Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kajtek77 nie kracz..
2
@SeeleyBooth mnie bardziej ciekawi czy ma jakieś charakterystyczne zachowanie - przykuc, klaskanie czy coś
0
@IAmBackCules a gdzie się podział ten Pan co ma raperów na avatarze i przejawia socjopatyczne zachowania? Bana ma czy co?
2
Andrzej, ja to bym powiedział że Valverde zachowuje się brzydko wobec Barcy
1
@Rafiniaaa pewnie masz na myśli Messiego?
0
@xofcbxo nie próbowałem mordo ale sernik z rodzynkami zawsze gładko wchodzi
4
@xofcbxo Nutella musi być z masłem, tak samo masło orzechowe i dżem. Kto sądzi inaczej ten trzyma z policją, pis jou
4
Gdybym był chamski to bym rzucił żarcik że Erni jest tak dobrym trenerem że wygrywa puchary również innym drużynom. Ale nie jestem chamski więc tego nie rzucę
3
Ale się cyry dzieją z tym trenerem :D ciekawe który w kolejce do dzwonienia jest Brzęczek
0
@matirix20 na Netflixie jest
8
Lato 2019r pożywka dla mediów - Neymar
zima 2020r pożywka dla mediów - Xavi
lato 2020r pożywka dla mediów - Neymar i Xavi
Tak będzie xd
0
@Striker poka, tak z ciekawości
1
@VanBest zniżki i darmowy miesiąc dla nowych użytkowników. Albo jakiś prank redakcji
0
@messi564 no tak, i jeśli mu nie wyjdzie w Barcy to do końca życia zespoły z dołu tabeli będzie prowadził, nikt mu nie da już dobrych drużyn bo przecież był w Barcy i sobie nie poradził. Takie jest moje zdanie, ale możesz mieć rację
2
Tak z drugiej strony, wcielcie się w skórę Xaviego teraz. Prowadzisz rozmowy nad objęciem pierwszej drużyny Barcy, co w obecnej sytuacji jest jasnym znakiem "MUSISZ polepszyć grę zespołu i mieć wyniki", jeśli mu się nie uda to praktycznie jest już po jego zawodowej karierze trenerskiej. Wszystko dzieje się szybko, masz kilka dni na podjęcie decyzji. Nie chciałbym być na jego miejscu xd oczywiście jeśli te plotki to prawda i rozmowy trwają.
1
@Artsss and my axe
P.S. 19 dni w serwisie i 268 komentarzy nastukane, ale gaduła jesteś :D
0
@macio_944 wolałbym gameplay, ale taki prawdziwy, nie prezentacje ani ten 47 minutowy gameplay w którym komputer zagrał wybraną misje. Chciałbym zobaczyć jak się po prostu porusza po night city ;)
23
@KamQiX @Bykunn @IronSanHybrid @MarioVeB! kolega 2 dni w serwisie, wyczuwam trolla
45
@Bocian95 Przy Ter Stegenie śmiechłem z tym komentarzem nie powiem :D
0
@Dr_Cabasisi no tak, jeden ważniejszy mecz i nagle strach przy stracie kontroli, kulenie się w rogu, zamykanie oczu i krzyczenie "nie prosze nie!". Bo tak wygląda mentalność tej drużyny.. do tego słynne już zmiany w 87 minucie - Rakitić na boisko. Źle się dzieje po prostu, a te Mistrzostwa Hiszpanii to w dużej mierze bardzo słaba dyspozycja największych rywali. Słynne -18 w Madrycie w grudniu np.
0
@Colon wczoraj z bratem oglądałem mecz, on nie jest fanem Barcy ale śmiał się że Rakitić zgłosił nieprzygotowanie wuefiście bo zapomniał stroju xd
42
Takie przemyślenie od rana, Amazonia płonęła i poruszyła cały świat, Australia płonie i poruszyła cały świat. Barca płonie od 2 lat i nikt z tym nic nie robi
2
@robsesh a ja Ci powiem że z drugiej strony chciałbym mieć taki immunitet w pracy jak Erni :D
2
Nieźle, araby zmieniają zasady pucharu, biorą Real do niego nie wiadomo dlaczego, robią wszystko żeby tylko doprowadzić do el clasico (bo wiadomo $$) a wtedy wchodzi on... cały na biało
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/JdUk9kpTURBXy85NWEwZmQxMTY1MmMyNDE0MzE2N2JkNDUyMmI0YzIyMC5qcGeTlQMAeM0O880IaJUCzQMHAMPDkwmmOTI0NDkyBoGhMAE/ernesto-valverde-na-lawce-trenerskiej-barcelony.jpg
0
kiedy defensywa to Twoja specjalizacja i nawet w tym jesteś beznadziejny, brawo brawo
0
@robsesh mam nadzieje że to żart z Twojej strony :D dziwne że każde pokolenie wspomina jak za dzieciaka mieli super a teraz to młodsze pokolenie to dramat. No i wisienka na torcie, kiedyś nie było spin!! wszyscy się trzymali za rączki i radośnie śpiewali a teraz te dzieciaki to z nożami latają i mordują wszystko i wszystkich co nie? :D
4
@kubix05 ale mi też porównanie... Nie wiem jak zbadać radość dzieci wtedy przy zabawie kijami a dzieci teraz przy grach komputerowych xd Kompletnie bezsensu uderzać w obecne czasy. Wystarczyłoby napisać do tych których dotyczą te wcześniejsze.
0
@BigShaq jeśli już tam polecieli i grają to mimo wszystko chciałbym żeby wygrali, inaczej polecieli tam na marne. Więc tak, zależy mi na tym żeby wygrali ten puchar.
0
@Douglasinho Wiem wiem, ale wiking tak czy inaczej nie pasuje mi do wspinania i skradania. Choć tak jak Black flag może to być po prostu dobra gra, niekoniecznie o assassynach
0
@macio_944 bardzo spoko, ciekawe jak wyjdzie choć assassyn wiking średnio pasuje :D po cichu liczyłem na daleki wschód, i bardziej samurajskie klimaty