11

Jeśli on jest śmierciożercą, to ja też!

0

@kkbarca oby oby, bo jak nie to Cie La Rambla znajdzie i rozliczy

0

@HansLanda Zanim zaczniesz mnie obrażać, to napisze Ci że nie chodziło mi o to że losowe firmy będą wrzucały losowych piłkarzy, ale o to że nie można tak grać wizerunkiem swojego "podopiecznego" jeśli jesteś taką firmą, w celach marketingowych. Czyli na przykładzie który podał autor posta. Jeśli to byłby celowy zabieg marketingowy tej firmy, to równie dobrze mogłaby sobie co okienko wrzucać z nim zdjęcie w koszulkach Realu Madryt, Juve itd. a tego nie robi, bo zapewne jej nie wolno. Stąd pisze że to nie zabieg marketingowy a wtopa. Mam nadzieje że wyjaśniłem dobrze.

0

@Fenelon gdyby to było takie proste to w okienkach transferowych takie firmy wrzucałyby sobie przerobione w różnych koszulkach, różnych drużyn zdjęcia piłkarzy.

0

Ale wtopa z tym Neymarem w koszulce Barcy na instagramie jego sponsora xd Teoretycznie to nic nie znaczy i nie ma się czym podniecać ale jeśli faktycznie Ney przejdzie to ktoś tam z tej firmy może dostać po uszach

9

Barcainfo milczy. Więc te informacje z mediów dzisiaj niech na nikim nie robią wrażenia :D

1

Jeśli to okienko mnie czegoś nauczyło to tego, że cyferka przy słowie "Tier" nic nie znaczy.

2

@MJ45 taka decyzja byłaby głupsza niż dawanie za Neymara 250mln euro jak chciało na początku PSG xd

1

Hold your horses. Dzień się praktycznie dopiero zaczyna. Przed nami jeszcze cały weekend i poniedziałek. Calma

2

@Ronaldinho10_ hah, jutro dowiemy się że negocjacji w sprawie Neymara nigdy nie było, ani nawet przez minute Barcelona nie rozmawiała o nim z PSG :D

2

Hmmm, znajoma sytuacja ze wczoraj, do 14 info tylko od RMC że transfer papa. Później inne źródła że już klepnięte. Tyle to trwa a ludzie dalej nie wyciągnęli żadnych wniosków z przyswajania informacji od mediów :D

2

@Transu96 te Twoje komentarze odnośnie Gothicka to złoto xd aż mnie łapie nostalgia jak w to się cykało po szkole.

0

@Rewolucja123 Chyba kolejna osoba dostała lekkiego fiksa w sprawie transferu Neymara :D

1

@Copernicus Wszystko to spisek, cały świat kłamie a Kopernik był masonem. Ty się nie znasz :D

1

@nuter27 Starcze gadanie.. ludzie myślą że gry to najgorsze zło dla dziecka, i że to pójście na łatwizne... Tymczasem odpowiednio dawkowane i kontrolowane gry rozwijają u dziecka takie zdolności jak spostrzegawczość, kreatywność, spryt itd. Ponadto uczą także dziecka języków obcych o wiele lepiej niż w szkole na tym poziomie i w tym wieku. Moja siostrzenica ma 5 lat i zna 2 języki + początkujący angielski. Dawanie dziecku gier nie musi polegać na 5h siedzenia i ślinienia się do telefonu. Wystarczy kilkanaście minut, rodzic w tym czasie ma chwile żeby sobie coś innego ogarnąć.

0

@MichalZZZ Najprawdopodobniej osobniki wyżej nie mają dzieci ale mają najwięcej w tej kwestii do powiedzenia :D z gier na PS4 dla dzieci to nie wiem, ale z tego co zauważyłem na mobilnych grach, to najlepsze dla dzieci to te z zagadkami, albo coś typu (dopasuj przedmiot do innych podobnych) itd.

2

@IronSanHybrid Zabawne że oni mają ze sobą w miare spoko relacje, grają i trenują w swoich zespołach i skupiają się na swojej pracy, a ludzie w "ich imieniu" się kłócą między sobą i obrażają..

2

Koniec La Rambli na dziś.

0

@Katalończyk 99 Religii i wyznań jest wiele, ale jeśli chodzi o chrześcijaństwo to kompletnie tego nie łapie a największy absurd to ten grzech pierworodny.. Dlaczego na starcie mam być przegrany i prosić kogoś o wybaczenie (w zasadzie za zrobienie niczego). I ogólnie nie pojmuje tego proszenia i przepraszania Boga za wszystko. Za to co się dzieje, co właściwie on stworzył to on powinien przepraszać nas.

1

@Tiisso Rok 2872: W tym sezonie Dembele odpali, ten sezon będzie jego już teraz na pewno!

0

@Azi Myślę że oficjalka Neymara w Barcy będzie przed 102h :)

0

@Kamiloza91 ciepło Ci się robi przyznaj, tak się śmiałeś że Ney nie wróci ;)

4

@DanielOOL Czyli od ponad miesiąca negocjują z PSG chociaż wiedzą że ich nie stać? Mądra strata czasu w takim razie by była.

0

@patrykzmc2000 Achraf Ben Ayad, czyli jedno z lepszych źródeł pisał że są daleko od porozumienia.

2

@BarcaInfo Todibo to niedługo będzie mógł zamieszkać w swoich włosach xd

0

@cycu658 Naprawdę bardzo was prosze, przestańcie z czasownikiem zaczynającym się na N.... To bardzo ale to bardzo niesmaczne już.

3

Po co brać tak na serio każdą plotke.. PSG ma 5 ŚO, ktoś se rzucił nazwisko Todibo (niewiadomo po co im 6 ŚO) i już afera że handel ludźmi z Barcy..

0

@sensej Wtedy miał klauzule, więc mógł, teraz nie ma, więc nie może się wykupić sam.

0

"Długa jest droga i ciężka, która z piekła wiedzie ku światłu" [John Milton, Raj utraconych]. Że tak zasunę, trzeba czekać do 3 września :D

0

@NGTRX A gdzie on napisał czy to dla niego słabe źródło? napisał że dostajemy newsy tylko od tego jednego i czekamy co inni powiedzą a Ty coś wkręcasz jakby napisał że to słabe źródło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?