1

@Tomason Ale Ty jesteś prawie że idealnym przykładem jaki podał @arasz1819 :D Wydaje się jakbyś wiedze na ten temat czerpał z obrazków na demotach. Oglądałem wywiad z raperem Kabe który tam w Paryżu mieszkał i nie wygląda to tak jak opisujesz, że ludzie z nożami biegają i wszystko płonie ogólnie.. Owszem są tam dzielnice na które lepiej nie wchodzić ale to nie ma za wiele wspólnego z religią. Może pierw posłuchaj co mają do powiedzenia ludzie którzy tam mieszkają.
P.S. poza tym, u nas w Polsce nikt nie biega z nożem po ulicy co? wszyscy radośnie tańczą i trzymają się za rączki :D

19

@ranger3120 natnij sobie czoło, powieś się za nogi, podłóż miskę i czekaj aż troche zleci, później możesz wylać do kranu skoro masz w Twoim rozumieniu za dużo krwi :D

8

@damianex10 Niech zmienią najlepszego piłkarza na Neuera bo inaczej będzie wstrzymywanie piłkarzy na wyjazdy kadrowe

2

@xJLx Nie całkiem, na papieroska też wychodzą, tylko różnica taka że tam pracują mądrze a nie że 3 stoi i gada a jeden pracuje.

3

@itmustbejoke Real nie przegrał meczu ostatnio

6

coroczne "znowu lige przegramy przez sedziów" odhaczone przez białych. Miłego dnia :D

0

@El dominatore zgadzam się praktycznie we wszystkim. Jeśli ktoś krytykuje serial bo on osobiście inaczej sobie go wyobrażał no to to jest średnia krytyka... Dla mnie ma potencjał, ciekawe co pokażą w drugim sezonie. Trochę wątek główny jest nijako pokazany bo widać że czerpali w większości z opowiadań i spoko ale finał sezonu nie zrobił na mnie kompletnie wrażenia.

0

@thcmenel420 forma mocno średnia? Emocje, flow, technika, tekst.. Dla mnie jest mocny numer. Co do przekazu to nie wiem od kiedy musi być on wyjątkowy.. Jest to komentarz do otaczającej danego rapera rzeczywistości i środowiska. I tak we wszystkich kręgach jest, uliczniki którzy rapuja jak to jest źle i ciężko na ulicy, ubrani jak kosmici raperzy gadający o drogich ciuchach itd. No a z patointeligencja to właśnie chodzi o to że niby dobra szkoła, wyższy poziom itd. A się okazuje że pato takie samo jak w innych środowiskach. Serio musiałem to wyjaśniać xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

63

Świetny ten Wiedźmin, obejrzałem już wszystkie odcinki, naprawdę warto!! Zabieram się zaraz jeszcze raz od początku za całość, Żebrowski świetna rola, Zamachowski i Pani Grażyna Wolszczak 10/10. Warto było czekać!

0

@DonAndres*8 zależy który komentator, bo jak ten co podczas ostatniego meczu Barcy z tą ekipą mówił na nich "LEGANIES" no to może nie być to dobre info

0

@kamil9040 dawno nie widziałem tak trafnego porównania :D

1

@FanatykValverde nie wygranie LM a słaba gra i 2x z rzędu odpadnięcie jak patałachy z LM to jest różnica. Bo uwierz, chciałbym żebyśmy "tylko" odpadli z LM

1

@ranger3120 teoretycznie myśle że da się wcześniej, ale nie tak po 2 minutach :D odczekaj chociaż dobe. A anulujesz w ustawieniach konta gdzieś, nie pamiętam dokładnie gdzie jest ta opcja, jak wróce z pracy to sprawdze i Ci podeśle na PW jeśli chcesz

1

@ranger3120 chyba tak, wykupujesz i po 2 dniach anulujesz subskrypcje, miesiąc który wykupiłeś Ci zostaje

13

@FanatykValverde mamy gorsze 3 lata, jeju nie dramatuzyjcie

9

@macio_944 zgadzam się i niestety największe emocje jakie przeżyłem w ostatnim roku to porażka z Liverpoolem, tych pozytywnych jest naprawdę dużo mniej i nie są tak silne.

0

@PeteR10 "Pan Robert majestatycznie pływa na delfinach" Czytała Krystyna Czubówna

1

@Tomek54321 jakbym sobie coś zrobił załóżmy z ręką i poszedł na L4 i wrzucał foty jak se jestem na malediwach czy innych tropikach to by szef nie był zadowolony

1

@Tomek54321 dokładnie o to mi chodziło :D

0

Arthur kilka minut temu na instagramie

https://www.instagram.com/p/B6P0rS_JI1s/?igshid=1w630mzdzeoex

Spływ tak mocno że możnaby wziąć kajaki i znajomych xD (tak wiem wiem, co ma usiąść i płakać? No ale kurcze, dziwnie to wygląda)

8

@MarioVeB! No ale chyba po to się ogląda sport, dla emocji?

2

@ksobi grałaby jak kontuzja na pozycji na której czuje się źle i nie daje tego co w niej najlepsze

0

@kamilop Zarząd zrobił test w fifi i fajnie się nimi grało na LS, co Ty od nich chcesz

0

@Colon lays paprykowe, mocno je lubię choć wybitne nie są. Polowalem na strongi ale Pani Marysia w sklepie nie miała :/

1

Nie chce jakoś mocno marudzić ale najlepszą rzeczą w dzisiejszym meczu były chipsy co se je pojadłem

0

@Odesseiron GOT pewnie nie przebije ale i tak będzie cudne wierz mi, jeśli nie stawiam flache

2

@marcin000019 a ja coś wyczuwam remis ale wyższy, tak 2:2 lub 3:3

0

@MesQueUnClub_87 Jeśli możesz to wstrzymaj się jeszcze troche, na początku przyszłego roku myśle że będzie więcej info i będziesz miał pewność. Teraz w ciemno to tak 50/50

0

@MesQueUnClub_87 Słyszałem że Xbox nowej generacji będzie w pełni kompatybilny z wcześniejszymi wersjami, nie wiem jak w przypadku PS. Choć podejrzewam że podobnie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?