6

@Cave jak dla mnie to co sezon mogą coś takiego kręcić, świetny jest ten serial

2

@Danny Gaucho Torres chyba jeszcze wtedy w Backstreet boys grał

0

@kamiVeB głębokie

15

@VenoM no ja tu często czytam jak to go na PO Semedo zjada, więc troche niedoceniany jest

26

@ranger3120 spytaj Dembele hehehehe

4

Widze że hype na pewnego użytkownika tutaj do ZP jak rok temu na Modricia xd

5

Kocham Valverde
Edit. sory, nie to okno

2

@KamQiX obrażanko i tupanie nóżką bo w ogóle odszedł, tak to widze

0

ej już chyba nie pada na mandana wetromolitano jak coś, ale głowy se nie dam uciąć

2

@VamosRakieta czytają tą drame na 222 komenty w gorących dyskusjach

8

@ShawnC jakbym odbierał swoją 6 złotą piłkę to też bym się ogolil. Trzeba wyglądać elegancko jak kawaler

35

@bixmix zajmuje tylko miejsce w więzieniu dla groźniejszych przestępców takich jak oszuści podatkowi np.

8

Też tak lubicie gołąbki że moglibyście ich zjeść 20 i ani trochę byście nie żałowali?

1

@Striker dla Ciebie można stworzyć nagrodę smakosza etanolu "złota popitka", co Ty na to?

4

Właśnie skończyłem oglądać Matchday. Świetny, polecam każdemu a w szczególności kibicom którzy obrażają i wyzywają zawodników i trenera Barcy bo nie spełniają ich zachcianek i "oczekiwań". Miłej soboty!

1

@Rewolucja123 odkurzaczem się nie odkurza kompa bo coś tam jakieś pole elektromagnetyczne czy coś wytwarza, kiedyś mi się o uszy obiło, ale mogłem coś przekręcić. Sprężonym powietrzem się czyści kompa

1

@Transu96 czyli żeby zarabiać zielone na rambli wystarczy być babą i wspomnieć coś o twerkowaniu? musze chyba założyć drugie konto

0

@Lola120 mnie nominował @Skaramuczi więc czuje się doceniony, lofki

10

@EmilZatopek czytam już 4 raz i dalej nie rozumiem, spróbuje jeszcze z 3 razy, jak nadal nie skumam to odpuszczam

0

@TheNekro94 swoją drogą, Leo aktywny użytkownik tej strony, ten post, nie wiem czy znajdziesz z kompilacją fajny nawet

1

Messi to tylko te dryblingi ma, niech szczeli 5 goli w 9 minut to pogadamy

1

3

@Skaramuczi siostra Ronaldo oburzona że nie wygrał. Mafia La rambli

0

@macio_944 jedyne czego się boje to małej immersji ze światem, po RDR 2 i możliwościach spędzania tam wolnego czasu obawiam się że poza misjami itd. w CP 2077 będzie niewiele do roboty

3

nominuje oczywiście @SHIBA
z fartem wariacik

0

@SHIBA mnie przekonałeś postem ze zdjęciem pociągów w Japonii, masz mój głos towarzyszu

8

@Avada Kedavra czytam kawał, czytam komentarze - myśle jeszcze mnie piwko po wczorajszym meczu trzyma. Ale zobaczyłem historie edycji xd

6

już nie przesadzajcie bo mam wrażenie że jak nie ma 17:0 dla Barcy to mecz nudny i do zapomnienia.. macie tak zniekształcone i komfortowe projekcje z przeszłości "za czasów Pepa" że nie da się wam dogodzić. Dla mnie to był bardzo fajny mecz i ciesze się z tej gry

1

Ale wyczuwam dzisiaj 4:1 i cieszenie się grą przez piłkarzy Barcy. FORÇA! :)

0

@Avada Kedavra na fb fcbarcy wrzucili filmik z nim i mówił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?