Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pezet czyta fcbarca.com
Panie Pawle, niech się Pan ujawni, wiemy że gdzieś się tu Pan ukrywa. Jakbyście mieli stawiać to pod jakim nickiem?
1
@IAmBackCules obecnie jednego, ignorowałem 7 ale zapłacili w wyznaczonym terminem i przeprosili, więc kara ich ominęła
0
@Nano22 100 milionów stawiam, przyjmujesz?
20
@Pilka_jest_okragla zawsze jak patrze na 2012 rok w wykonaniu Messiego to mnie głowa boli
2
@Pilka_jest_okragla mafia już wtedy wiedziała kto wygra #korupcjaiprzekupstwo
0
@Nikarams dobra, skończcie płakać, wygrał na 99% Messi, Ronaldo nie jest w ogóle brany pod uwagę więc przestańcie pisać że Ronaldo nie zasłużył xd
0
@Zieliniak Wydaje mi się że w tym wszystkim chodzi ludziom tylko o to żeby Ronaldo jej nie wygrał, reszta jest bez znaczenia ;p
9
@Avada Kedavra na lewe skrzydło znając naszych asów
24
@BarcaInfo Jeśli nie chce jechać to nie musi, nie należy to do jego obowiązków. Więc w sumie nie widze w tym nic złego
0
@Azi z tym presezonem to w punkt mocno. Ja jestem jakoś dziwnie spokojny bo teraz może być już tylko lepiej a wkraczamy malutkimi krokami w decydujący moment sezonu.
1
Co was boli, że aż tak was to boli, że rychu peja ma szanse dziś uczciwie zarobić?
0
@Fantastyczny Chłopiec co cie boli, że aż tak cie to boli, że rychu peja ma szanse dziś uczciwie zarobić?
4
Weź Neymar przypomnij sobie dzisiaj dobrze jak się gra przeciw Realowi, bo w przyszłym sezonie w dwóch klasykach musisz ich zniszczyć
0
@LuisSalvano ja go nie cisne bo też chce jego powrotu
4
Ale że jak, Messi już wiedział że wygrał jak robili z nim ten wywiad i zdjęcia itd.? Czy robią tak z każdym kandydatem i dopiero na gali się dowiadują? Bo jeśli wie wcześniej to znajomi mogą nieźle się wzbogacić u bukow
3
@ForcaMilosz nie wiem jak to wyliczyłeś ale też możesz mi wysłać stówke jak chcesz
1
@ksobi nie ale chciałem być, nie wiem czy się liczy
2
@TheNekro94 u mnie, wyslij mi stówke i jak wygra Leo to Ci oddam 400zł, nie oszukam, słowo harcerza
1
Z tymi oficjalkami ZP to trochę mam flashbacki z ostatniego okienka transferowego i Neymarem. 100 osób potwierdza a wyszło jak wyszło
2
@Salwik92 śmieje sie, sam czekam
15
@Salwik92 przestańcie się lizać po końcówkach układu pokarmowego i piszcie takie rzeczy na priv xd
1
@itmustbejoke Hazardowi to powinna wystarczyć okładka Fify 20. Na więcej nie zasłużył
0
@bartoszekkk Neymar też miał być piłkarzem na lata ;p
0
@bartoszekkk rozumiem, ale niekoniecznie kupno 20 latka to strzał w dziesiątkę. Czasem potrzebne są takie transfery jak Arturo Vidal, niewielkie koszty, a dał naprawdę dużo. Transfer musi być przemyślany a nie że zawsze trzeba kupić młodego
0
@bartoszekkk niezupełnie się zgodze, nie mamy alternatywy dla Pique, Rakitić już nie gra praktycznie w ogóle. Odmładzanie kadry? Perez czy Fati mogą się nie zgodzić
6
#tiki-taka odejście Messiego za dwa lata boli mnie bardziej niż te 2 porażki w LM razem wziete...
0
@masq to było pewnie kino 4d a Ty się czepiasz..
0
@Majkel34 Zawsze wierze, czasem tylko nie, ale takto zawsze
15
Tak naprawdę jeśli Messi zdobędzie złotą piłkę to guzik mnie obchodzi że będzie miał ich więcej niż CR7, ale ucieszy mnie fakt że go docenili mimo nieudolności niektórych kolegów z drużyny przez co przepadły trofea. Sam bidulek nie wygra wszystkich meczów w sezonie
6
No to tylko został szum wokół złotej piłki, później zimowe plotki o Neymarze, wiosenna trauma w LM i znowu lato, mmmm... Już tak blisko wakacji