Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MesQueUnClub_87 blanty ze zwiniętych dolarów :D
3
Jak Suarez strzeli dziś na wyjeździe to stawiam wszystkim zielone
1
Ale jestem dobrej myśli że dziś pięknie zagramy w Pradze i wygramy wysoko :)
0
@Suzu przegrać wszystkie mecze
9
@Ratamahatta nie czaje co złego w tym że dzieci mogą się poprzebierac i pochodzić za słodyczami czy coś. Niektórzy to prowadzą personalną walkę ze wszystkim co nie Polskie... No i jak niby Halloween miałoby wykluczyć obchodzenie Święta zmarłych bo tego też nie rozumiem
Edit. Głupota i komercha? Polecam rozejrzeć się co się dzieje wokół przed świętami Bożego Narodzenia, wtedy tej komerchy na bank nie uświadczysz.
7
odnośnie wypowiedzi Tokarczuk, to jedyne czego moge się wstydzić to tego że jadłem za mało mięsa w przeszłości, powinienem więcej bo jest takie mniam mniam
0
Tak a propos Antka, po 8 meczach w La Lidze ma on na swoim koncie 4 bramki i 3 asysty. Wiadomo że gra a statystyki to zupełnie coś innego ale naprawdę nie rozumiem dlaczego niektórzy uważają, że dla Francuza nie ma u nas miejsca ze względu na jego "ulubioną" pozycje. Takie luźne przemyślenie ode mnie.
0
@LuisSalvano a gdyby dzisiaj był wtorek to byłby wtorek :D nie ma co gdybac tylko cieszyć się że jest jak jest a nie gorzej, tak jak wyżej napisał donandrzej, jeszcze ta sytuacja pewnie się zmieni kilkukrotnie
32
De Jong i Griezmann, ale ja się cieszę z transferu tej dwójki :)
0
@Kapitan hawk a po co Ci ten koncert? na youtube se puść jak ktoś nagrał telefonem i nic nie słychać i nie widać. Mecz ważniejszy
1
@Nigaki jedna z celniejszych uwag ever :D
0
@SHIBA ta sraty taty, nie ma kosmosu, co najwyżej po kopule mogą sobie pochodzić, zresztą to i tak będzie wszystko grafika komputerowa, takie kobiety pewnie nawet nie istnieją
0
Ostatnio dosyć regularnie przeglądam komentarze itd. Odnośnie Red dead redemption 2 na PC, ponieważ się mocno zajaralem. I tak sobie spojrzałem jak wielka jest wojna między konsolowcami a PCtowcami to nawet nie mogę tego pojąć o jaką pierdołe się kłócą i jak rzucają w siebie mięsem xd nie rozumiem nawet sensu i celu tej wojny...
1
@MesQueUnClub_87 o ile idziesz w alchemie i pójdziesz pod zwiększoną tolerancje na zatrucie + jest perk gdzie każdy użyty eliksir odnawia Ci 50% czy 75% hp. Więc z tym buildem nawet na najtrudniejszym poziomie jest w miare spoko
1
@Messibestplayerintheworld zamówione już dawno, czekam mocno.
2
Ja mam jedną parę najek, Leo Messi ma 3 pary złotych butów. Pieniążki już widzę uderzają do głowy niektórym :/
27
@seprion1910 sprawdź jak zarabiać 10 000 zł miesiącznie, 5 minut dziennie przy komputerze nie wychodząc z domu? :D
2
@mindbender84 noo i na ten widok odrazu się można czuć bezpieczniejszym na ulicach, brawa dla policji
1
@jeyx77x Twarz Arthura i De Jonga to jakiś nieśmieszny żart w tej fifie
0
@macio_944 ogólnie nic ciekawego, troche rzucania mięsem i to wszystko tak w skrócie
50
O co kaman z tym mature? chodzi wam o tą kategorie na stronach dla dorosłych czy co??
7
@FafitFCB Pan mi się mylisz z @Coutinho007 . Prosze przestać. Pozdrawiam
1
@Colon nie wiem o co wam chodzi z tym Chromem i że tyle ramu żre, ja wsadziłem swoją karte graficzną do mikrofali na 2 minuty i teraz Chrome mi działa bez zarzutu, polecam każdemu
0
@SeeleyBooth czy był to mokry sen?
17
@jeyx77x przykre to jest to jak jesz mocno zimnego loda i duży kawałek urwie Ci się w mordzie i mózg łapie errora i niewiadomo co zrobić. Donaruma widocznie nie zasłużył
20
@damianex10 tak to się zaczyna, a niedługo przyjdą jeszcze narkotyki i będzie się wykrzywiał jak Maradona na ostatnich mistrzostwach świata. Szkoda chłopa
5
@AmigoBlancos coś mi się wydaje że ten koleś pisał to z zaciśniętymi zębami i łzami w oczach
19
@kielon93 nick zobowiązuje
23
@deyna2018 to że w innych krajach jest gorzej to nie znaczy że mamy przymknąć oko bo u nas jest troche lepiej. To tak jakby ktoś powiedział "ucieli Ci ręke? nie przejmuj się bo komuś ucieli dwie"
14
@BigShaq a myślałem że ja trace czas jak sobie gram w gry, ale jednak można jeszcze bardziej marnować swój czas.