Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Jeśli możesz to wstrzymaj się jeszcze troche, na początku przyszłego roku myśle że będzie więcej info i będziesz miał pewność. Teraz w ciemno to tak 50/50
0
@MesQueUnClub_87 Słyszałem że Xbox nowej generacji będzie w pełni kompatybilny z wcześniejszymi wersjami, nie wiem jak w przypadku PS. Choć podejrzewam że podobnie będzie.
11
@fortunate_son Zawsze mnie rozwala jak po takim wjeździe obiema wyprostowanymi nogami na pełnej, tak mocno pokazują że przecież nic nie było ej ej ej, o co chodzi? no iks de
1
@Danny Gaucho Jakby dać statystyke czerwonych kartek z klasyków to Ramos też byłby samodzielnym liderem
1
@Danny Gaucho Ale on se zdaje sprawe że inni ludzie pracują np.?
10
@bolinho89 A dla mnie Lewandowski w meczu ze Słowenią
5
Poszukiwany groźny przestępca @KamQiX. Żywy lub martwy. Nagroda 150 herbów
8
@KamQiX Wróg publiczny. Już latają po La Rambli listy gończe za twą głowę
1
@juliacicha ups, zmienione, nic się nie wydarzyło. Dzięki
4
Tak tu pitolicie o tym el Clasico że aż poczułem stres xd
0
@HassanMubarak "Nieśmiała autystyczna dziewczyna staje się znaną na całym świecie aktywistką." Odpowiedziało mi to na kilka pytań odnośnie tej osoby. Swoją drogą ciekawe że dziewczyna walcząca z tymi złymi bogatymi Panami sama staje się produktem.
6
@matirix20 sprawiam że pewien napój kopie mnie jeszcze mocniej
10
Fajnie jak pogramy jutro z Roberto na PO, ostatnio w dobrej formie no i wiadomo że na klasyki Sergi jak złoto
21
@BarcaInfo jak tak czytam te jego statystyki to sobie myśle że to człowiek klub xD Bo te liczby takie duże że aż nie wyglądają na statystyki jednego piłkarza
1
@MesQueUnClub_87 mmm, smak dzieciństwa
56
@Hiacynk Dorato, chyba z 8 zł kosztuje i 392zł w kieszeni. Miało być do 400zł to jest :D
0
@Colon uwielbiam takie akcje, to się nazywa cieszyć się muzyką :)
0
@Odesseiron wiem wiem "nie ważne jak mówią, ważne że mówią" ale i tak uważam że mam prawo odnieść się do jego głupiego bredzenia, nie będziemy wszyscy cicho siedzieć żeby mu nie robić popularności, skoro i tak jest to obecnie jeden z najbardziej znanych sportowców świata.
0
@Colon dziwne mają te kury zagranicą że takie jajka znoszą
16
@PatrykBarcelona otoczenie Ronaldo jest tak niedorzeczne, że aż ciężko mi wymyślić ciętą zabawną uwagę, bo oni są dużym żartem sami w sobie
1
@Deltta a to sorki, nie jestem na bieżąco
0
Widzieliście instastory Messiego? Pinto został piosenkarzem, nice :D
16
@macio_944 Mój znajomy pracuje przy budowie dróg w Niemczech, wiecie jak trudno jest dobrać odpowiednie proporcje abordowanych dzieci do asfaltu? Więc nie śmiejcie się
16
@DonAndrzejos Przeczytałem deburgera, chyba czas na posiłek
3
@Socjopata Po pracy zabieram się za moje postanowienie noworoczne, przedwcześnie zaczne :)
3
@FanatykValverde za to Pan z awatara już może zagrozić ^^
0
@abram3k no tak, Atletico wygra z Live, stawiaj dom plis
0
@Encore Panie, daj się pocieszyć chwilą i wyobraźnią
11
@Suzu tak, akurat ta dziewczyna która mi to powiedziała jest tak aktywną aktywistką, że udostepnia tylko na fejsie posty z pomocą. I chyba uważa że wystarczy żeby pouczać innych
46
Mam postanowienie noworoczne, że będę miesięcznie wpłacał 3% swojej wypłaty na jakiś cel charytatywny bo nigdy tego praktycznie nie robiłem i wydaje mi się to lepsze niż te puste obietnice że zaczne chodzić na siłkę, rzucę papierosy itd. Usłyszałem dziś na to "ale się żeś rzucił... 3%? tyle zarabiasz, może 50 gr wpłacaj żeby czasem nie za dużo...". Ludziom nigdy się nie dogodzi, znajdą 1zł na ulicy i stwierdzą że za mało