5

@MesQueUnClub_87 blanty ze zwiniętych dolarów :D

3

Jak Suarez strzeli dziś na wyjeździe to stawiam wszystkim zielone

1

Ale jestem dobrej myśli że dziś pięknie zagramy w Pradze i wygramy wysoko :)

0

@Suzu przegrać wszystkie mecze

9

@Ratamahatta nie czaje co złego w tym że dzieci mogą się poprzebierac i pochodzić za słodyczami czy coś. Niektórzy to prowadzą personalną walkę ze wszystkim co nie Polskie... No i jak niby Halloween miałoby wykluczyć obchodzenie Święta zmarłych bo tego też nie rozumiem
Edit. Głupota i komercha? Polecam rozejrzeć się co się dzieje wokół przed świętami Bożego Narodzenia, wtedy tej komerchy na bank nie uświadczysz.

7

odnośnie wypowiedzi Tokarczuk, to jedyne czego moge się wstydzić to tego że jadłem za mało mięsa w przeszłości, powinienem więcej bo jest takie mniam mniam

0

Tak a propos Antka, po 8 meczach w La Lidze ma on na swoim koncie 4 bramki i 3 asysty. Wiadomo że gra a statystyki to zupełnie coś innego ale naprawdę nie rozumiem dlaczego niektórzy uważają, że dla Francuza nie ma u nas miejsca ze względu na jego "ulubioną" pozycje. Takie luźne przemyślenie ode mnie.

0

@LuisSalvano a gdyby dzisiaj był wtorek to byłby wtorek :D nie ma co gdybac tylko cieszyć się że jest jak jest a nie gorzej, tak jak wyżej napisał donandrzej, jeszcze ta sytuacja pewnie się zmieni kilkukrotnie

32

De Jong i Griezmann, ale ja się cieszę z transferu tej dwójki :)

0

@Kapitan hawk a po co Ci ten koncert? na youtube se puść jak ktoś nagrał telefonem i nic nie słychać i nie widać. Mecz ważniejszy

1

@Nigaki jedna z celniejszych uwag ever :D

0

@SHIBA ta sraty taty, nie ma kosmosu, co najwyżej po kopule mogą sobie pochodzić, zresztą to i tak będzie wszystko grafika komputerowa, takie kobiety pewnie nawet nie istnieją

0

Ostatnio dosyć regularnie przeglądam komentarze itd. Odnośnie Red dead redemption 2 na PC, ponieważ się mocno zajaralem. I tak sobie spojrzałem jak wielka jest wojna między konsolowcami a PCtowcami to nawet nie mogę tego pojąć o jaką pierdołe się kłócą i jak rzucają w siebie mięsem xd nie rozumiem nawet sensu i celu tej wojny...

1

@MesQueUnClub_87 o ile idziesz w alchemie i pójdziesz pod zwiększoną tolerancje na zatrucie + jest perk gdzie każdy użyty eliksir odnawia Ci 50% czy 75% hp. Więc z tym buildem nawet na najtrudniejszym poziomie jest w miare spoko

1

@Messibestplayerintheworld zamówione już dawno, czekam mocno.

2

Ja mam jedną parę najek, Leo Messi ma 3 pary złotych butów. Pieniążki już widzę uderzają do głowy niektórym :/

27

@seprion1910 sprawdź jak zarabiać 10 000 zł miesiącznie, 5 minut dziennie przy komputerze nie wychodząc z domu? :D

2

@mindbender84 noo i na ten widok odrazu się można czuć bezpieczniejszym na ulicach, brawa dla policji

1

@jeyx77x Twarz Arthura i De Jonga to jakiś nieśmieszny żart w tej fifie

0

@macio_944 ogólnie nic ciekawego, troche rzucania mięsem i to wszystko tak w skrócie

50

O co kaman z tym mature? chodzi wam o tą kategorie na stronach dla dorosłych czy co??

7

@FafitFCB Pan mi się mylisz z @Coutinho007 . Prosze przestać. Pozdrawiam

1

@Colon nie wiem o co wam chodzi z tym Chromem i że tyle ramu żre, ja wsadziłem swoją karte graficzną do mikrofali na 2 minuty i teraz Chrome mi działa bez zarzutu, polecam każdemu

0

@SeeleyBooth czy był to mokry sen?

17

@jeyx77x przykre to jest to jak jesz mocno zimnego loda i duży kawałek urwie Ci się w mordzie i mózg łapie errora i niewiadomo co zrobić. Donaruma widocznie nie zasłużył

20

@damianex10 tak to się zaczyna, a niedługo przyjdą jeszcze narkotyki i będzie się wykrzywiał jak Maradona na ostatnich mistrzostwach świata. Szkoda chłopa

5

@AmigoBlancos coś mi się wydaje że ten koleś pisał to z zaciśniętymi zębami i łzami w oczach

19

@kielon93 nick zobowiązuje

23

@deyna2018 to że w innych krajach jest gorzej to nie znaczy że mamy przymknąć oko bo u nas jest troche lepiej. To tak jakby ktoś powiedział "ucieli Ci ręke? nie przejmuj się bo komuś ucieli dwie"

14

@BigShaq a myślałem że ja trace czas jak sobie gram w gry, ale jednak można jeszcze bardziej marnować swój czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?