Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dejwol mam nadzieje że Twój pies to nie ten z avatara
0
@Osioł hehe segz
0
Fifa 20 kariera. Jakich polecacie młodych graczy z potencjałem? Coś jak Joao Félix. Z góry dzięki :)
6
@Barca17griezz10 "I cyk mu wtedy headshota, aż Dembele klaskał z wrażenia" :D
2
@damianex10 ale mi żeś Pan narobił ochoty na wódeczke tym ogórem
80
Współczuję dzisiaj wszystkim żulom, tak wieje że prowadzą podwójną walkę żeby nie upaść
2
@Janiama z całym szacunkiem do Ronniego ale Ronaldo jednak przez o wieele dłuższy czas był na topie więc głos na niego, trzeba mu to oddać
1
@Chwytliwy Jakby powiedział że źle mu w PSG i chce odejść to też byś to wkleił i się smiał że niektórzy chcieli go w Barcy a on nie ma szacunku do żadnego klubu. Jak się ktoś chce przyczepić to się przyczepi.
0
@Socjopata "To nie kwestia gustu, tego wypaleńca nie da się słuchać" a robi miliony wyświetleń, więc chyba się da :) Pozdrówki
0
@Socjopata czyli to jest kwestia gustu.. to że się Tobie nie podoba nie oznacza że płyta jest słaba, bity Auera są świetne i idealnie pasujące pod Pezeta, teksty są bardziej skierowane do osób po 25 roku życia i klimatycznie każdy utwór się od siebie różni, flow nie mam się do czego przyczepić, do tego dobrze poskładane rymy i technicznie też dobrze. Poza tym liczby mówią same za siebie, zobacz ile Piroman i Nie zobaczysz łez nakręciły wyświetleń (oczywiście te wydane wcześniej z teledyskami). Chyba że trollujesz, to dałem się nabrać :D
0
@TheNekro94 ta płyta to złoto
0
nie wiem jak was ale mnie mniej irytował już Andre Gomes niż Dembele...
0
@Kajtek77 jak se tak pomyślę to ci ludzie wtedy to musieli mieć jaja.. Się z karabinów strzelali po krzakach, a tera sebek pobije dwóch małolatów i się uważa za Pablo Escobara
3
@Taz tak, ja np. Chcę.
0
@FCBeSeM Jak spisuje się kariera póki co? Czytałem co zmienili itd. ale jak to realnie wygląda? jakieś nowe ciekawe smaczki?
9
@KamQiX Tak jak ktoś tu kiedyś dobrze napisał. Ludzie powinni obwiniać zarząd za takie skonstruowanie umowy, jeśli się zobligowali do czegoś, że za jej podpis Neymar miał otrzymać x pieniędzy a ich nie dostał, i teraz chce odzyskać to co mu się NALEŻY. No to ja nie wiem czemu szukać problemu w Neyu...
49
@Jacu327 Troche jak z piciem. Pijesz - kac - "boziu nigdy więcej nie pije" - za tydzień znowu idziesz
15
@Ratamahatta "Rozbawia mnie ludzka naiwność" po czym przytaczasz to co napisała prasa wątpliwej wierzytelności, że balował do 6 rano xd
6
@Mathew86 uff, odrazu czuje się bezpieczniej
0
@TheNekro94 tak jak piszesz, każdy ma inny gust itd. więc nie oceniam, ale dla mnie to jest słabe, to tak jakby starsi piłkarze czepiali się młodszych że ci inaczej grają w piłke niż się kiedyś grało... Zupełnie nie rozumiem tej spiny starszych do młodszych.
0
@Colon ja pijam tylko tą gorzką wode ze szkła :D
1
@kewin Masz te 26 mln, dołożysz je do transferu w przyszłym roku.
0
@TheNekro94 dla mnie (i pisze to z wielkim smutkiem) OSTR stał się praktycznie asłuchalny. Odkąd współpracuje z producentami "Killing skills" to słysze cały czas jeden i ten sam utwór, praktycznie te same tempa, te same perkusje, te same flow, do tego jeszcze ostatnio doszła mu ta dziwna frustracja związana z młodymi raperami. Jak włączam nowy numer to słysze 2014 rok :( A co do Pezeta to tylko czekam aż wyjde z pracy i odpalam :D
1
@LakiLuke Łodzianinianie
0
@kamson24 to ten koleś co sprzedaje plazmatory do wody za 2 koła?
0
@Dejwol Nie, po prostu rozumowanie - zwierzęta w straszny sposób zabijają inne niewinne zwierzątka to luzik ale człowiek jedzący inne zwierzęta jest najgorszym stworzeniem na ziemi - Jest średnie.
2
@Dejwol mhm, czyli jak będę głodował bo moje polowania skończą się fiaskiem to moge rozszarpać psa i go zjeść i wszystko będzie git?
11
@Drzakubs dobrze, to niech ci ludzie idą powiedzieć lwom żeby nie polowały i nie zagryzały tętnicy przez co te zwierzęta duszą się własną krwią, bo to straszne.
5
@Drzakubs A dlaczego złe jest jedzenie zwierząt?
56
@Sabrina_spellman a czemu nazywamy schabowego schabowym a nie kawałkiem mięsa ze zwłok świni?