49

@Jacu327 Troche jak z piciem. Pijesz - kac - "boziu nigdy więcej nie pije" - za tydzień znowu idziesz

15

@Ratamahatta "Rozbawia mnie ludzka naiwność" po czym przytaczasz to co napisała prasa wątpliwej wierzytelności, że balował do 6 rano xd

6

@Mathew86 uff, odrazu czuje się bezpieczniej

0

@TheNekro94 tak jak piszesz, każdy ma inny gust itd. więc nie oceniam, ale dla mnie to jest słabe, to tak jakby starsi piłkarze czepiali się młodszych że ci inaczej grają w piłke niż się kiedyś grało... Zupełnie nie rozumiem tej spiny starszych do młodszych.

0

@Colon ja pijam tylko tą gorzką wode ze szkła :D

1

@kewin Masz te 26 mln, dołożysz je do transferu w przyszłym roku.

0

@TheNekro94 dla mnie (i pisze to z wielkim smutkiem) OSTR stał się praktycznie asłuchalny. Odkąd współpracuje z producentami "Killing skills" to słysze cały czas jeden i ten sam utwór, praktycznie te same tempa, te same perkusje, te same flow, do tego jeszcze ostatnio doszła mu ta dziwna frustracja związana z młodymi raperami. Jak włączam nowy numer to słysze 2014 rok :( A co do Pezeta to tylko czekam aż wyjde z pracy i odpalam :D

1

@LakiLuke Łodzianinianie

0

@kamson24 to ten koleś co sprzedaje plazmatory do wody za 2 koła?

0

@Dejwol Nie, po prostu rozumowanie - zwierzęta w straszny sposób zabijają inne niewinne zwierzątka to luzik ale człowiek jedzący inne zwierzęta jest najgorszym stworzeniem na ziemi - Jest średnie.

2

@Dejwol mhm, czyli jak będę głodował bo moje polowania skończą się fiaskiem to moge rozszarpać psa i go zjeść i wszystko będzie git?

11

@Drzakubs dobrze, to niech ci ludzie idą powiedzieć lwom żeby nie polowały i nie zagryzały tętnicy przez co te zwierzęta duszą się własną krwią, bo to straszne.

5

@Drzakubs A dlaczego złe jest jedzenie zwierząt?

56

@Sabrina_spellman a czemu nazywamy schabowego schabowym a nie kawałkiem mięsa ze zwłok świni?

1

#tiki-taka
Czyli można powiedzieć że już jutro Neymar oficjalnie w Barcelonie?

4

@SHIBA Ciekawe, majątek Jeffa Bezosa wyceniany jest na 131 mld dolarów co oznacza że teoretycznie mógłby "posiadać" 145 takich statków. Ale oczywiście cały majątek to co innego niż jego faktyczne wolne środki itd. ;p

0

@Rewolucja123 dawać Messiego do rezerw to już w ogóle awansują :D

1

@BarcaInfo no to teraz już na pewno będą super grali, ciesze się że w końcu się na to zdecydowali :D

21

@sokot nie rozumiem co w tym złego, w tych jego cieszynkach. No ale ok ;p

8

@Danny Gaucho Czyli albo mój kumpel gra w pierwszym składzie albo obrażanko i nara. Cóż za profesjonalizm

0

@DonMatteo901 a nawet jeśli to co bo niezbyt czaje xd

0

@Arkon za dużo, tak za 5 zł na cały rok ze wszystkim to bym się może zastanowił, takto dwie flaszki miesięcznie to za drogo

2

@YouShouldListenToMe zapomniałeś jak się po polsku pisze niektóre wyrazy czy co? xd

0

Ale na fioletowej ścisk o nagrodę dla Messiego xd sory, ja rozumiem że można mieć swoje zdanie i te nagrody straciły na wadze sporo. Ale niektórzy to się spinaja jakby sąd uniewinnił seryjnego mordercę dzieci..

4

Musimy się poprawić, musimy zapomnieć o tym co było - powtarzane jak mantra przez Valdka od zawsze xd

0

A ja liczę że zagramy jutro jak z Betisem i będzie si. A co, niech stracę

1

@damianex10 bez Rakiticia, ciekawie

0

Mamy 2019 rok a nie 2017 tak ? Bo mi się już pomieszalo jak przeczytałem tą najlepszą 11

4

@Transu96 w gościach 3, u siebie nie słodze

25

Dobrze dobrze Neymar, strzelaj i zdobywaj formę bo za rok musisz u nas wjechać na pełnej, przy okazji nowego trenera u nas poznasz. Czekam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?