Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
@Chwytliwy kumpel do wora, wór do jeziora
10
@BigShaq ewentualnie siostra, że gale od nagród indywidualnych to spisek przeciwko bratu
0
@Danny Gaucho spodziewałem się wyższego poziomu ale nie najgorsze
1
Nie cierpię tego gadania "nie zasłużyliśmy na przegraną" no kurde... Barca strzeliła 2 bramki a Inter 1 więc dlaczego nie zasłużyli? Sędzia nie uznał jakieś poprawnie strzelonej przez Inter bramki? Nie sądzę. Więc jeśli padł taki wynik to widocznie zasłużyli...
2
nie wiem czy w piłce nożnej się coś zmieniło ale chyba chodzeniem nie wygrywa się meczów?
5
@Osioł ja nie moge oglądać takich programów bo się gotuje odrazu w środku ze złości
2
@BarcaInfo Brzmi jak Brazylijska telenowela
0
czy w fifie 20, każdy z możliwych do wyboru stadionów dla FC Barcelony wygląda jak stadion FC Koźminka czy jest któryś większy? bo aż się odechciewa grać u siebie
0
@ViscaBarca123 co to kogo obchodzi, ważne że $ się zgadzają, reszta jest nieistotna. To chyba na tej zasadzie działało ;p
1
@kerouac ciężko żeby była chemia jak Messi zagrał w tym sezonie tylko chwile xd A z Suarezem to nie powiem bo nawet jakiś zalążek chemii i zgrania widziałem, ale to wciąż za krótko żeby rozumiał się z każdym jakby grali razem od zawsze
0
@MesQueUnClub_87 pytałem już dzisiaj ale nikt mi nie odpowiedział, Griezmann w Barcy już grał na PS czy mi umknęło?
2
@highway nie ufaj nikomu, nawet nikomu
1
@kacper0404 ciężko nie być cieniem siebie samego jak masz ciągle kontuzje po kilka tygodni, wracasz na dwa mecze i znowu kontuzja. Po drugie to nie wina Valverde, trenuje jak każdy inny więc wszyscy powinni łapać kontuzje w takim razie.. A co do Griezmanna to po 7 meczach w barcy - 3 gole, 2 asysty. Coutinho po 7 meczach w Barcy 2 gole i 1 asysta [źródło. Transfermarkt.pl]. Więc nie wiem skąd wziąłeś że ma poczatek gorszy niż Cou.
0
@Rewolucja123 szybkie pytanie, czy w Barcy Griezmann grał już na prawym skrzydle?
2
@kacper0404 no tak, kontuzje Dembele to w 100% wina Valverde, a Griezmann to o co chodzi? on dopiero zaczyna w naszym klubie i nie najgorzej mu idzie
0
@Jordi10 antyszczepionkowcy zatrzymali się w rozwoju na 3000 roku p.n.e
Nie ma co zbytnio na nich tracić czasu moim zdaniem
1
Victor Valdes na tym zdjęciu z ostatniego artykułu wygląda jak koleś z filmu w którym zabili mu córke i rusza dorwać jej oprawców, czy mi się wydaje?
1
@MesQueUnClub_87 Mocno czekam na premiere na Netflixie
2
@KmN ja tak wybieram, kluby mogą czuć się zaszczycone
2
Stranger things 4 zapowiedziane, pięknie
0
@Dejwol mam nadzieje że Twój pies to nie ten z avatara
0
@Osioł hehe segz
0
Fifa 20 kariera. Jakich polecacie młodych graczy z potencjałem? Coś jak Joao Félix. Z góry dzięki :)
6
@Barca17griezz10 "I cyk mu wtedy headshota, aż Dembele klaskał z wrażenia" :D
2
@damianex10 ale mi żeś Pan narobił ochoty na wódeczke tym ogórem
80
Współczuję dzisiaj wszystkim żulom, tak wieje że prowadzą podwójną walkę żeby nie upaść
2
@Janiama z całym szacunkiem do Ronniego ale Ronaldo jednak przez o wieele dłuższy czas był na topie więc głos na niego, trzeba mu to oddać
1
@Chwytliwy Jakby powiedział że źle mu w PSG i chce odejść to też byś to wkleił i się smiał że niektórzy chcieli go w Barcy a on nie ma szacunku do żadnego klubu. Jak się ktoś chce przyczepić to się przyczepi.
0
@Socjopata "To nie kwestia gustu, tego wypaleńca nie da się słuchać" a robi miliony wyświetleń, więc chyba się da :) Pozdrówki
0
@Socjopata czyli to jest kwestia gustu.. to że się Tobie nie podoba nie oznacza że płyta jest słaba, bity Auera są świetne i idealnie pasujące pod Pezeta, teksty są bardziej skierowane do osób po 25 roku życia i klimatycznie każdy utwór się od siebie różni, flow nie mam się do czego przyczepić, do tego dobrze poskładane rymy i technicznie też dobrze. Poza tym liczby mówią same za siebie, zobacz ile Piroman i Nie zobaczysz łez nakręciły wyświetleń (oczywiście te wydane wcześniej z teledyskami). Chyba że trollujesz, to dałem się nabrać :D