, a nie że "dla mnie" wszyscy powinni go lubić i chcieć żeby przyszedł.
3
@Azi dobrze, to jak tak mocno nie lubisz Neymara i nie chcesz jego powrotu to nie chciej i nie lub i tyle. Ale nie mów mi że mam zmienić zdanie na Twoje bo wyłącznie ono jest słuszne.
6
@Azi nikt nie będzie mi narzucał i ustalał co jest zdrowe a co nie. Koniec tematu w zasadzie tutaj jest. Będę lubił tych piłkarzy których będę chciał i tyle. A że Neya lubię to chciałbym jego powrotu.
5
@KmN aha, czyli krytykujesz wybory innych kibiców i ich zdanie. I chcesz narzucić wszystkim swoje poglądy? Pięknie Panie Stalin.
3
Tak tylko dodam że kilka minut temu Neymar polubił zdjęcie Pique na insta
0
@cules100pro Szpitale w Hiszpanii są pewnie drogie, więc to może przez to też
0
@misiek12319 myślę że te lajki na insta Neymara zrobiły robote i stąd to spotkanie zarządu
0
@misiek12319 od spotkania zarządu do oficjalki jest daleka droga
0
@matirix20 zapamiętaj, ten tydzień będzie kluczowy.
2
@Chwytliwy ktoś już tu pisał że Rafa jest ogólnie dobrym graczem, ale dziś zagra świetnie a jutro wypadnie na pól roku przez kontuzje
0
@MNSbEstEver Co więcej, od pewnego czasu, S. Roberto i Arthur lajkują jego posty na insta, czyżby transfery do PSG?
0
@matelkoveb Error 404.
0
Szybkie pytanie - Instagram, lajkowani i obserwowanie zawodników to który tier?
1
@blazeq idealnie podsumowane. Jak wczoraj pisałem po ogłoszeniu składów że Roberto w pomocy nie jest złym wyborem to dostałem od kilku użytkowników po uszach że się nie nadaje tam kompletnie. Jednak nie tylko ja mam takie zdanie o Robercie :)
8
@MESSIah16 dzień 327, nadal wiemy że nie lubisz Neymara i nie chcesz jego powrotu.
0
Gdzieś zginęła mi opcja wystawienia swoich ocen za ostatni mecz, gdzie to znajde?
1
Bardzo się ciesze z występów wychowanków we wczorajszym meczu, ale to co pograł Griezmann... 3x TAK! To jest to co pisałem przed transferem, z miejsca daje jakość i potrafi wziąć na swoje barki gre. Wart każdego euro centa z tych 120mln.
1
@michaleu ja w jego wieku bałem się sprawdzianu z chemii. Ale ta dzisiejsza młodzież się zmienia...
8
@Transu96 od tego sezonu La Rambla mu dyktuje warunki