0

@LuisSalvano kompletnie się z tym nie zgadzam, gardzisz okrucieństwem i nienawiścią a sam chcesz ją stosować wobec innych. Kompletnie tego nie łapie i potępiam

1

@KamQiX jasne, pełna zgoda. Mi w ogóle nie chodzi o to że trzymanie tych ryb w siatkach na żywca jest dobre.. ja też się z tym nie zgadzam, ale chce tylko zwrócić uwagę na zachowanie tych wielkich obrońców zwierząt, facebookowych rycerzy którzy tak mocno walczą tylko na fejsie, na tych którzy tak kochają zwierzęta że życzą ludzkości jak najgorszych cierpień i tortur za wszystko. To jest również duży problem

1

@LuisSalvano sa rzeczy z którymi się zgadzam i które akceptuje i których nie akceptuje, nie jestem miłośnikiem zwierząt i uważam że faktycznie z tymi karpiami możnaby inaczej postąpić ale nie wiem co jest empatycznego w tych obrońcach zwierząt którzy piszą żeby sprzedawców i klientów powiesić za jaja, założyć torbę plastikowa na głowę i patrzeć z przyjemnością jak się duszą. To jest empatia??? To ja podziękuję

4

O kruci, zaczynają się coroczne lamenty na Facebooku że mroczni, źli, szatańscy ludzie sprzedają żywe karpie. Można godzinami czytać posty obrońców zwierząt przesiąknięte nienawiścią do tych sprzedawców jak i klientów. Niesamowite jak nienawiść rodzi nienawiść

1

@DonMatteo901 moim zdaniem Mata jest genialny, styl, flow, technika no i wielu osobom się nie spodoba bo nie duka coś do mikrofonu że ciężko na ulicach braciak z fartem. Ten kawałek jest przezajebisty
@SteuerFreiMoney nie wiem czy w ogóle zczailes o co chodzi w kawałku ale dobra xd

0

@Lord_Vader on jest upośledzony nie ? Pytam bo nie wiem czy zacząć cisnąć żarciki czy nie wypada

50

@BarcaInfo myślałem że to lista powołanych na tą rocznicę ślubu Suareza xd

4

@Nano22 jestem przekonany w 99% że nie jesteśmy sami, wrzechświat jest za duży tylko dla nas. Szacuje się że we wrzechświecie jest 350 miliardów galaktyk i 3,5 biliona galaktyk karłowatych. W naszej galaktyce tj. Drodze mlecznej znajduje się od 100 do 400 miliardów gwiazd. Wiadomo że nie wszystkie z nich zawierają układy planetarne ale i tak są to dla mnie za gigantyczne liczby żeby sądzić że tylko my jesteśmy jedynymi organizmami żywymi w tym wszystkim.

0

@Mario96w Alba to jest podobny do Bena Afflecka :D chociaż jakby tak pomyśleć to z daleka z Arthurem można by pomylić, ale mają inny sposób poruszania się jednak

5

@Tasde Fajnie ten post wygląda z jednym herbem od @Messibestplayerintheworld :D

15

@aro1 Tak, serio są tu użytkownicy którzy mają swoje zdanie, nie każdy musi mieć takie jak Ty

11

@damianex10 mam Ci za złe że to zobaczyłem... jesteś zł, bardzo zły

0

@Nano22 kobieta niezadowolona?

18

@Suzu "Jeśli spotkam Mameda Khalidova, pobije go" ~ Jakchcesz
To ma mniej więcej taką samą wartość

27

2

@shinthps u mnie emocje już sięgają zenitu. I coraz bardziej myślę że to będzie prześwietny serial

0

@luki123 Ilu Potterów potrzeba by wykręcić żarówke?

Jeden bo cały świat kreci się wokół niego

0

@Hiacynk podobieństwo jak słoń i żyrafa xd

1

@gurales taki protip, jak na onecie se czytam artykuły i mnie jakiś nie interesuje to po prostu przewijam dalej

2

Post który nie łamie regulaminu i w dodatku jest związany z Barcą i najważniejszymi klubowymi rozgrywkami na świecie ma prawo bytu, więc co to za lamenty tutaj :D

0

@kerouac miałem tak samo jak Ty ale pod dyskusją którą wkleił @Danny Gaucho spoko wyjaśnili

1

@Bykunn @jaras121 @TheNekro94 Ok, dziękuje za wytłumaczenie, już wiem o co chodzi, nie wziąłem pod uwagę że przecież są drużyny które losują pierwsze i one mają swój "zakres" drużyn do wylosowania i później już kolejny klub może nie mieć szansy wylosować takiego np. Napoli. jednak to prawda że La rambla bawi i uczy :)

1

@Danny Gaucho No i wszystko jasne teraz, dziękuje za odpowiedź Panie kolego ^^ Edit. ewentualnie obliczyli trajektorie lotu kulek i wyliczyli że ta z Napoli kreci się wolniej niż ta z Atletico i jest większa szansa na dostanie tej z Atleti

0

@Danny Gaucho no tak, rozumiem. Ale tak jak napisałem wyżej PSG vs Atletico ma większe szanse niż PSG va Napoli, a przecież wszystkie te zespoły mogą grać ze sobą. Albo macie racje a ja tego nie czaje i jestem niedorozwojem :D

0

@Danny Gaucho no ale załóżmy że nie są z góry ustalone, to jakim cudem można w taki sposób jak powyżej wyliczyć procentowo szanse? jak każda z możliwych opcji oczywiście ma taką samą szanse na wylosowanie :D
@Bykunn ok rozumiem prawdopodobieństwo, ale dlaczego wylosowanie PSG vs Atletico jest bardziej realne niż PSG vs Napoli? gdzie tu jest prawdopodobieństwo większe? ;p

0

@Danny Gaucho Nie mam pojęcia jak coś takiego można obliczyć, przecież losują kulki tak? czy mi się już coś pofafronciło?

0

@AmigoBlancos Ja z chęcią bym Napoli zobaczył jako rywala Barcy

1

@Bartek22 Noo a masz pewność 100% że gdyby Dembele miał tyle minut co Neymar miałby 69 bramek i 65 asyst? Bo statystyka wiadomo często się sprawdza, ale jak to mówią, statystycznie ja i mój pies mamy po 3 nogi

0

@BarcaInfo sprzedają i zbierają na Neya w lato ;3

21

@ViscaBarca123 nie wiem ale teraz pewnie i ławka by w nią weszła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?