0

Pewnie było już 1000 razy, ale jak widzicie z obecną kadrą skład i ustawienie? oczywiście biorąc pod uwage że wszyscy są zdrowi i gotowi, włącznie z Dembele. Jak na moje troche w pomocy ścisk ale takto jako tako kadra bardzo fajna (lekki problem tylko z LS). Dajcie znać jak widzicie once de gala :)

25

@MESSIah16 okienko transferowe się skończyło, prosze skończcie również z tym pluciem już na dobre.

0

@Tiisso po pierwsze, najpierw musi na te treningi przyjść na czas żeby na nich dobrze trenować. Po drugie, on łapie tak często kontuzje i tak często musi pierw złapać rytm meczowy i formę, że gdy już to zrobi to pogra 3 mecze i znowu wypada przez głupi uraz mięśniowy bo się niedbale rozgrzał. Absolutny antonim profesjonalizmu.

5

Dobra, z Neymarem nie wyszło, trudno. Ale jeśli nasze wiecznie chore dziecko Dembele naprawdę nie odpali, tylko dalej będzie to samo co do tej pory, to życzę mu żeby kibice wywarli na nim taką samą presję jak na Coutinho (choć w przypadku Filipa mi go szkoda, bo miał blokadę psychiczną a nie miał po prostu wywalone po całości na wszystko). Bo ten gość wkurza już od jakiegoś czasu swoim zlewczym podejściem, on się nawet nie stara..

0

Rafa na wypożyczeniu, Cou na wypożyczeniu. No to mamy kompletną kadre z w pełni obstawionym atakiem :D

0

@Felippe96 Kolega odstawi te leki.

0

Ale psikus, La rambla padła na chwile, ale zadrżało :D

10

@Colon Neymar to liczył kase a nie na taką sytuacje :D

0

@MESSIah16 Jeśli bierzesz pod uwage trofea drużynowe to się mylisz. Rok temu Varane zdobył LM + mistrzostwo świata i był 7 chyba. Tutaj chodzi o medialność i hype, czyli Van Dijk wygra.

1

@Kondziu_FCB no, zważywszy na to że otoczenie Neymara miało pozytywne odczucia co do tego transferu to na pewno klepneli to.

2

@klopx Jestem wielkim zwolennikiem tego transferu ale już przestałem wierzyć w niego w tym okienku, raczej po ptokach już.

0

Ostatni dzień okienka. Wydaje mi się że już żadnego transferu Barca nie zrobi, ani z ani do Barcy. A wam jak się wydaje? coś jeszcze będzie?

1

@MesQueUnClub96 Kurde, a ja już serio myślałem że to ten aktor sławny i mamy kolege z wyższych sfer :/ ...

0

@hoeniker W sumie masz racje, czytałem gdzieś taki artykuł mi się przypomniało, w którym właśnie takie polityki były stosowane, wziąć większą kase od danej platformy przez co mają tymczasowy "monopol" na daną gierke. Nie podoba mi się taka polityka no ale cóż.

2

@MesQueUnClub_87 Zawsze mnie wkurza gdy producenci gier wydają je tylko na jakąś jedną platformę, albo inaczej, na którąś nie wydają... Nie wiem dlaczego, przecież wiadomo że im więcej platform tym większy zysk.

0

Czy to dziś przylatuje do Barcelony otoczenie Neymara z pozytywnymi odczuciami?

0

@klopx a co on ma do tego to że dziennikarze pieprzą głupoty? xd Nie lubisz go za to że media o nim plotki wymyślają?

4

@AV0CAD0 Barca wpajała zawodnikom zdystansowanie się od pieniędzy? i to dlatego daje tak ogromne wynagrodzenie zawodnikom którzy przychodzą i mają po 20 lat? xd

4

@KapiFCB bo byćmoże prawa do jego wizerunku ma PSG z którym ma aktualny kontrakt? no chyba nie sądzisz że np. Nike teraz by wrzuciło zdjęcie CR7 w koszulce Barcy u siebie na instagramie i nic by z tego nie było ? :)

3

Bardzo mnie dziwi że niektórzy uważają zdjęcie Neymara w koszulce Barcy które wycieklo na instagramie jego sponsora za chwyt marketingowy. Przecież gdyby to nie miało swoich konsekwencji i byłoby w 100% legalne i wszystko spoczko, to Neymar w tym okienku transferowym miałby tam zdjęcie w 70 różnych koszulkach innych klubów xd to tyle ode mnie na ten temat. Miłego dzionka wszystkim! :)

3

@MESSIah16 ale dzisiejszymi plotkami od MD, że po transferze to już się jarałeś :)

0

@4drian0 to już nie jak kobieta xd

0

@Suzu za zasługi a co, stać nas

2

Ludzie.. Te plotki transferowe są bardziej zmienne niż kobieta...

11

Jeśli on jest śmierciożercą, to ja też!

0

@kkbarca oby oby, bo jak nie to Cie La Rambla znajdzie i rozliczy

0

@HansLanda Zanim zaczniesz mnie obrażać, to napisze Ci że nie chodziło mi o to że losowe firmy będą wrzucały losowych piłkarzy, ale o to że nie można tak grać wizerunkiem swojego "podopiecznego" jeśli jesteś taką firmą, w celach marketingowych. Czyli na przykładzie który podał autor posta. Jeśli to byłby celowy zabieg marketingowy tej firmy, to równie dobrze mogłaby sobie co okienko wrzucać z nim zdjęcie w koszulkach Realu Madryt, Juve itd. a tego nie robi, bo zapewne jej nie wolno. Stąd pisze że to nie zabieg marketingowy a wtopa. Mam nadzieje że wyjaśniłem dobrze.

0

@Fenelon gdyby to było takie proste to w okienkach transferowych takie firmy wrzucałyby sobie przerobione w różnych koszulkach, różnych drużyn zdjęcia piłkarzy.

0

Ale wtopa z tym Neymarem w koszulce Barcy na instagramie jego sponsora xd Teoretycznie to nic nie znaczy i nie ma się czym podniecać ale jeśli faktycznie Ney przejdzie to ktoś tam z tej firmy może dostać po uszach

9

Barcainfo milczy. Więc te informacje z mediów dzisiaj niech na nikim nie robią wrażenia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?