6

@badej60 a po co to kto jest lepszy? jeśli bardziej Ci się podoba muzyka Hansa to jej słuchaj, muzyka to nie konkurs :D

0

@BarcaInfo Dembele lubi to

0

@SeeleyBooth kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów. Po co się przejmować czymś na co nie ma się wpływu czyli tzw. postępem cywilizacji. Za 30 lat będzie jeszcze inna muzyka, za 60 jeszcze inna. Takimi prawami rządzi się świat i tyle, trzeba to zaakceptować a nie się obrażać.

1

@macio_944 Niestety coraz więcej producentów gier idzie w tym kierunku: dawaj nam 200zł za gre - wydaj w niej 400zł na mikro transakcje i za rok wydajemy kolejną część więc szykuj kolejne 200zł. Na drugi plan schodzi dopracowanie gry. Jedyne studia które aktualnie szanuje za podejście to Rockstar i CD project red.

0

@MacieG to Ci źle chodzi bo u mnie jest pięćdziesiąt cztery

0

Oglądalnoście film "the Judge" z 2014r? Niesamowita historia, świetna gra aktorska i obsada, do tego świetny soundtrack. Znacie może podobne klimatyczne filmy?

4

Dobra, to tak dla rozluźnienia sytuacji. Jaki macie PIN do karty?

4

Na trochę wyszedłem z piwnicy a tu tyle się zdążyło zadziać... Zróbcie powiadomienia z LA Rambli jak np. Na messengerze, żeby wyskakiwalo i dzwoniło :/

0

@Barcelismo szkoda że nie można tak sędziemu po nieudanym meczu

0

@FafitFCB odzwierciedlenie ich gry od 20 minuty :D

1

@TheNekro94 rozumiem, wiem o co Ci chodzi. Ja nie mam takich podziałów i tak naprawde słucham czego mi się podoba nieważne czy ktoś nazwie to rapem czy inaczej. Ale spoko że można podyskutować na poziomie bez wyzwisk, to się ceni ;) (bo jeśli chodzi o rap, to ciężko pogadać bez mega spiny z kimś o odmiennych poglądach w tej kwestii :D)

0

@TheNekro94 nie zgodzę się, że wszystko co opiera się na autotune to nie rap. Bo idac tym tokiem myślenia Zenek Martyniuk może nagrać kawałek bez autotune na bicie dj premiera i wtedy co, nazwiesz to prawdziwym rapem?

1

@Socjopata e tam, co z tego że słuchają go dzieci? to znaczy że słaby jest? lwią częścią słuchaczy rapu od zawsze były dzieci. Wystarczy zapytać tych wszystkich walczaków co wyzywają że sama gimbaza na koncertach, czego oni słuchali jak byli młodzi. Molesty? Peji? czyli to też muzyka dla dzieci idąc tym tokiem myślenia.

0

@macio_944 Wiesz, to może być tak jak z Neymarem. W pewnym momencie okienka transferowego było niemal 100% pewne że przejdzie a finalnie jak się okazało każdy wie. Więc lepiej narazie się jeszcze wstrzymać

3

@sidzej ja bym tylko nauczycieli od religii zostawił, to powinien być jedyny przedmiot w szkole

1

@Socjopata troche przykre, że 2 tysiące km od nas jest nadal VI wiek

0

@Azi przecież pisał że bezmięsny obiad, więc ryba się nie łapie ;p

0

@Socjopata uszanowanko za nowy avatar, miałeś wstawić swoją twarz. Nawet nie wiedziałem żeś Ty Kubuś

0

@Striker też mógłbyś zmienić bo za bardzo rozpoznawalny jesteś

0

Ja już zmieniłem swój avatar, musze poczekać tylko kilka h aż La Rambla go przetrawi. Teraz czekam na ruch @Socjopata

0

@Odesseiron @macio_944 chodzi właśnie o to co jest bardziej uniwersalne i do wszystkiego bardziej pasuje

0

Ketchup czy musztarda?

2

@MaTt_BarcaFan po pierwsze to Rakitić daje taki spokój o jaki Ci chyba chodzi i nie wyglada to dobrze a po drugie za tego "dzbana" już masz zgłoszonko, papa

0

@Striker Hit :D Drugi hit to pisanie że wprowadza chaos na boisku, gdzie właśnie zasuwa w defensywie i ofensywie za trzech i zawsze chce mu się biegać i walczyć o piłke.

0

@MaTt_BarcaFan a skąd to wiesz że u Guardioli by się nie podniósł z ławki Vidal, sam osobiście Ci to powiedział?

2

@MaTt_BarcaFan no tak, skąd to znam: jeden słaby mecz = drewno na sprzedaż
Edit. nawet nie jeden słabszy mecz tylko jedno słabsze 20 pare minut

0

Kojarzycie te sceny z horrorów gdzie ktoś jest w jakiejś mrocznej dziurze i słyszy dziwny przeraźliwy dźwięk dochodzący z najciemniejszego konta w tej miejscówce i bohater idzie sprawdzić co to? to tak samo nerwowo się czuje jak Valdek zmienia Griezmanna na Dembele w trakcie meczu

0

@IronSanHybrid W sensie, że się nie zgadzasz?

4

Griezmann to jak mu nie wyjdzie w ataku to leci do obrony, to się ceni. Semedo bardzo spoko podłącza się do gry w ofensywie ale te dziury w obronie to straszniejsze od Annabelle.. Suarez to chyba ma zakład z kimś żeby jak najdłużej nie grać dobrze na wyjazdach w LM

1

@NGTRX no to się FCB wkopała z kontraktem z PESem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?