0

@Rewolucja123 logika xd mam tyle samo ZP co Iniesta. Wniosek?
Jakchcesz = Iniesta

3

@Socjopata World of warcraft

0

@AmigoBlancos Jak tak dalej będzie szło to niedługo Barca będzie czarnym koniem w LM xd

0

@Kengo oo patrzcie, tam stoi Barca bez Messiego

5

Kurde, ja już głupieje czy wy tak lubicie Luisa czy trolling wszedł na wyższy poziom, chłopaki dajcie znać bo jestem zmieszany :(
Edit. Przeczytałem jego opowieść poniżej, już nieważne

0

@FcBarcaVamosMyClub czytam to już 74 raz dzisiaj - la rambla

20

@juliacicha uuu atencja

2

Dobra, jak już tak się atakujemy i bronimy to chociaż podawajcie nicki bo nie wiem o kogo chodzi nigdy :(

6

@koksik2700 jaka osoba? z ciekawości

0

@shinthps tam jeszcze większy syf jest xd

0

Jestem atencjuszem i dobrze mi z tym, i co tera?

15

@Socjopata Czaisz jakby piłkarze odfrancali takie rzeczy na swoich insta i tweeterach do dziennikarzy?

1

@MesQueUnClub_87 No i piękne podsumowanie. Temat uważam za zamknięty.

1

@HansLanda Najszybszy i największy postęp technologiczny mamy od jakichś 25 lat, o ile mnie pamięć nie myli, nie ma teraz wojny więc troche średnio Ci to wyszło (oczywiście są te mini wojny domowe na bliskim wschodzie itd. ale nie ma to absolutnie żadnego wpływu). No to zadzwoń do tych wszystkich ludzi w NASA i innych wybitnych naukowców których IQ jest niewiele niższe niż ich wzrost i powiedz że oni to głupi są i się nie znają i nic tam przez najbliższe 100 lat nie odkryją.. Polska została szybko odbudowana to fakt, ale dlaczego odstajemy teraz tak od zachodu? hmm chyba znam odpowiedź.

1

@HansLanda co Ty człowieku gadasz to ja nie mam pojęcia... Wojna najlepiej rozwija cywilizacje? zobacz co się stało z Polską po wojnie, najbliższy przykład... Po drugie, nie latamy na księżyc bo już nic ciekawego na nim nie ma, to był tylko krok w historii podboju kosmosu. Tak jak @MesQueUnClub_87 napisał, dzisiejsi naukowcy przecierają szlak dla przyszłości, to że nie da byćmoże za wiele w przyszłych 5 latach to nie znaczy że nie jest potrzebny w ogóle, co za krótkowzroczność z Twojej strony.

1

@HansLanda Ludzie z Twoimi poglądami zatrzymują postęp cywilizacyjny. Podbój kosmosu nie ma sensu, ooo ludzie.

0

@SHIBA jak wracam po imprezie i próbuje zasnąć to mam coś takiego w głowie

0

Siorka Ronaldo po wczorajszej gali. Tak to widze


2

@arkasath teraz to by chciał się zbliżyć do cienia Messiego

5

@NorbiTBOB 3. Ronaldo, zawsze go trzeba wcisnąć w top 3, nawet jak skończy kariere to i tak będzie
edit. @Kapitan hawk lekko szybszy ;p

2

Tak se tera patrze na IG Barcelony i podoba mi się to że potrzebują już wrzucać dwa zdjęcia żeby ogarnąć wszystkie złote piłki Messiego xD

4

Czy piłka nożna może już oficjalnie pozwać Leo Messiego o gwałt? ^^

1

trzeba to anulować

1

@TheNekro94 ta mina mówiąca "żeby nie zje**ć, żeby nie zje**ć, żeby nie zje**ć" :D

0

@pauletaa Kylian pół Paryża zaprosił

3

Swoją drogą ciekawy regres, zeszłoroczny najlepszy piłkarz świata w tym roku nawet w top 30 nie był. Brawo Modric

0

@BarcaInfo destruction 100%

0

czemu VVD idzie drugi raz?

4

te to są dopiero baby, w ciemnej uliczce bym się bał jakbym od takiej usłyszał "jakiś problem??"

0

czy tylko ja słyszałem jak jakaś małpa (dosłownie) się darła w tle? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?