Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos a jak nie?
0
@FafitFCB szukam w tym poście frazy "Neymar" albo coś z nim związanego i nic nie znalazłem... Na pewno dobrze wszystko napisałeś? Niczego nie przeoczyłeś?
0
@JanWezyk ja sądzę że narazie się wstrzymajmy ze wszystkimi domysłami. Poczekajmy jak to będzie wyglądać i pod koniec sezonu wróćmy do tej rozmowy.
0
@fajny_football Spoko, rozumiem i szanuje Twoje poglądy i religie którą wyznajesz. Ale biblia nie jest żadnym wiarygodnym źródłem naukowym i to jest fakt. Więc jednak nie wypada uogólniać i stawiać takich tez mówiąc że to bajki bo Twoja wiara tego nie uwzględnia.
34
@Robertinho ciekawostka, jak będzie oficjalka że przechodzi do Barcy to na La rambli to słowo nie pojawi się ani razu przez 1 h bo serwery padną. Taka ciekawostka :D
0
@fajny_football nie wierzysz w istnienie obcej cywilizacji w kosmosie? zobacz sobie na jego rozmiar i zadaj sobie to pytanie jeszcze raz ;p
1
Rozumiem wszystkich którzy są przeciwni transferowi Brazylijczyka do Barcelony, wiadomo co zrobił, jak się zachował, wiadomo że ciężko będzie z nim ułożyć skład itd. Ale oglądałem skróty meczów z nim kiedy u nas grał i wiem jedno, z Neymarem na boisku nie ma sytuacji jak w rewanżu z Romą czy Liverpoolem... Nie ma głowy w dół i człapania, a tego nam trzeba najbardziej. Z drugiej strony, najpierw musi na tym boisku być, a nie w szpitalu.
1
@lukaszbarca15 ?? wiem, dlatego się nie wypowiadam ile powinni a ile nie powinni dać za niego, nie rozumiem Twojego komentarza..
1
@Maciek069 no pewnie, a te kilka baniek dołożysz? nie swoje pieniądze się łatwo wydaje.
3
@dge21 numer to chyba teraz najmniejszy problem, główne to miejsce w składzie, wynagrodzenie itd. :D numer jest na szarym końcu tej listy
1
@Sniety hmm... Coś nie chce mi się wierzyć że klub tej wielkości ma dług 500 mln i do tego kupuje sobie graczy typu Griezmann za 120 mln. Wydaje mi się że jednak pracują tam ludzie którzy choć w najmniejszym stopniu wiedzą co nieco o finansach.
2
@GeraltzKatalonii na szczęście nie jesteś na miejscu Bartomeu.
9
To zostaje już tylko czekać na komunikat "502 bad gateway" na La Rambli :D
0
W 30 minut od ekscytacji po chłodny prysznic ;)
23
@szkutnik91 A tu cyk, po to żeby wytoczyć kolejny proces przeciw Barcy :D
4
@FcBarcaVamosMyClub A ja myślę że nie.
8
@Odesseiron oczywista wina Valverde.
2
@Homeopata8989 już abstrahując od liczb, to sprzeczanie się kto jest bardziej szklany jest nawet zabawne :D
0
@MesQueUnClub_87 też raczej jestem nastawiony że wszystko okaże się w ostatni tydzień okienka. Ale może obydwaj się zdziwimy jeszcze ;)
4
Rok 2127: Ten tydzień będzie decydujący jeśli chodzi o powrót Neymara do Barcelony.
Troche tak to zaczyna wyglądać :D
8
@daro22 wczoraj szedłem sobie chodnikiem bo wracałem ze sklepu i gołąb mi narobił na koszulkę... Była to oczywista wina Valverde więc ja też z całych sił chce żeby odszedł, do tego wracają upały a wiadomo kto maczał w tym palce.. Tego już za dużo!
0
Ktoś może wie gdzie będą transmitowane mecze la ligi w tym sezonie? Eleven czy znowu pół na pół z Canal + ?
4
@Cosipi smutne jest to że niektórzy ludzie są tak zawistni że życzą drugiej osobie jak najgorzej...
0
@FutbolowyJanusz wiem że to ciężki scenariusz. Chodziło mi bardziej o to, żeby zobaczyć reakcje ludzi w drugą stronę.
@Odesseiron no i takich kibiców ja szanuję. Piątka!
0
@Douglasinho ja z kolei byłbym ciekaw jakby do nas przyszedł i w finale LM strzeliłby w 90 minucie na 3:2 i tym samym byśmy wygrali. I wtedy ciekawe jaka byłaby reakcja ludzi którzy go nie cierpią i wręcz się modlą żeby do nas nie wrócił.
0
Komentarz usunięty
0
@budel17 hehehe mój brzuszek zaraz pęknie ze śmiechu, przeczytałeś mój drugi komentarz? to polecam
@Yoshi94 dziękuje, to wiele wyjaśnia na temat działania symulacji właśnie
0
@leo_messi_10 wiem, czysta ciekawość mnie zaprowadziła do tego żeby sprawdzić jak to będzie działało i domyślałem się że będę trochę goli tracił ale chodzi o to że mało bardzo ten skład strzela bramek, to jest dziwne ;p
@BigShaq no właśnie o to chodzi. Bardzo dziwne.. ciekawe czy w kolejnej fifie to poprawią, czy to po prostu jest tak że system losuje kompletnie przypadkowo cyfre po jednej stronie i po drugiej i cyk, jest wynik
0
Kurcze, ja nie mam pojęcia jak działa system symulacji w Fifie... Gram Barcą w ustawieniu 4-2-3-1, następujący skład:
Mats
Kimmich - de Ligt - Umtiti - Alba
De Jong - Eriksen
Mbappe - Messi - Neymar
Griezmann
I często w symulacjach np. z Gironą przegrywam 3:1, albo z Realem Valladolid 2:0.. I to nie ze jeden mecz w sezonie tylko często takie wyniki albo najczęściej 1:1 z jakimiś słabymi zespołami. O co tu kaman? :D
0
@sebasek99 ewentualnie jakieś info że Barcelona chce go pozyskać ale będzie to skomplikowane :D