Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@th@les e tam, lepiej go zbluzgać na La Rambli, to jest prawdziwy sport!
1
@klopx dziwi mnie trochę to że te 20/30 mln różnicy które rzekomo więcej chciałoby PSG aż tak bardzo działa na szejka skoro wydaje mi się że są to dla niego stosunkowo drobne sumy pieniędzy w porównaniu do całkowitych zarobków ze wszystkich biznesów..
0
@Socjopata z tego co słyszałem tutaj to za grosz trafionych u buka jeszcze
0
@ściah @monsterrize dzięki za odpowiedź.
0
@kkbarca sprawdzony ten facio? który tier?
3
Ale szejki muszą mieć beke z tych wszystkich informacji od dziennikarzy
12
Podsumowując tą burzę która się tu rozpętała. Macie kibicować tym klubom które ja wam wybiore, jasne?
2
@Danny Gaucho nie kibicuje się wybranym klubom według swoich preferencji i upodobań tylko państwom w którym dany klub leży, takie trudne? Panie łysiaku, myślałem żeś Pan mądrzejszy
70
@ViscaBarca123 masz 16 lat, trenujesz z legendami piłki nożnej, Messi zbija z Tobą piątkę... Czy można bardziej wygrać życie?
1
@grizzy10 wyczuwam frustracje u Ciebie.
0
@DonAndrzejos czyli dobrze wykonują swoją prace, chodzi o to żeby o nich mówili, nie ważne czy to prawdziwe informacje czy nie. Mnóstwo ludzi gada o danych dziennikarzach/gazetach więc dokonali tego czego chcieli ;)
4
@MESSIah16 tak bardzo się wczuwają w rolę że usunęli twarz Neymara ze sklepów ze swoją odzieżą itd.? No to prank im się udał
1
@VamosRakieta ja się na to właśnie złapałem. Dobry zabieg zrobił Pan Mateusz Donets ;)
1
@MesQueUnClub_87 nie idź na bana, Tyś jest jeden z mądrzejszych tu. Niech ktoś inny się poświęci
4
@tbas Piechnat.
57
@BarcaInfo niezbyt wiem o co tu chodzi, ktoś wyjaśni?
0
@Kenxu 50%, zagra albo nie :D
10
@Naturopata mam wrażenie że ten koleś ma całą sypialnie obklejoną w plakatach ze swoją twarzą.
2
@tbas nie wypowiadałem się wcześniej na ten temat ale faktycznie, 3 sezon w Barcy, zero nauki pod względem profesjonalizmu, ciągłe głupie kontuzje, brak dyscypliny... Wyobraźcie sobie że jesteście szefami jakiejś firmy a pracownik non stop się spóźnia, przychodzi na kacu do pracy, łazi ciągle na L4. Po co marnować na niego pieniądze?
0
@Danny Gaucho Z obecnym wiekiem i wyglądem aktorów to efekty specjalne będą tam aż za bardzo widoczne :D Oglądałem niedawno Johna Wicka 3, aktor grający Morfeusza jest tylko ciutke grubszy niż kiedyś... ;)
1
@BarcaInfo @lioney10 a jednak jest duża szansa że go zobaczysz na żywo w niedzielnym meczu :) trzymam kciuki!
3
@Danny Gaucho Jeszcze brakuje tylko tego żeby Disney położył łapy na produkcji
1
@Suzu dlatego chyba właśnie negocjują wypożyczenie z opcją wykupu w przyszłym roku. Teraz nie mają kasy więc wpłacą kilkadziesiąt mln, reszte w przyszłym roku. Tak mi się wydaje, to by było logiczne w sumie.
1
@Skaramuczi Valverde taktyk poraz kolejny :D
5
@Wilczeq zawidnicy Realu obserwują ojca Neymara albo on kogoś z Realu. Więc może to on przechodzi do białych a nie jego syn? Hmm
1
@NorbiTBOB ale Ty wiesz że wygranie finału LM jest często stratą dla klubu ponieważ zawodnicy mają w kontraktach premie za wygranie LM która jest wyższa niż kwota za wygranie finału od UEFY ;p
1
@Azi wszyscy wyczekują w napięciu nowych informacji w sprawie Neya zepewne, ale prąd siadł w całej Polsce :D
1
@Cave szybkie pytanie. Kogo wolisz na lewe skrzydło, Neymara czy Carlesa Pereza/Rafinhe? Więc narazie się wstrzymaj z durnymi porównaniami..
0
Hehe nieśmiało mogę rzec, wobec ostatnich informacji że ten tydzień będzie kluczowy.
1
@neymarjr_143 nie pije do Ciebie, nie mam w zwyczaju się naśmiewać po złości z innych. Chodzi mi bardziej o to te obserwacje na Ig i plotki związane z nimi są od bardzo dawna i po prostu bawią mnie :D
@Transu96 nie masz Ig? To jak sprawdzasz co jedli Twoi znajomi?