0

@th@les e tam, lepiej go zbluzgać na La Rambli, to jest prawdziwy sport!

1

@klopx dziwi mnie trochę to że te 20/30 mln różnicy które rzekomo więcej chciałoby PSG aż tak bardzo działa na szejka skoro wydaje mi się że są to dla niego stosunkowo drobne sumy pieniędzy w porównaniu do całkowitych zarobków ze wszystkich biznesów..

0

@Socjopata z tego co słyszałem tutaj to za grosz trafionych u buka jeszcze

0

@ściah @monsterrize dzięki za odpowiedź.

0

@kkbarca sprawdzony ten facio? który tier?

3

Ale szejki muszą mieć beke z tych wszystkich informacji od dziennikarzy

12

Podsumowując tą burzę która się tu rozpętała. Macie kibicować tym klubom które ja wam wybiore, jasne?

2

@Danny Gaucho nie kibicuje się wybranym klubom według swoich preferencji i upodobań tylko państwom w którym dany klub leży, takie trudne? Panie łysiaku, myślałem żeś Pan mądrzejszy

70

@ViscaBarca123 masz 16 lat, trenujesz z legendami piłki nożnej, Messi zbija z Tobą piątkę... Czy można bardziej wygrać życie?

1

@grizzy10 wyczuwam frustracje u Ciebie.

0

@DonAndrzejos czyli dobrze wykonują swoją prace, chodzi o to żeby o nich mówili, nie ważne czy to prawdziwe informacje czy nie. Mnóstwo ludzi gada o danych dziennikarzach/gazetach więc dokonali tego czego chcieli ;)

4

@MESSIah16 tak bardzo się wczuwają w rolę że usunęli twarz Neymara ze sklepów ze swoją odzieżą itd.? No to prank im się udał

1

@VamosRakieta ja się na to właśnie złapałem. Dobry zabieg zrobił Pan Mateusz Donets ;)

1

@MesQueUnClub_87 nie idź na bana, Tyś jest jeden z mądrzejszych tu. Niech ktoś inny się poświęci

4

@tbas Piechnat.

57

@BarcaInfo niezbyt wiem o co tu chodzi, ktoś wyjaśni?

0

@Kenxu 50%, zagra albo nie :D

10

@Naturopata mam wrażenie że ten koleś ma całą sypialnie obklejoną w plakatach ze swoją twarzą.

2

@tbas nie wypowiadałem się wcześniej na ten temat ale faktycznie, 3 sezon w Barcy, zero nauki pod względem profesjonalizmu, ciągłe głupie kontuzje, brak dyscypliny... Wyobraźcie sobie że jesteście szefami jakiejś firmy a pracownik non stop się spóźnia, przychodzi na kacu do pracy, łazi ciągle na L4. Po co marnować na niego pieniądze?

0

@Danny Gaucho Z obecnym wiekiem i wyglądem aktorów to efekty specjalne będą tam aż za bardzo widoczne :D Oglądałem niedawno Johna Wicka 3, aktor grający Morfeusza jest tylko ciutke grubszy niż kiedyś... ;)

1

@BarcaInfo @lioney10 a jednak jest duża szansa że go zobaczysz na żywo w niedzielnym meczu :) trzymam kciuki!

3

@Danny Gaucho Jeszcze brakuje tylko tego żeby Disney położył łapy na produkcji

1

@Suzu dlatego chyba właśnie negocjują wypożyczenie z opcją wykupu w przyszłym roku. Teraz nie mają kasy więc wpłacą kilkadziesiąt mln, reszte w przyszłym roku. Tak mi się wydaje, to by było logiczne w sumie.

1

@Skaramuczi Valverde taktyk poraz kolejny :D

5

@Wilczeq zawidnicy Realu obserwują ojca Neymara albo on kogoś z Realu. Więc może to on przechodzi do białych a nie jego syn? Hmm

1

@NorbiTBOB ale Ty wiesz że wygranie finału LM jest często stratą dla klubu ponieważ zawodnicy mają w kontraktach premie za wygranie LM która jest wyższa niż kwota za wygranie finału od UEFY ;p

1

@Azi wszyscy wyczekują w napięciu nowych informacji w sprawie Neya zepewne, ale prąd siadł w całej Polsce :D

1

@Cave szybkie pytanie. Kogo wolisz na lewe skrzydło, Neymara czy Carlesa Pereza/Rafinhe? Więc narazie się wstrzymaj z durnymi porównaniami..

0

Hehe nieśmiało mogę rzec, wobec ostatnich informacji że ten tydzień będzie kluczowy.

1

@neymarjr_143 nie pije do Ciebie, nie mam w zwyczaju się naśmiewać po złości z innych. Chodzi mi bardziej o to te obserwacje na Ig i plotki związane z nimi są od bardzo dawna i po prostu bawią mnie :D
@Transu96 nie masz Ig? To jak sprawdzasz co jedli Twoi znajomi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?