Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Ukochana La Rambla, pogłoski o przejściu dwóch/trzech świetnych piłkarzy: Neymar, Griezmann, de Ligt. A narzekanie jakbyśmy mieli sprowadzić 80 letniego staruszka z Alzheimerem :D
1
@Danny Gaucho Słyszałem że Danny Gaucho nosi dwie flaszki, jedną dla sąsiada, a drugą dla siebie. - Mylisz się, obie są dla Dannego.
0
Komentarz usunięty
2
@pax dawno Cię tu nie widziałem à szkoda, bo mądrego to i dobrze posłuchać ;) ja też długo się wstrzymywałem z wypowiedzeniem swojego zdania o Coutinho, ale nie wydaje mi się że odpowiedź jest jednoznaczna - wina Valverde. Uważam że na to składa się wiele czynników, dlaczego tak mu tu nie idzie. Presja, nieśmiałość (co za tym idzie psychika), trochę źle dobrana pozycja, ale tak jak zaznaczyłeś, na tej pozycji gra Messi. Może zamiast pastwic się na kimkolwiek po prostu będzie lepiej się pożegnać z Filipem zanim do końca popsujemy jego a on nas?
2
@Goh https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7398818
Chyba poszedł zachlac, RIP [*]
0
@blazeq bo jak się zastanawiasz czy przejść do Barcy czy gdzieś indziej to jesteś pazerniakiem i tylko hajs Ci w głowie a nie spełnianie marzeń, nie wiedziałeś? :D
2
@Nano22 incepcja :D
2
Dajcie już oficjalke de Ligta nie ważne gdzie, już mam dosyć miliona postów pt. "ale mnie wkurza ten De Light, niech se idzie do P$G jak taki pazerny na kasę..". Plisss
0
@Transu96 @MesQueUnClub_87
Oszczędźcie chłopa :D hahah
0
@Dejvv okaże się po tym sezonie, na papierze lepszy Hazard ale jak wyjdzie to się zobaczy #Coutinho
9
@kkbarca beze mnie, żubr byłby tym samym piwem. Ja bez żubra byłbym nikim ~ Jakchcesz
0
@AboveYou 1. 2, 2. Brotherhood, 3. Origins, 4. Black flag
2
@Azi ee tam, ja bym chciał Griezmanna, czemu nie. De Ligta też, tylko ciekawe kogo zarząd sprzeda, bo takich pieniążków na ulicy się nie znajduje :)
2
@damianex10 jakbym wygrał tyle pieniędzy to bym se kupił takie Audi A4, 2006r... Oo i pojechałbym na wakacje na tydzień do Bułgarii bo tam w miarę tanio mają
26
Nie rozumiem ludzi którzy piszą że szkoda że Griezmann przychodzi i ciekawe gdzie go Valverde ma upchnąć niby.. No tak, bo piłkarz który z miejsca daje dużo jakości, jest regularny od kilku sezonów, zna bardzo dobrze tą ligę, jest bardzo doświadczony i po prostu jest bardzo dobrym i inteligentnym piłkarzem to zły wybór dla Barcy.. I Ci sami ludzie żałują że nie bierzemy kotów w workach, jakichś 20 letnich grajkow z ligi portugalskiej czy innej słabszej ligi "BO MIELI DOBRY SEZON I NA PEWNO BĘDĄ TOP 1".
1
Zgodnie z tym co pisał @BarcaInfo , Barcelona do 30 czerwca nie może ogłaszać transferów kupna zawodnika ponieważ to zalicza się jeszcze do poprzedniego okresu rozliczeniowego. A co niektórzy tutaj już teraz narzekają, że żadnych transferów i w przyszłym sezonie zagramy tą samą 11 co w zeszłym.. Może warto poczekać do otwarcia i zamknięcia okienka ? :D
0
@Momalsino aha, bo okienko transferowe się już zakończyło i żadnych transferów Barca nie zrobiła? Sezon oficjalnie się już rozpoczął tak?
1
@robsesh to że podał do kogoś i ten się pogubil i stracił piłkę to argument nie do przebicia.. Poza tym, faktycznie bez sensu podawać na 20 metrów do piłkarza po drugiej stronie boiska jak się bronisz. Ja bym wolał trzymać piłkę przy sobie do momentu straty albo na pałe do przodu..
@Polnar uwielbiam jak ktoś odrzuca statystyki i bez jakichkolwiek kontrargumentów gada takie "jest lepszy bo ja tak myślę", tak samo jest z dyskutowaniem o S. Roberto i Semedo.
5
@robsesh aha, czytałeś w ogóle te statystyki? Odnośnie tego podawania do przodu na 2 metry do Messiego to: "średnia długość podania 16.09 metra" dla Ivana i "średnia długość podania 13.97 metra" dla Frankiego. Coś chyba Ci się nie klei :D
0
@daro22 spokojnie... Arthur drugą połowę poprzedniego sezonu miał taką sobie, de Jong to też niewiadomo, jest świetny i zdolny ale Coutinho też był taki przed przyjściem.. No i Puiq tak odrazu do pierwszej jedenastki, moim zdaniem to niezbyt dobry pomysł
0
@Dziki15 freon i aspartam, nie polecam.
0
@Kubala22 drugi najlepszy strzelec w historii FC Barcelony, 177 bramek ze średnią 0,72 bramki na mecz. Czy aby na pewno Jovic może się śmiać? Moim zdaniem nie wypada :)
7
@Deraxium S. Roberto w tym sezonie w la lidze występował 2085 minut, Semedo 1596 minut [wg. Transfermarkt.pl]. Więc przepaści w minutach nie ma, około 5,5 meczu więcej rozegrał Roberto. Statystyki jasno mówią że lepszy był Roberto. Poza tym jest odwazniejszy a przy tym więcej myśli niż tylko rura do Lini końcowej i wracanko żeby podać do tyłu... Nadal nie rozumiem co skłania ludzi to myślenia że Semedo nie wiadomo jak zjada Roberto i ten drugi to w ogóle ławe powinien grzać... No nic innego mi nie przychodzi do napisania niż -> XD
0
@dasouzar11 słabo się bawisz ;p @Odesseiron takiego piłkarza bym widział w barwach Barcy
3
W czasie tych już nudnych plotek transferowych i narzekań na Valverde i nowe koszulki, co powiecie na małą zabawę. Stwórz piłkarze idealnego! Dobierz piłkarza pod każdą z poniższych części ciała
Głowa - najlepszy piłkarz strzelający głową
Tułów, barki - chodzi o postawę, grę ciałem
Ręce - bramkarz
Nogi - siła strzału / szybkość biegu
Stopy - technika strzału, podania, drybling, rzuty wolne / karne
J*ja - postawa mentalna na boisku :)
Ale uwaga, może być wykorzystany tylko jeden piłkarz tzn. Jeśli do głowy wybierzesz C. Ronaldo to nie możesz użyć go jako przykład do nóg. Mam nadzieję że wiecie o co cho :D
0
@Chwytliwy zwolnią Valverde, nowym trenerem zostaje Koeman. Barca kupuje Griezmanna + Neymara + de Ligta. Nike zmienia w ostatniej chwili projekty koszulek na przyszły sezon, rakitic odchodzi za 100 mln, Busi i Suarez zostają rezerwowymi a my zaczynamy grać piłkę jak Man City Guardioli. A później wchodzi Barcainfo, cały na biało... :)
0
@Rewolucja123 Temat jest chyba prosty. Pokaż mi aktualnie lepszego i dostępnego na rynku LO. Gdyby Alba miał odejść to byśmy się osłabili, tymbardziej że aktualnie nie mamy na tej pozycji nikogo dobrego do zastąpienia.
0
@RosjaninBut ale bzdury pleciesz to głowa boli... Równie dobrze mógłbym sklecić filmik z niewypałów Messiego w tym sezonie i powiedzieć że należy mu się ławka na następny sezon...
0
@Colon nie zapomnij o André Gomesie. Zawsze miał kilka pomysłów i rozwiązań jeśli chodzi o podania. Pique, Umtiti, Alba, Ter Stegen. Hihi takie sobie żarciki
3
@gorgota ja niestety nie mogę pić piwa, chyba mam na nie jakąś alergie.. bo po 9 robię się czerwony na twarzy i wymiotuje.