0

Czy ja dobrze myślę czy na ten moment zdrowi zawodnicy w linii ataku, gotowi do gry to: prawie Messi, Griezmann i Carles Perez z Barcy B?

1

@Witekk10 żart to jest szkło za ponad 100 mln EURO. W chińskim sklepie masz za kilka ziko..

4

Ale czekam aż Dembele odpali. Ten sezon będzie jego

0

No Barcelona, dajcie te pieniądze na niego, wiem że macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@koksik2700 będą się ścigać, który więcej wykręci dni z kontuzją

0

@kkbarca ja poprosze na cienkim cieście i z dodatkowym serem.

0

@arcziFCB ten koleś to złoto

0

@jacob345 nie będzie prezentacji zapewne. Pójdzie ściema że remont stadionu czy coś i prezentacja zamknięta. PS. Herbu też by nie pocałował na pewno.

0

@Criss18Barca 0 strachu, nie ma się czego obawiać, tylko troche mało miejsca na nogi

31

I jak u was napięcie w 74 kluczowym tygodniu? Mnie cały czas trzyma.

0

@sebasek99 Internet explorer to nie przelewki prosze Pana.

1

@IronSanHybrid dokładnie, i żadne "ale jak grał z Dembele na prawej stronie to super mega turbo" tego nie zmieni. No chyba że Messi ławka i wtedy by mógł sobie robić kose na prawej stronie z Dembele, to wydaje się obecnie najrozsądniejsze wyjście.

1

@IronSanHybrid tak, jego zwolnnicy i tak Ci napiszą "i co z tego? Statystyki to nie wszystko, ważne że szybko biega"

1

@Rewolucja123 oby sobie radził bo jeśli chcemy powalczyć w końcu o LM to myślę że nie ma miejsca na nadzieję że zawodnik Barcy B odpali
@LuisSalvano w tym momencie mooocno trzymam kciuki że się pomyle i ściągną tego Neya..

1

Wypożyczenie Coutinho do Bayernu = praktycznie brak szans na Neymara. Co tu się wyprawia?? Valverde aż tak lubi defensywny styl że napastnicy mu nie potrzebni czy o co tu chodzi? Zgupiałem...

1

@IronSanHybrid agresywne zwierzęta się usypia więc w tym wypadku polecałbym to samo

6

@sebasek99 ja w ogóle nie wiem o co się rozchodzi. Alkohol pijesz tak jak lubisz i z czym lubisz i tu w zasadzie koniec tematu. Jeśli lubisz whisky ze spritem to nikomu nic do tego, nie słuchaj jak ktoś mówi że whisky to się samo pije albo z lodem tylko, inaczej to profanacja.. bzdury. Jeśli lubisz piwo z sokiem to pij piwo z sokiem a jak komuś to nie odpowiada to niech on sobie pije piwo bez soku i tyle.

0

@Kuczek No tak jest, Valverde ustawia 4-3-3 to jest źle bo przewidywalny i gramy tak samo i cały czas źle to wygląda, ale pomysł na inne ustawienie odpada bo przecież ODRAZU na 10 napastników grajmy, po co defensywa. Nie dogodzisz.

2

@Kuczek Oo już się zeszli .. nie możesz tutaj pisać takich rzeczy i gdybać jakby to wyglądało w takim czy innym ustawieniu bo zaraz te śmieszki które idealnie pasowałyby do żenady polskich kabaretów się zlecą i zaczną gadać że na 10 napastników odrazu grajmy.. Współczuje Ci koleś :/

1

@misiek12319 gra to co najwyżej na nerwach aktualnie :D

1

Rakitić w maju: jestem tutaj szczęśliwy i nie zamierzam odchodzić
Rakitić 13.08 po rozmowach PSG z Barceloną:
https://i.imgflip.com/2gnnjh.jpg

2

@SeeleyBooth Bo ci ludzie nigdy nie pracowali w takim markecie więc nie wiedzą jak to jest, po drugie czują się bezkarni bo mogą zbesztać kasjerkę czy innego pracownika bez żadnych konsekwencji, a pracownik nie może się odezwać bo będzie złożona skarga na niego.. to wyewoluowało z tych powiedzonek głupich "nasz klient, nasz Pan", "klient jest najważniejszy" itd.

3

@Encore ojj Panie, ale gównoburze chcesz wywołać :D

0

@DonAndrzejos właśnie to mnie zastanawia, PSG usuneło uż jego twarz ze swoich sklepów itd. Więc to my powinniśmy dyktować warunki transferu.. Dziwne to

0

@Rewolucja123 strona nie padnie, plotki zdementowane przez @Robertinho :D

0

@mateusz_ Czasem coś nie wychodzi, w tym wypadku właśnie Coutinho jest "niewypałem". Mamy go teraz trzymać dopóki ktoś nie da oferty za niego na 160mln?

0

@Vxb93 gdzie Ty masz 150 mln dodatkowej kasy? wymyśliłeś to teraz czy jak? ja czytałem o 100mln extra, ale to nadal negocjacje, więc mogą pójść w dół.

0

@kuz No tak, ale jest szansa żeby teraz odeszli obydwoje naraz. Jeśli się to nie uda, wtedy zostajemy na kolejny sezon z hamulcem i cieniem samego siebie. Bo wątpię że obecnie ktoś w tym okienku wykupi obydwóch piłkarzy i będziemy z tego mieli 160mln. Myślmy realnie, a nie to jak wycenia ich transfermarkt czy inne strony.

6

W sumie, jakby się nad tym zastanowić to wygląda tak.
W trakcie sezonu: Coutinho? masakra, co on gra.. Nic mu nie wychodzi, cień samego siebie..
Rakitić? Hamulec, za stary już, wszystko spowalnia... Proszę niech on da miejsce młodszym.
A teraz gdy jest możliwość "pozbycia" się obu to jest: Coo? Coutinho + Rakitić i kasa? Chyba OSZALELI.. Kompromitacja zarządu!

0

@4drian0 kamień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?