Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Salwik92 śmieje sie, sam czekam
15
@Salwik92 przestańcie się lizać po końcówkach układu pokarmowego i piszcie takie rzeczy na priv xd
1
@itmustbejoke Hazardowi to powinna wystarczyć okładka Fify 20. Na więcej nie zasłużył
0
@bartoszekkk Neymar też miał być piłkarzem na lata ;p
0
@bartoszekkk rozumiem, ale niekoniecznie kupno 20 latka to strzał w dziesiątkę. Czasem potrzebne są takie transfery jak Arturo Vidal, niewielkie koszty, a dał naprawdę dużo. Transfer musi być przemyślany a nie że zawsze trzeba kupić młodego
0
@bartoszekkk niezupełnie się zgodze, nie mamy alternatywy dla Pique, Rakitić już nie gra praktycznie w ogóle. Odmładzanie kadry? Perez czy Fati mogą się nie zgodzić
6
#tiki-taka odejście Messiego za dwa lata boli mnie bardziej niż te 2 porażki w LM razem wziete...
0
@masq to było pewnie kino 4d a Ty się czepiasz..
0
@Majkel34 Zawsze wierze, czasem tylko nie, ale takto zawsze
15
Tak naprawdę jeśli Messi zdobędzie złotą piłkę to guzik mnie obchodzi że będzie miał ich więcej niż CR7, ale ucieszy mnie fakt że go docenili mimo nieudolności niektórych kolegów z drużyny przez co przepadły trofea. Sam bidulek nie wygra wszystkich meczów w sezonie
6
No to tylko został szum wokół złotej piłki, później zimowe plotki o Neymarze, wiosenna trauma w LM i znowu lato, mmmm... Już tak blisko wakacji
0
@Socjopata szkoda że boisz się duszenia, miałbym dla Ciebie fuche ale takto odpada
to przez ta depresje żadnej płyty nie wydajesz? :(
1
@Socjopata ale Ty dzisiaj depresyjny xd sznur już zawiązany?
0
@Kejmil wiesz jakie jest dobre miejsce do przemytu tego selfie sticka? hehehe
0
@Rewolucja123 w zime to z 10% szans na transfer jest, jak już to w lato najbliżej
0
@Kwasiak98 porada stara jak świat, nie oglądaj meczów w takim razie ;p
1
@FanFCB1899 w mojej piwnicy nie ma za dużo kobiet więc odpowiedź jest jasna
16
he taki sucharek (mam nadzieje że bana nie wyłapie)
Wiecie dlaczego Sylwester jest lepszy niż seks?
Bo jest częściej
1
@masq Panie ja to się boje co z Matrixem nowym odfandzolą
3
@Gaucho ja w piątek o 21:57 po browar do osiedlowego przed zamknięciem
14
@AduŚ07 mało emerytów ma internet i konto na La rambli
0
A propos polityki. Uważacie że Emhyr var Emreis powinien zawiązać sojusz z Radowidem? I czy aby na pewno dobrym pomysłem było pozbycie się czarodziejow z Novigradu?
0
@Barwindg a co ja tam wiem Mee ee eee
0
Gdybyście teraz zamienili się w postacie ze swoich awatarów, ucieszylibyście się czy byście mieli prze***ane ?
0
@Transu96 to jak litr na dwóch ze szwagrem?
6
@OzzyFCB to znaczy że marnujesz kupe czasu w swoim życiu ;p
0
@Transu96 co Ty na Syberii żyjesz że 33km do pracy dojeżdżasz?
0
@Tasde no tak ale rozmowa toczyła się o to kto więcej daje jak jest i tak kontuzjowany przez większość czasu, odpowiedź - Neymar.
5
@Chwytliwy i ta tajemniczo-złowroga muzyka jakby szmuglowali 1000kg koksu
0
@Tasde Jeśli chcesz w ten sposób to Dembele w LM dał nam od początku swojej kariery w Barcy czyli od sezonu 17/18, 4 gole. 2 gole w fazie pucharowej i 2 gole w fazie grupowej. Z czego tylko 1 gol z Tottenhamem dał nam remis, reszta nie wpłynęła na punktacje czy wynik dwumeczu.
Edit. a teraz popatrz sobie ile goli dał Neymar w PSG w LM.