0

@wawrzyn1 dlaczego?
Człowiek zabija psa = kurw..
Pies zabija człowieka = nic nie szkodzi, zdarza się
?

0

@Misanthrope oki rozumiem Twój sposób myślenia. Więc dla mnie pieski to kur.. Bo były przypadki że zagryzaly dzieci. Wszystko w takim razie się zgadza :)

0

@PrinceDamon jak kto woli, ja tam lubię swoją rodzinę i ich od prostytutek nie wyzywam :D

0

@wawrzyn1 zabawne jak niektórzy wręcz nienawidzą swojego gatunku i życzą mu najgorzej. Wiesz że w tym momencie wyzwales cały gatunek w tym swoją mamę, babcie, ojca być może żonę / dziewczynę i opcjonalnie dzieci od kur...? Brawo Ty

0

@Losiex po nieudanym transferze Neymara miał się skończyć temat plucia na la rambli :(

2

@SHIBA chyba gorzej o straszniejszy obrazek na dziś

0

@Vxb93 nie widziałem ale wygląda ciekawie, obejrze ;)

0

Fajny mini serial ostatnio obejrzałem na Netflixie "Niewiarygodne". Na podstawie prawdziwych wydarzeń, w bardzo ciekawy sposób pokazane konsekwencje które niesie za sobą gwałt, z perspektywy ofiar i ich otoczenia. Polecam obejrzeć, krótki i ciekawy.

16

Ale bym se na następnym fame mma zobaczył walke Ibisz - Małysz

0

@deyna2018 ja w szkole. Nie działa

0

@Nigaki @msmsms @hoeniker dzięki chłopaki, teraz czekam jeszcze bardziej :(

0

@msmsms no spoiler please :D jak odczucia? Gra cudo czy ujdzie w tłumie?

2

dokładnie za tydzień premiera RDR 2 na PC, kto czeka? przyznać się ;>

0

@IronSanHybrid zadzwiające jaki rage łapią osoby przeciwne handlu w niedziele. Co do ostatniego wątku. Różnica polega na tym, że zakaz handlu już wprowadzili, więc serio co mają do tego lekarze, policjanci itd.? Jesli im przeszkadza to niech też o to walczą... Mówimy tu o handlu więc na ten temat dyskutujmy.

0

@hoeniker 1. W takim razie powinieneś zrozumieć jak to wygląda
2. zmień branże, no tak. Nie poprawiaj sobie warunków w obecnej tylko zmień prace.
3. 4. Ty wolisz żeby pracownicy mieli więcej płacone itd. ja wole żeby mieli wolne (kwestia indywidualna którą rozumiem)
5. To co już pisałem, u nas to wprowadzili więc argumentowałem to sytuacją np. w Niemczech, w Anglii nie ma wolnych niedziel więc nie uważam żeby to miało jakikolwiek znacznie.

0

@Fantastyczny Chłopiec nadinterpretacja. Nie napisałem że lepiej tylko że się da i nikt nie mówi że to absurd. Dalsze wnioski sam sobie dopowiedziałeś.

0

@hoeniker Dlaczego to jest durne tłumaczenie? Pracowałeś kiedyś w handlu? wiesz jak różni się praca we wtorek a w niedziele i ile to stresu i nerwów dla sprzedawców? z punktu widzenia klienta to oczywiście "zamknij morde i pracuj bo chce se coś kupić" ja podchodze z szacunkiem to tych pracowników i wolałbym żeby sobie spędzili niedziele z rodziną. Jak widać Polaki niektóre nie mają tego szacunku. "Rób i nie dyskutuj"

1

@Objectivo @Bobo25 W Niemczech od daaawna są w niedziele wszystkie sklepy pozamykane i ludzie nie narzekają i sobie radzą, nikt tam nawet nie myśli o zmianie tego, więc w czym leży problem z wolnymi niedzielami u nas? Jesteśmy gorsi od Niemców w tym przypadku?

0

@sidzej @Odesseiron a gdzie ja napisałem że to wina handlu w niedziele? Pisze tylko w które dni przychodzą najgorsi klienci. Niedziele bez handlu to ułatwienie pracy i tyle.

1

@karci0 jeśli nie pracowałeś w handlu to nie będziesz wiedział co dzieje się w sklepach w niedziele, jakie to jest natężenie sfrustrowanych ludzi którzy Cie wyzywają itd. Ja to jak najbardziej rozumiem, wiele branż nie pracuje w niedziele, ba w weekendy całe nawet. I powiedz mi, z jakiego durnego i absurdalnego powodu banki nie pracują w niedziele np.?

4

@SeeleyBooth Ja ogólnie pracowałem w handlu więc jestem za tymi wolnymi niedzielami. Ale nie wyzwałbym nikogo kto by powiedział że wcześniej nie ma czasu na zakupy, no ludzie xd

0

@Czarny2528 Siostra Krychy lubi to. Pewnie znowu jak nie wygra będzie gadać o kradzieży. Biedny, wszyscy przeciwko niemu :/

0

@Transu96 nie ma na skróty, nikt Ci nie streści, sam musisz przeczytać

1

@krzychu1526 no proste, zlikwidujcie reklamy z pampersami bo naklania to 14 latki do zajścia w ciążę

0

@Pitera27 niby tak a z drugiej strony nie

0

Nie wiem czy jest sens o tym pisać i czy to nie jest bait ale właśnie przeczytałem na pewnej kawiarni z Madrytu że Arthur z de Jongiem razem wzięci nie dorastają do pięt Verattiemu. No jak myślicie La Ramblo, prawda to?

3

@SHIBA i pasażer dostaje gps na swój peron przy bilecie

1

@macio_944 Pięknie się zapowiada 2020r pod względem gier wideo. No i pewnie będzie nie lada problem wybrać grę roku :P PS. RDR2 na PC już za tydzień, więc najprawdopodobniej na tydzień stąd znikne :D

0

@CatalanVeBFCB U mnie jest troche odwrotnie, mnie rozumie tylko szkocka z lodem.

1

@macio_944 tak samo jak @TheNekro94, kibicuje mocno aczkolwiek przebić Gre o Tron będzie piekielnie trudno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?