1

@EmilZatopek przez pół meczu nie grał na swojej pozycji i głupio faulował przez co był rzut karny dla Borussi.

0

@KamQiX z jednej strony tak, podchodził do piłki Messi, ale z drugiej strony zobacz ile Arthur i De Jong pokręcili kółek bo nikt z ataku im nie wychodził, nie mieli do kogo grać z przodu, więc Messi podchodził fakt, ale w końcu mieli do kogo pograć w przód

0

@Grzesior667 Hajto to jakby gadał z koleszkami przy piwku niż komentator z prawdziwego zdarzenia

0

@MaziFCB to wycisz dźwięk, taki pro tip

1

@Vxb93 taką robote mieć to bajka, sławny na świecie, kasy w ciul i ciągle wakacje :D

0

@Striker Łącze dobre jest, ale podejrzanie wygląda 20 zł za miesiąc i masz La lige i LM po polsku... to nie żaden przekręt? sprawdzone?

0

@Kuśmier również bym prosił

0

@FafitFCB ciarki :D

0

O Alenii coś ucichło, chyba najlepszą opcją aktualnie to wypożyczenie na zimę gdzieś

1

@xofcbxo raczej nie zanosi się u mnie na bana ale kto wie :D

0

@Kamiloza91 ja nie wiem co wy wypisujecie, już trochę komentarzy tu napisałem, udzielałem się w dyskusjach itd. Pisałem różne rzeczy a bana mi się nie zdarzyło nigdy dostać

0

@fajny_football a kto powiedział że piłkarze się boją albo że nie mają takiego podejścia i nie idą tam jak po swoje? xd

4

@Odesseiron niedługo to będzie trzeba brać kredyty żeby zatankować.. "Poproszę 3 tysiące, chwilówke, tak tak, chce zatankować, za ile spodziewać się pieniędzy na koncie?"

0

@Bobo25 zgadza się, to już G.F. Darwin potrafi mieć lepsze efekty specjalne..

0

@Rewolucja123 3:1 dla nas

6

Wchodzę na La Ramble, patrzę na "gorące dyskusje" a tam 2/3 to posty bab, jedna coś o twerkowaniu à w drugiej dużo komentarzy o Instagram użytkowniczki xd ale dużo testosteronu tu dziś się buzuje

0

Jak wczoraj radził sobie Griezmann? I na jakiej tak naprawdę pozycji grał gdy był na boisku z Suarezem? W sensie domyślam się że lewe skrzydło ale realnie na jakiej pozycji grał?

1

@lj89 paw na miły początek weekendu chyba

0

Wymienilibyście Rakiticia na Mbappe z dopłatą 10 MLN euro?

0

@MesQueUnClub_87 Fajnie pograć, ale 200 bym nie dał na pewno, poczekam może na jakieś promocje
@KamQiX dokładnie, lekko odświeżona 19stka.. chociaż akurat grałem mecz Liverpool - PSG, Salah dosyć fajne przyspieszenie miał i naprawdę dało się odczuć że niektórzy gracze mają jednak tego kopa jeśli chodzi o prędkość, bardziej realistycznie niż w poprzedniczkach.

0

Zagrałem sobie wczoraj w demo Fify 20 na PC. Według mnie lekkie zmiany w gameplayu, chociaż wydaje mi się że tempo rozgrywki stało się bardziej powolne i ociężałe. Ale tak na dobrą sprawe to samo co w Fifie 19. Jakie wasze odczucia?

8

@daniel32778 nie do końca. Przecież Nilfgard zaczął wojne sam z siebie, za nic. Napada na wioski, wiesza kogo popadnie itd. nie wiem do końca czy taki dobry i opiekuńczy xd

0

@SuperPatsonFCB w ofercie Playera są canal + ale nie widze elevenów, trzeba je jakoś domówić czy jak?

1

@MESSIah16 dzień bez pisania o Neymarze to dzień stracony Panie @MESSIah16 ? ;)

0

"Cicho, może się nie wyda" ~ Dembele.

8

@Socjopata przy niektórych to aż ciarki żenady przechodzą

0

@Suzu To że dużo kosztował i gra w FC Barcelonie nie oznacza że z automatu dostanie złotą piłkę, ktoś mu to powiedział czy tego nie wie?

10

@gumaz Lotek miał fajny sposób, powiedz jej że siedziałeś w więzieniu ale nawet nie wiesz za co, przecież tego dziecka nawet nie dotknąłeś..

6

@gregory9609 A to na pewno nie nagrywali jakichś młodzików na orliku? bo tak to wygląda xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?