1

@MesQueUnClub_87 o ile idziesz w alchemie i pójdziesz pod zwiększoną tolerancje na zatrucie + jest perk gdzie każdy użyty eliksir odnawia Ci 50% czy 75% hp. Więc z tym buildem nawet na najtrudniejszym poziomie jest w miare spoko

1

@Messibestplayerintheworld zamówione już dawno, czekam mocno.

2

Ja mam jedną parę najek, Leo Messi ma 3 pary złotych butów. Pieniążki już widzę uderzają do głowy niektórym :/

27

@seprion1910 sprawdź jak zarabiać 10 000 zł miesiącznie, 5 minut dziennie przy komputerze nie wychodząc z domu? :D

2

@mindbender84 noo i na ten widok odrazu się można czuć bezpieczniejszym na ulicach, brawa dla policji

1

@jeyx77x Twarz Arthura i De Jonga to jakiś nieśmieszny żart w tej fifie

0

@macio_944 ogólnie nic ciekawego, troche rzucania mięsem i to wszystko tak w skrócie

50

O co kaman z tym mature? chodzi wam o tą kategorie na stronach dla dorosłych czy co??

7

@FafitFCB Pan mi się mylisz z @Coutinho007 . Prosze przestać. Pozdrawiam

1

@Colon nie wiem o co wam chodzi z tym Chromem i że tyle ramu żre, ja wsadziłem swoją karte graficzną do mikrofali na 2 minuty i teraz Chrome mi działa bez zarzutu, polecam każdemu

0

@SeeleyBooth czy był to mokry sen?

17

@jeyx77x przykre to jest to jak jesz mocno zimnego loda i duży kawałek urwie Ci się w mordzie i mózg łapie errora i niewiadomo co zrobić. Donaruma widocznie nie zasłużył

20

@damianex10 tak to się zaczyna, a niedługo przyjdą jeszcze narkotyki i będzie się wykrzywiał jak Maradona na ostatnich mistrzostwach świata. Szkoda chłopa

5

@AmigoBlancos coś mi się wydaje że ten koleś pisał to z zaciśniętymi zębami i łzami w oczach

19

@kielon93 nick zobowiązuje

23

@deyna2018 to że w innych krajach jest gorzej to nie znaczy że mamy przymknąć oko bo u nas jest troche lepiej. To tak jakby ktoś powiedział "ucieli Ci ręke? nie przejmuj się bo komuś ucieli dwie"

14

@BigShaq a myślałem że ja trace czas jak sobie gram w gry, ale jednak można jeszcze bardziej marnować swój czas.

0

@Danny Gaucho tyle samo, co Hiszpanów obchodzi minimalna w Polsce? :p

4

@Salwik92 nie lubie rozmawiać o polityce ale z tego co napisałeś można wywnioskować że PIS kupiło ludzi ich własnymi pieniędzmi

0

@BigShaq może kupno, i wypożyczenie go na rok gdzieś?

5

@Polnar dzięki Barto żeś tam poleciał do tego Amsterdamu

1

Ta Antonella to jednak zdrowa dzierlatka

0

@Rewolucja123 aa to w Holandii np. jest chyba tak że jak nie pójdziesz do szkoły i nie będziesz miał żadnego "usprawiedliwienia" od lekarza czy coś, to dostajesz ileś euro kary

2

@Rewolucja123 też kiedyś zaspałem

0

@BigShaq gdyby do nas trafił to nikt by się z niego nie śmiał tutaj :D

0

@Jordi10 koleś sam sobie zaszkodził mocno tą ucieczką

0

@Jacull ja akurat nie jestem zwolennikiem modów więc mi to nie przeszkadza, ale teraz dylemat czy kosztem modów chcesz poczekać miesiąc aż wyjdzie na steamie ;p
@Nigaki też LA Noire wybrałem i Max Peyna 3, ale myslałem nad tym Bully, jak oceniasz?

0

@Jacull ja kupiłem na Rockstar, do tego mogłem sobie wybrać 2 ich gry za darmo, i jakieś pierdoły typu dodatkowa misja, strój itd.

0

@HansLanda znaczy, mi to nie grozi, mam taki sprzęt że w tych 60 fpsach 1440p pogram, po prostu troche zaciekawiło mnie że nie ma takich kolosalnych wymagań. Ale możesz mieć racje, ta gra już troche czasu ma.

0

@ArdoFCB spodziewałem się wyższych, ciekawe czy rekomendowane wystarczają do gry ew 60 fpsach na 1440p. Najprawdopodobniej nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?