Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo o dwa sezony za późno jeśli chodzi o ostatnie zdanie.
0
@Janiama chodzi mi o to że chyba lepiej używać slangu adekwatnego do swojego wieku. Nie trzeba się na siłę odmładzać, nikt Ci nie będzie miał tego za złe
2
@Janiama jeśli nie jesteś na bieżąco z młodzieżowym slangiem to nie próbuj go używać a już w ogóle nie zadawaj pytania "tak teraz młodzi mówią?" bo zostaniesz źle przyjęty ;p taka rada ode mnie
Edit. Coś jak 60-70 letnie kobiety. Starsze, pomarszczone ale chodzące w kozakach i spódniczce mini.
Tak bym to porównał
1
@IronSanHybrid bardzo mi się podoba jego styl rapowania, jeden z lepszych młodszych raperow, spoko bardzo
1
@codemat nareszcie piątek a ja pierwszy raz w życiu chyba się nie moge doczekać Niedzieli :D
2
@macio_944 ale ma długie te kudły
0
@MesQueUnClub_87 niestety nie posiadam konsoli więc The last of us mi odpada :( więc zapowiada się dosyć sucho to czekanie w moim przypadku
1
@macio_944 Serce mi złamali, nie kupie !
0
@Fake69 dlaczego dałeś słowo raper w cudzysłów? Ok, to Twoja opinia i ma prawo Ci się nie podobać. Ale zestawiasz tu swoją opinie z tym że ludzie się jarali a przecież Tobie się nie podoba, no wtf? xd Nie umniejszaj mu dając rapera w cudzysłów.
13
@barpol11 tiaa a później jest "Panie, ta młodzież to masakra, takie lenie.. prace daje! a oni nie chcą przyjść uczciwie zarobić.. kiedyś to by się zabijali"
0
@Prezes_sycylijczyk ja to się może tej kapucziny napije pod ten weekend
0
@macio_944 no nieee :( nie sądziłem że prawie pół roku obsuwy będzie. Niby dobrze ze dopracują ale to jednak dużo czekania
0
@Odesseiron też mi się wydaje tak. Temat ucichł, powalczyli w poprzednie lato. I faktycznie inne pozycje by się przydało wzmocnić. Ale po prostu jestem ciekaw jak Setien by się na to zapatrywał
0
@mat32 no nie wiem, chodzą głosy że chce Coutinho ściągnąć, więc może i nie będzie w jego planie miejsca dla Neya.
0
Jak myślicie, przy obecnym trenerze Barcelona ruszy po Neymara w lato czy kompletnie odpuści temat?
1
@Avada Kedavra no nie zczaiłem, i nadal nie czaje ;p
6
@DonAndrzejos ale z Granadą gramy w ramach La Ligi
1
@Rewolucja123 sadzić, palić, zalegalizować!
3
@MesQueUnClub_87 tylko trzeba wziąć też pod uwagę że Xavi doskonale wie że jeśli nie dołączy teraz to będzie i tak miał możliwość dołączenia w przyszłości. Inni trenerzy mogą mieć tylko jedną szanse. Ale fakt faktem dobrze zrobił
4
@MesQueUnClub_87 ała, ale zabolało jak sobie to wyobraziłem xd
2
@macio_944 oby tylko nie przesunęli premiery bo będziesz musiał przesunąć chorobę :D
0
@Szymix654 ja też, 2 litry mleka i litr fanty bez popity. Mleko prawie na hejnał weszło ale fanta już gorzej bo gazowana. Stary tera mnie tak suszy bo siusiałem całą noc tym
29
@Vxb93 najszybsze rączki w mieście po prostu
3
@PuszkinFan Pique nie po tej stronie chyba, no i Ansu z Leo też odwrotnie chyba powinno być
1
@macio_944 oglądałem wywiady z ludźmi z Cedepu i pamiętam jak mówili że przed Wiedźminem 1 mieli malutkie stanowisko na targach (nie pamiętam których dokładnie) z wczesną prezentacją gry. Pragne tylko przypomnieć że kilkanaście lat później reklama 3 części Wieśka była puszczana na Time square :)
3
Tiki taka odnośnie Puiga
@ViscaBarca123 *heavy breathing*
Spoko się to zapowiada tak a propos, ciekaw jestem już tych składów
2
@contowsky ta sowa to słodka jak cukier :D
0
@ViscaBarca123 nie rozumiem po co tak przejmujesz się i chcesz wbić szpilke tym którzy uważają inaczej. Chyba jesteś mądry chłop, rób dalej swoje i nie wdawaj się w te aferki
1
@Katalonbar nadal nie wiem jaki miałoby to związek gdyby Suarez wiedział wcześniej
0
@Janiama w sumie to będzie jego pierwszy mecz od przejęcia fotelu 6 dni wcześniej więc niczego nie oczekuje zbytnio. Jestem tylko mega ciekaw jak będzie reagował na sytuacje na boisku.