Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ja dobrze myślę czy na ten moment zdrowi zawodnicy w linii ataku, gotowi do gry to: prawie Messi, Griezmann i Carles Perez z Barcy B?
1
@Witekk10 żart to jest szkło za ponad 100 mln EURO. W chińskim sklepie masz za kilka ziko..
4
Ale czekam aż Dembele odpali. Ten sezon będzie jego
0
No Barcelona, dajcie te pieniądze na niego, wiem że macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@koksik2700 będą się ścigać, który więcej wykręci dni z kontuzją
0
@kkbarca ja poprosze na cienkim cieście i z dodatkowym serem.
0
@arcziFCB ten koleś to złoto
0
@jacob345 nie będzie prezentacji zapewne. Pójdzie ściema że remont stadionu czy coś i prezentacja zamknięta. PS. Herbu też by nie pocałował na pewno.
0
@Criss18Barca 0 strachu, nie ma się czego obawiać, tylko troche mało miejsca na nogi
31
I jak u was napięcie w 74 kluczowym tygodniu? Mnie cały czas trzyma.
0
@sebasek99 Internet explorer to nie przelewki prosze Pana.
1
@IronSanHybrid dokładnie, i żadne "ale jak grał z Dembele na prawej stronie to super mega turbo" tego nie zmieni. No chyba że Messi ławka i wtedy by mógł sobie robić kose na prawej stronie z Dembele, to wydaje się obecnie najrozsądniejsze wyjście.
1
@IronSanHybrid tak, jego zwolnnicy i tak Ci napiszą "i co z tego? Statystyki to nie wszystko, ważne że szybko biega"
1
@Rewolucja123 oby sobie radził bo jeśli chcemy powalczyć w końcu o LM to myślę że nie ma miejsca na nadzieję że zawodnik Barcy B odpali
@LuisSalvano w tym momencie mooocno trzymam kciuki że się pomyle i ściągną tego Neya..
1
Wypożyczenie Coutinho do Bayernu = praktycznie brak szans na Neymara. Co tu się wyprawia?? Valverde aż tak lubi defensywny styl że napastnicy mu nie potrzebni czy o co tu chodzi? Zgupiałem...
1
@IronSanHybrid agresywne zwierzęta się usypia więc w tym wypadku polecałbym to samo
6
@sebasek99 ja w ogóle nie wiem o co się rozchodzi. Alkohol pijesz tak jak lubisz i z czym lubisz i tu w zasadzie koniec tematu. Jeśli lubisz whisky ze spritem to nikomu nic do tego, nie słuchaj jak ktoś mówi że whisky to się samo pije albo z lodem tylko, inaczej to profanacja.. bzdury. Jeśli lubisz piwo z sokiem to pij piwo z sokiem a jak komuś to nie odpowiada to niech on sobie pije piwo bez soku i tyle.
0
@Kuczek No tak jest, Valverde ustawia 4-3-3 to jest źle bo przewidywalny i gramy tak samo i cały czas źle to wygląda, ale pomysł na inne ustawienie odpada bo przecież ODRAZU na 10 napastników grajmy, po co defensywa. Nie dogodzisz.
2
@Kuczek Oo już się zeszli .. nie możesz tutaj pisać takich rzeczy i gdybać jakby to wyglądało w takim czy innym ustawieniu bo zaraz te śmieszki które idealnie pasowałyby do żenady polskich kabaretów się zlecą i zaczną gadać że na 10 napastników odrazu grajmy.. Współczuje Ci koleś :/
1
@misiek12319 gra to co najwyżej na nerwach aktualnie :D
1
Rakitić w maju: jestem tutaj szczęśliwy i nie zamierzam odchodzić
Rakitić 13.08 po rozmowach PSG z Barceloną:
https://i.imgflip.com/2gnnjh.jpg
2
@SeeleyBooth Bo ci ludzie nigdy nie pracowali w takim markecie więc nie wiedzą jak to jest, po drugie czują się bezkarni bo mogą zbesztać kasjerkę czy innego pracownika bez żadnych konsekwencji, a pracownik nie może się odezwać bo będzie złożona skarga na niego.. to wyewoluowało z tych powiedzonek głupich "nasz klient, nasz Pan", "klient jest najważniejszy" itd.
3
@Encore ojj Panie, ale gównoburze chcesz wywołać :D
0
@DonAndrzejos właśnie to mnie zastanawia, PSG usuneło uż jego twarz ze swoich sklepów itd. Więc to my powinniśmy dyktować warunki transferu.. Dziwne to
0
@Rewolucja123 strona nie padnie, plotki zdementowane przez @Robertinho :D
0
@mateusz_ Czasem coś nie wychodzi, w tym wypadku właśnie Coutinho jest "niewypałem". Mamy go teraz trzymać dopóki ktoś nie da oferty za niego na 160mln?
0
@Vxb93 gdzie Ty masz 150 mln dodatkowej kasy? wymyśliłeś to teraz czy jak? ja czytałem o 100mln extra, ale to nadal negocjacje, więc mogą pójść w dół.
0
@kuz No tak, ale jest szansa żeby teraz odeszli obydwoje naraz. Jeśli się to nie uda, wtedy zostajemy na kolejny sezon z hamulcem i cieniem samego siebie. Bo wątpię że obecnie ktoś w tym okienku wykupi obydwóch piłkarzy i będziemy z tego mieli 160mln. Myślmy realnie, a nie to jak wycenia ich transfermarkt czy inne strony.
6
W sumie, jakby się nad tym zastanowić to wygląda tak.
W trakcie sezonu: Coutinho? masakra, co on gra.. Nic mu nie wychodzi, cień samego siebie..
Rakitić? Hamulec, za stary już, wszystko spowalnia... Proszę niech on da miejsce młodszym.
A teraz gdy jest możliwość "pozbycia" się obu to jest: Coo? Coutinho + Rakitić i kasa? Chyba OSZALELI.. Kompromitacja zarządu!
0
@4drian0 kamień