Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dr_Cabasisi no tak, jeden ważniejszy mecz i nagle strach przy stracie kontroli, kulenie się w rogu, zamykanie oczu i krzyczenie "nie prosze nie!". Bo tak wygląda mentalność tej drużyny.. do tego słynne już zmiany w 87 minucie - Rakitić na boisko. Źle się dzieje po prostu, a te Mistrzostwa Hiszpanii to w dużej mierze bardzo słaba dyspozycja największych rywali. Słynne -18 w Madrycie w grudniu np.
0
@Colon wczoraj z bratem oglądałem mecz, on nie jest fanem Barcy ale śmiał się że Rakitić zgłosił nieprzygotowanie wuefiście bo zapomniał stroju xd
42
Takie przemyślenie od rana, Amazonia płonęła i poruszyła cały świat, Australia płonie i poruszyła cały świat. Barca płonie od 2 lat i nikt z tym nic nie robi
2
@robsesh a ja Ci powiem że z drugiej strony chciałbym mieć taki immunitet w pracy jak Erni :D
2
Nieźle, araby zmieniają zasady pucharu, biorą Real do niego nie wiadomo dlaczego, robią wszystko żeby tylko doprowadzić do el clasico (bo wiadomo $$) a wtedy wchodzi on... cały na biało
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/JdUk9kpTURBXy85NWEwZmQxMTY1MmMyNDE0MzE2N2JkNDUyMmI0YzIyMC5qcGeTlQMAeM0O880IaJUCzQMHAMPDkwmmOTI0NDkyBoGhMAE/ernesto-valverde-na-lawce-trenerskiej-barcelony.jpg
0
kiedy defensywa to Twoja specjalizacja i nawet w tym jesteś beznadziejny, brawo brawo
0
@robsesh mam nadzieje że to żart z Twojej strony :D dziwne że każde pokolenie wspomina jak za dzieciaka mieli super a teraz to młodsze pokolenie to dramat. No i wisienka na torcie, kiedyś nie było spin!! wszyscy się trzymali za rączki i radośnie śpiewali a teraz te dzieciaki to z nożami latają i mordują wszystko i wszystkich co nie? :D
4
@kubix05 ale mi też porównanie... Nie wiem jak zbadać radość dzieci wtedy przy zabawie kijami a dzieci teraz przy grach komputerowych xd Kompletnie bezsensu uderzać w obecne czasy. Wystarczyłoby napisać do tych których dotyczą te wcześniejsze.
0
@BigShaq jeśli już tam polecieli i grają to mimo wszystko chciałbym żeby wygrali, inaczej polecieli tam na marne. Więc tak, zależy mi na tym żeby wygrali ten puchar.
0
@Douglasinho Wiem wiem, ale wiking tak czy inaczej nie pasuje mi do wspinania i skradania. Choć tak jak Black flag może to być po prostu dobra gra, niekoniecznie o assassynach
0
@macio_944 bardzo spoko, ciekawe jak wyjdzie choć assassyn wiking średnio pasuje :D po cichu liczyłem na daleki wschód, i bardziej samurajskie klimaty
2
@Granto to jest druga sprawa, no ale to narzekać na niego przez to? To wina zarządu to raz, a dwa to z tego co piszesz, Griezz nie człapie po boisku, stara się więc po co ten najazd na niego? "Panie, jakby grał jak Messi to rozumie ale takto? wywalić na zbity pysk *chlip łyk harnasia*"
6
@kamilo0066 pretensje można mieć do Dembele bo to jego 3 sezon. W tym wypadku narazie jest to bezsensowne. Faktycznie, gnoić chłopa ile wlezie a potem narzekać że nie wytrzymał presji xd
26
@Kengo nie narzekaj, ma w tym momencie 7 bramek w La Liga, gra nie na swojej ulubionej pozycji w zespole który ma kompletnie inną filozofie niż poprzedni. To jego pierwszy sezon. No szkoda że nie strzelił 100 bramek, słabiak
7
@Ratamahatta odpowiedź jest jasna, jesteś białym heteroseksualnym mężczyzną więc to się wiąże z tym że jesteś rasistą i seksistą :D
2
@Jordi10 a tak długo się zastanawiał gdzie będzie dla niego najlepiej pod względem kariery. Jeśli to prawda oczywiście to nieźle się zastanowił
0
@palindrom1 sam sobie jesteś winny, a skąd chłopak mógł wiedzieć że nie nachlałeś się w święta i gdzieś nie przydzwoniłeś a teraz za jego chcesz sobie naprawić auto? Źle to załatwiłeś po prostu ;p
0
@Hiacynk mieć pretensje do Francuza że rapuje po francusku xd
0
@Avada Kedavra tak jak napisał Hiacynk :D nie no a tak serio to nie wiem, nie chce wprowadzać w błąd ale też mi sie wydaje że na klasyk czekają dla słodkich $$$
0
@Avada Kedavra zależy, pewnie jakby Barca z Realem grała to tak, w innym wypadku się nie opłaca xd
3
@darek60 ale Ty masz podejście człowieku.. @Bobo25 wyjaśnił Ci dlaczego ten odstrzał ma sens i w jakim celu jest to robione, a Ty przeszedłeś do wniosku że ma podejście "zwierzeta to wróg publiczny nr 1. i że zwierzęta to cosie co nic nie czują i nadają się wyłącznie do jedzenia".. Zastanawiam się jaki proces myślowy wystąpił że wysnułeś takie wnioski
0
@macio_944 O ile dobrze pamiętam to Cedep przy Wiedźminie 3 chyba nawet kilka razy przesuwał date premiery. Ciekawe czy tym razem dobrze wszystko "wyliczyli" :D
1
@macio_944 ciekawe ciekawe, czeba czekać. Z jednej strony chciałbym żeby wyrobili się na date premiery czyli 20.04 ale z drugiej strony wole żeby skończyli w 100% a nie żeby wydali i później miesiąc czekania na patche żeby dało się grać w ogóle.
0
@Hiacynk z jedynki to skołowanie miecza dla Świstaka, 30 sekund roboty :D
3
@jeyx77x co mają brody drwala, LGBT i gender do sytuacji w Iranie?
16
Bardzo sprytny pomysł redakcji na 7 artykułów.
Bardzo dobre statystyki Messiego w czwartki
Bardzo dobre statystyki Messiego w piątki
Bardzo dobre statystyki Messiego w soboty
itd. Szacun za spryt :D
0
@macio_944 tak, też właśnie sobie pomyślałem jakby się ludzie burzyli że ich okradziono w biały dzień! :D
11
@NeroTFP czekaj czekaj.. czy ja dobrze rozumiem? Jeśli wspierasz osoby o innej orientacji seksualnej to Pan Bozia za kare zamorduje pół miliarda zwierząt?
1
@palindrom1 cycunie się najlepiej klikają, a o to im chodzi chyba
8
@Rudi35 Tylko że to była katastrofa samolotu koleś