Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Socjopata a to mi się przypomniało to
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/tato-ide-do-szkoly-moge-cie-zawiezc-nie-dzieki-zawiodles-mnie-juz-zbyt-wiele-razy.jpg
0
@RichardWinters nie wiedziałem że Stevie Wonder grał kiedyś w piłke
2
@kenneth99 grozisz la rambli? chcesz się strzelać na pistolety?
3
@Kengo siemka, wejdź w trakcie meczy na La Ramble to zobaczysz ilu my tutaj mamy analityków sportowych :)
0
@Danny Gaucho zdziwiło mnie troche że La liga popularniejsza na fejsie niż PL
0
@snupson RDR 2, polecam
3
@Rewolucja123 chyba że wygramy mecz 4:0, wtedy już nie Valverde out, wtedy jest łaał Messi :D
2
@Chaoss ta logika:
- kopiesz, wyzywasz policje i jesteś agresywny
- policja używa gazu pieprzowego wobec agresorów
- co ty po**bany jesteś??? gazem psikasz??
iks kruci de
0
ooo niee, flashbacki z 2015r z tym Ronaldo vs Messi :(
0
@TheNekro94 ogólnie spoko ale pierwsza połowa wypowiedzi to przykład pewnego Francuza u nas :D
@Transu96 no nie tak głupie, sporo osób go nie chce a ja jestem ciekaw co w takiej sytuacji by wybrali
1
co byście woleli: Neymar przychodzi latem a Valverde odchodzi, czy Neymar nie przychodzi a Velverde zostaje?
Edit. Zapomniałem dodać że nie można oszukiwać i pisać że Ney nie przychodzi i Valdek odchodzi ;)
13
@Maniek9444 dobrze mu Messi powiedział, tamten chciał zaskarżypytować, z takimi trzeba krótko.
18
@msmsms ja na szczęście nie mam problemów z alkoholem, jest w każdym pobliskim sklepie
3
@tadzik447 bo spirytus wchodzi ciężej niż wódka
1
@kamyk_23 100 mililitrów w 34 sekundy bez popity
2
dobra dobra, cichajcie. Piłkarz strzela bramki, ale mi też powód do wyśmiewania go xd
12
A propos serialu od Netflixa "Wiedźmin", podobno we wszystkich scenach walki z udziałem Białego wilka to Henry Cavill we własnej osobie majtał fiksy i ciachał mieczem, nie miał dublerów. Drugą ciekawostką jest to że aktor sam wybrał konia który "zagrał" Płotkę ponieważ chciał stworzyć realną i naturalną więź z koniem, taką jaką miał książkowy Geralt. Takie ciekawostki ;)
6
@sebasek99 nie wiem co jest głupsze, ludzie którzy nagrywają pranki na youtube czy ludzie myślący, że akcja wiedźmina toczy się w Polsce xd
6
@Mathew86 Madki z 500+ nie lubią tego.
3
@IronSanHybrid jest w tym duuużo racji. Jeśli przegrywasz w ważym meczu (Roma, Liverpool), jesteś zmieszany, boisz się tego co się stanie po końcowym gwizdku, spoglądasz na ławkę trenerską i nie widzisz obrazka jak w Twoim poście, tylko to:
https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/xI5YRfhQTUmgyax8355m5kMhYsI=/0x0:4000x2667/1200x800/filters:focal(1730x591:2370x1231)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/65613329/1179453784.jpg.0.jpg
To nie masz motywacji i odpuszczasz...
0
@Maniek9444 ja zazwyczaj dzwonie pierw na 997 żeby się upewnić co do ceny bo oni zawsze wiedzą, tak żeby nie przepłacić u dilera
2
Wiecie że Ukraiński klub Dnipro Dniepropetrowsk w 1925r nazywał się "Zespół zakładu im. Pietrowskiego w Jekaterynosławiu"? A ja śmiałem się z Piemonte Calcio..
2
@BigShaq akcja Wiedźmaka chyba nie toczyła się w średniowiecznej Polsce. Tylko czerpała dużo z mitologii Słowiańskiej. Poza tym serial to nie 1:1 książka, tylko jest on na podstawie książki, więc autorzy mieli pełną dowolność, mogli nawet azjatów tam dać.
2
@macio_944 pewnie będzie mało :D tyle że też za duży monitor do pracy "bliskiej" też może być niewygodny. Ja na początku chciałem monitor w rozdzielczości 4k zakupić ale mówili mi że do oglądania filmów/gierek to za duża rozdzielczość i niezbyt się opłaca do tych czynności. No i karty graficzne obsługujące płynne 4k są potwornie drogie. To jestem ciekaw dla grafików 3d jakie karty muszą być ;p
3
@macio_944 Oo kruci, 27 cali i rozdzielczość 4k. Ja mam 27 calowy i 1440p i już jest ostro jak brzytwa :D Ale jeśli jesteś grafikiem to zrozumiałe w 100%.
38
@Socjopata mnie bardziej ciekawi czy się dokłada ojcu na wahe ^^
1
@Danny Gaucho chodziło mi o coś innego, że to że ktoś chce trafić do jakiegoś klubu i mówi o nim, to nie koniecznie znaczy, że nie pójdzie do "konkurencji" ;p
5
Takefusa Kubo: Myśli tylko o Barcelonie - przeszedł do Realu Madryt
Kylian Mbappe: Myśli tylko o Realu - Loading...
Tak oczywiście w formie żarciku, ale nigdy nie mówcie nigdy ;)
0
@YoNoEntiendoNada Bóg honor ojczyzna? :D
1
Spoko że na FB dostałem lidera wśród fanów na fcbarca.com choć tylko lajkuje zdjęcia a nie komentuje :D Dziekuję wam moi drodzy, doceniam