0

@BarcaInfo śledzisz doniesienia o Neymarze, wklejasz te informacje itd. Ale jakie jest Twoje stanowisko w jego sprawie, chciałbyś żeby przyszedł i czy wydaje Ci się to bardzo realne? Jeśli się już wypowiadałes na ten temat to przeoczyłem.

0

@Nano22 to też fakt, szczerze to ciężko trochę mi na ten moment to wszystko sobie wyobrazić, trzeba poczekać do końca okna transferowego.

0

@AdrianGajewski2005 ja śmiem twierdzić że z takimi piłkarzami jak Messi, Dembele i ewentualnie Neymar spokojnie by sobie poradził na 9. Ale to tylko subiektywna ocena, na transfermarkt widziałem że dosyć często gra właśnie w tych rejonach.

3

Bydlaki porwali biedny wywiad, taki młody był... Ciekawe czy będą chcieli okup, dla potwierdzenia wyrwa kawałek taśmy / kartki i wyślą żeby nikt sobie nie myślał że żartują?

0

@FC1899Barca po 1 to skąd wiesz że nie chcieli? Po drugie "zmarnowali"? To żart czy co? I po trzecie, ludzie nadal są na niego obrażeni bo nakręcił filmik ze zostaje w dotychczasowym klubie? Gorzej niż z babą....

0

Tak se tera w fife grałem Barcą i zaszalałem ze składem. Oto on:
Griezmann
Neymar, Messi, Dembele
Arthur, De Jong
Alba, Umtiti, Pique, Roberto
Mats
Wiem że to tylko fifa i nie ma kompletnie przełożenia na realia, ale co o o czymś takim byście myśleli? Jest to możliwe i mogłoby wypalić?

0

@MesQueUnClub_87 nikt nie ma pretensji już o ten transfer, zauważ że na 1 post przeciw Griezmannowi przypada 50 postów pt. "jak można nie chcieć Griezmanna ludzie??? przecież..." ;)

0

Olala jak pięknie wstać z myślą że w przyszłym sezonie w barwach Barcy oficjalnie będą grali de Jong i Griezmann. Panie zarząd, proszę jeszcze zamiennika alby i sprzedaż Coutinho (ze względu na marnowanie jego i naszego czasu w zespole w którym nie ma zbytnio dla niego miejsca).

6

@BieVo benzyny na skoszonej trawie ;>

2

@Felippe96 Wręcz świetny dla mnie, ale czas pokaże czy faktycznie to był dobry wybór #Coutinho ;)

15

@Veb1233 czyli wtedy był w tym samym wieku co teraz Griezmann, dziwne że niektórzy uważają Francuza za starego dziadka już..

37

Specjalnie dla was przewidze i podsumuje plotki transferowe na dziś, uwaga:
Neymar : piłkarz chce odejść z psg, klub jest niezadowolony z niego. Barcelona i otoczenie piłkarza są pozytywnie nastawieni na transfer
Griezmann : klub wpłaci klauzulę w ciągu 48 h
De Ligt : piłkarz dogadany z Juve, ale Ajax nie
Źródło. Ostatnie 2 miesiące.

P. S. Jutro będą te plotki tak samo pasować jak dzisiaj.

Pozdrawiam Jakchcesz.

1

@masq w końcu bez narzekania z Twojej strony :D

1

@wachaFCB niby spoko ale nie wyobrażam sobie żeby Valverde posadził Suareza i Busquetsa na ławce. Ofensywa kosa by była ale defensywa wyglądałaby mocno niestabilnie.

0

@TheNekro94 e tam się przejmujesz, Dembele i Neymar będą połamani pół sezonu to miejsca w ataku będzie że ho ho :D

4

@barteq przekazane do zarządu, Bartomeu przeprasza i wyślę kwiaty, podaj adres do wysyłki tylko.

9

3

@matteoFCB Neymar nie bo "nakupkał na herb", Griezmann nie bo filmik nakręcił, de Ligt nie bo łasy na kasę a nie chce spełniać marzeń w Barcy. Jak się tak zaczniecie obrażać na każdego zawodnika to niedługo braknie piłkarzy na rynku..

3

Taka mnie myśl naszła, że w nowym Wiedzminie od Netflixa mógłby zagrać Pudzian w roli Letho. Co myślicie?

1

@Rewolucja123 à co Ty jego fryzjer??? A tak serio to chciałbym żeby to była prawda ale coś mi tu śmierdzi fejkiem

14

@Maurolkit śmiesznie by było gdybyśmy myśleli i zachowywali się jak dorośli a nie jak 12 latki :D

0

@VamosGirl de Ligt byłby przyszłościowym transferem ale nie oszukujmy się, nie jest nam teraz niezbędny, środek obrony mamy obsadzony dobrze, to inne pozycje bardziej potrzebują wzmocnień. Moim zdaniem Ney takim wzmocnieniem jest więc jak najbardziej jestem za. I nie, nie mówię że deszcz pada jak na mnie plują (chodzi o odejście Neymara), przestańcie z tymi żałosnymi tekstami już...

10

@Wawrzyszewski moim zdaniem 3 sezon lepszy od drugiego ale słabszy od pierwszego.

0

@olejtm czyli nie interesuje Cię to żeby nasi napastnicy strzelali bramki i zdobywali przez to trofea, tylko to że 3 lata temu odszedł w nieprzyjemnych okolicznościach bardzo dobry piłkarz który teraz mógłby wrócić?

5

@olejtm no właśnie wszyscy widzieliśmy ile Coutinho daje w ataku nam.

0

@CODEX musisz wykupić premium na LA RABMLI, inaczej usuwają

1

@kuz niezłe prowo :D

13

@bixmix a może by tak przestać się kłócić kto ma dłuższy siusiak? Jeden wygrywa to inny tamto i tyle.

0

@MesQueUnClub_87 ja mam z kolei podejście że dla mnie jest wielki że próbuje cały czas i nie odpuszcza, mimo że w obecnych czasach kadra Argentyny jest jaka jest, za przegraną obwinia się jego itd. Mógłby im powiedzieć papa a jednak dalej gra, to jest też sztuka :)

8

Nie wiem co was tak boli ta Argentyna, Messi nie musi nic wygrać z reprezentacją, nic już nie musi nikomu udowadniać, jest najlepszy mimo wszystko. Chyba po prostu boli was to że Cristiano ma więcej trofeów z reprezentacją niż Leo.. Olejcie to i życie odrazu stanie się prostsze :D miłego dnia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?