Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 nie wywołuj burzy pls
Edit. A co mi tam, @MESSIah16 robota dla Ciebie.
1
@Azi jest w tym dużo prawdy, aczkolwiek sporo osób krytykuje kwestie finansowe związane z Kościołem i w tym się z nimi zgadzam. Ale dużo trash talku też jest :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Gaucho nie narzucaj mi proszę co mam myśleć. A po drugie to po prostu zazartowalem ze sposobu w jaki to napisał bo to w stylu ludzi starszych
3
@kubix05 brzmisz jakbyś miał 75 lat. Ale avatar z misiem, dziwne.
14
Joaquin Phoenix - 8/10
Jack Nicholson - 6/10
Heath Ledger - 7/10
Grosicki - 11/10
Tyle w temacie. Fakt, nie opinia.
2
@MESSIah16 wrócił temat transferu Neymara to jest i on :D zawsze czujny
14
@jakub9611 w fifie? :D chyba równie dobrze mógłbyś tego nie dopisywać
4
@Murazor dzięki, zapomniałem przez te ostatnie 30 minut
1
@SeeleyBooth no, mi mózg czasem przegrzewa jak myśle że umre i nic nie będzie, tylko czarność i tyle. Nie będę wiedział jak rozwinął się świat. Takie luźne przemyślenie od ateisty
2
Czy jeśli dzisiaj przebiore się za grób to wszyscy będą zadowoleni?
1
@ForcaMilosz za Guardioli dalej by miał 16 ..
8
Jak będę szybko biegał to moge na PO do Barcy? :D
4
@wachaFCB Krycha obecnie co najwyżej do Cafe Bernabeu może podbić na kawe
4
@Rewolucja123 tłumacz google płonął u Dembele :D
0
@LuisSalvano ja mam ochotę na partyjkę gwinta
63
Ja to i tak Ansu Fatiego podziwiam, w jego wieku wstydziłem się przybić piątke kolegom mojego 4 lata starszego kuzyna a on wychodzi w pierwszym składzie na Camp nou i po nieudanych próbach ataku, dalej próbuje. Szacun mocno
0
@Maniek9444 konflikty w sensie że Suarez nie chciał podać do Griezmanna? to już gorsze konflikty ja miałem na orliku w wieku 7 lat jak kolega musiał iść na obiad a piłka była jego
0
@Jordi10 Słoń na wielbłądzie nie ujedzie, odwrotnie może jeszcze tak
0
@TheNekro94 spoko pomyśl o tym że jutro w zasadzie już piątek :)
0
@msmsms jedna z tych gier w których chciałbyś wyczyścić sobie pamięć żeby zagrać i przeżyć jeszcze raz ;)
2
@4drian0 nie z potęgą. Tylko jest pewna analogia w tym jak Leo zagra cudowny mecz w LM czy z rywalem z najwyższej pułki, wtedy jest zazwyczaj cisza. A jak następny świetny mecz zagra z Valladolid to jest "z Valladolid to i ja bym szczelił". Tak to wygląda z tego co przyuważyłem :(
15
Mój brat jest bardziej za ligą angielską i wiecie jak to zwykle bywa, dogryzki że La Liga to liga ogórkowa i Messi to tylko ogórom strzela i że w innej lidze by sobie nie poradził. To wszystko głównie dla śmieszków ale jest w tym sporo powagi jednak. Ale zobaczyć jego szczękę na podłodze po dzisiejszym wspólnym oglądanym meczu w wykonaniu Leo - bezcenne :D
3
chciałbym w fife grać Messim tak jak on gra na żywo
2
tam aż się prosi o Griezmanna za Suareza
0
@wawrzyn1 dlaczego?
Człowiek zabija psa = kurw..
Pies zabija człowieka = nic nie szkodzi, zdarza się
?
0
@Misanthrope oki rozumiem Twój sposób myślenia. Więc dla mnie pieski to kur.. Bo były przypadki że zagryzaly dzieci. Wszystko w takim razie się zgadza :)
0
@PrinceDamon jak kto woli, ja tam lubię swoją rodzinę i ich od prostytutek nie wyzywam :D
0
@wawrzyn1 zabawne jak niektórzy wręcz nienawidzą swojego gatunku i życzą mu najgorzej. Wiesz że w tym momencie wyzwales cały gatunek w tym swoją mamę, babcie, ojca być może żonę / dziewczynę i opcjonalnie dzieci od kur...? Brawo Ty
0
@Losiex po nieudanym transferze Neymara miał się skończyć temat plucia na la rambli :(