0

Szybkie pytanie - Instagram, lajkowani i obserwowanie zawodników to który tier?

1

@blazeq idealnie podsumowane. Jak wczoraj pisałem po ogłoszeniu składów że Roberto w pomocy nie jest złym wyborem to dostałem od kilku użytkowników po uszach że się nie nadaje tam kompletnie. Jednak nie tylko ja mam takie zdanie o Robercie :)

8

@MESSIah16 dzień 327, nadal wiemy że nie lubisz Neymara i nie chcesz jego powrotu.

0

Gdzieś zginęła mi opcja wystawienia swoich ocen za ostatni mecz, gdzie to znajde?

1

Bardzo się ciesze z występów wychowanków we wczorajszym meczu, ale to co pograł Griezmann... 3x TAK! To jest to co pisałem przed transferem, z miejsca daje jakość i potrafi wziąć na swoje barki gre. Wart każdego euro centa z tych 120mln.

1

@michaleu ja w jego wieku bałem się sprawdzianu z chemii. Ale ta dzisiejsza młodzież się zmienia...

8

@Transu96 od tego sezonu La Rambla mu dyktuje warunki

3

@Nicko dobrze Panie trenerze, będzie tak jak Pan rozkazał.

0

@Gaucho zamiast na trybunach u nas, to posiedzi na trybunach w Paryżu. Jestem za, a Rakitić i tak jakieś plotki o Juve chodzą więc ułożyłoby się wszystko pięknie :D

2

@Hosh @Suzu @Isso89 a to sorki, oglądałem mecz ale nie wychwyciłem tego, tylko Messiego i Suareza widziałem. Co nie zmienia faktu drogiego kibica za ponad 100 mln EUR sobie sprawiliśmy.

4

16 latek wchodzi w końcówce meczu i prezentuje się bardzo obiecująco, 21 latek strzela swojego pierwszego gola w swoim pierwszym oficjalnym meczu pierwszej drużyny. 22 letni Ousmane Dembele za ponad 100 mln z duuużą pensją siedzi poraz kolejny na L4 i ogląda mecz w TV (o ile nie gra na konsoli). Ja mu się nie dziwie że nie chce odchodzić z Barcy, dla niego deal idealny.

1

@socha ok, dzięki za argumenty i merytoryczną rozmowę.

1

@socha tak, zagrał kolejny raz dobrze więc można powiedzieć że to pomyłka i w ogóle niech opuści klub bo na PO też słaby :)

1

kto mi coś bajdurzył że Roberto w pomocy to pomyłka?

1

@Criss18Barca a czemu nie? moim zdaniem nie wygląda tam najgorzej

0

A tak tu niektórzy "płakali" że młodzi co najwyżej powąchają murawę z Valdkiem, a tu cyk :D

0

@Rewolucja123 a Rafinhia już nie ma tych nudności czy co on tam miał niedawno? Już gotowy do gry na 100%?

6

@MESSIah16 człowieku Ty jakąś obsesję masz? Już któryś raz czytam jak to mocno nie chcesz żeby przychodził Neymar. Aż codziennie musisz o tym przypominać?

0

@clyde dokładnie 2 lata ten ogłoszono kupno najdroższego szkła na świecie. Chyba tak chciałeś napisać :D

0

@SeeleyBooth po prostu brakuje już pomysłów na nowe plotki, ile można pisać to samo.

6

No to następny tydzień to już musi być kluczowy, nie ma opcji że nie

8

@pero1983 przecież w nocy czy o 7 rano nie będzie oficjalki... ;p

0

@student97r ja bym prosił zdjęcie najpiękniejszego burgera jakiej w życiu widzieliście. Dawajcie bo chce zgłodnieć

0

@mateusz33 Alesiędziwnieczytabezznakówinterpunkcyjnych

1

@masq Barto za dwa lata będzie leżał do góry brzuchem gdzieś na atlantydzie i pił drinki, także jemu to wszystko jedno pewnie

0

@SeeleyBooth Barca chce Neymara, Neymar chce dla Neymara dużo kasy. Tak to wygląda piękny kawalerze

1

W poszukiwaniu nowych smaków, jakie są wasze ulubione chrupki/chipsy?

1

@Aerox tier 1 to jest zawieszona La Rambla

0

@sidzej ja sobie wypraszam, ja jestem mężczyzną psze Pani

17

Te niektóre żarty tutaj to tak czerstwe są że mi wszystkie pelargonie w domu pousychały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?