Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Cave jak dla mnie to co sezon mogą coś takiego kręcić, świetny jest ten serial
2
@Danny Gaucho Torres chyba jeszcze wtedy w Backstreet boys grał
0
@kamiVeB głębokie
15
@VenoM no ja tu często czytam jak to go na PO Semedo zjada, więc troche niedoceniany jest
26
@ranger3120 spytaj Dembele hehehehe
4
Widze że hype na pewnego użytkownika tutaj do ZP jak rok temu na Modricia xd
5
Kocham Valverde
Edit. sory, nie to okno
2
@KamQiX obrażanko i tupanie nóżką bo w ogóle odszedł, tak to widze
0
ej już chyba nie pada na mandana wetromolitano jak coś, ale głowy se nie dam uciąć
2
@VamosRakieta czytają tą drame na 222 komenty w gorących dyskusjach
8
@ShawnC jakbym odbierał swoją 6 złotą piłkę to też bym się ogolil. Trzeba wyglądać elegancko jak kawaler
35
@bixmix zajmuje tylko miejsce w więzieniu dla groźniejszych przestępców takich jak oszuści podatkowi np.
8
Też tak lubicie gołąbki że moglibyście ich zjeść 20 i ani trochę byście nie żałowali?
1
@Striker dla Ciebie można stworzyć nagrodę smakosza etanolu "złota popitka", co Ty na to?
4
Właśnie skończyłem oglądać Matchday. Świetny, polecam każdemu a w szczególności kibicom którzy obrażają i wyzywają zawodników i trenera Barcy bo nie spełniają ich zachcianek i "oczekiwań". Miłej soboty!
1
@Rewolucja123 odkurzaczem się nie odkurza kompa bo coś tam jakieś pole elektromagnetyczne czy coś wytwarza, kiedyś mi się o uszy obiło, ale mogłem coś przekręcić. Sprężonym powietrzem się czyści kompa
1
@Transu96 czyli żeby zarabiać zielone na rambli wystarczy być babą i wspomnieć coś o twerkowaniu? musze chyba założyć drugie konto
0
@Lola120 mnie nominował @Skaramuczi więc czuje się doceniony, lofki
10
@EmilZatopek czytam już 4 raz i dalej nie rozumiem, spróbuje jeszcze z 3 razy, jak nadal nie skumam to odpuszczam
0
@TheNekro94 swoją drogą, Leo aktywny użytkownik tej strony, ten post, nie wiem czy znajdziesz z kompilacją fajny nawet
1
Messi to tylko te dryblingi ma, niech szczeli 5 goli w 9 minut to pogadamy
1
@Skaramuczi @Jakchcesz @obojetnemi
3
@Skaramuczi siostra Ronaldo oburzona że nie wygrał. Mafia La rambli
0
@macio_944 jedyne czego się boje to małej immersji ze światem, po RDR 2 i możliwościach spędzania tam wolnego czasu obawiam się że poza misjami itd. w CP 2077 będzie niewiele do roboty
3
nominuje oczywiście @SHIBA
z fartem wariacik
0
@SHIBA mnie przekonałeś postem ze zdjęciem pociągów w Japonii, masz mój głos towarzyszu
8
@Avada Kedavra czytam kawał, czytam komentarze - myśle jeszcze mnie piwko po wczorajszym meczu trzyma. Ale zobaczyłem historie edycji xd
6
już nie przesadzajcie bo mam wrażenie że jak nie ma 17:0 dla Barcy to mecz nudny i do zapomnienia.. macie tak zniekształcone i komfortowe projekcje z przeszłości "za czasów Pepa" że nie da się wam dogodzić. Dla mnie to był bardzo fajny mecz i ciesze się z tej gry
1
Ale wyczuwam dzisiaj 4:1 i cieszenie się grą przez piłkarzy Barcy. FORÇA! :)
0
@Avada Kedavra na fb fcbarcy wrzucili filmik z nim i mówił