Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@xofcbxo nie ma co zbierać, po chłopie. Gratki :D
0
@AmigoBlancos nie to że coś ale ja bym poczekał co zrobi Zizou bez CR7. Bo moim zdaniem to bardziej jego zasługa
8
@ViscaBarca123 to niezłą ochrone mają jak im 6 tonowe zwierze weszło do hotelu
3
@KamQiX odznacz go bo chyba nie można zbanowanych oznaczać. Chyba że w taki sposób chcesz wyłapać swojego bana :D
22
[*] dla człowieka który poświęcił się w imie @KamQiX .
Cześć i chwała bohaterom!
2
@Goruul czekaj czekaj, czy kiedy był z pierwszą dziewczyną w wieku 24 lat to jego obecna partnerka miała roczek? xd
2
@macio_944 Ciekawe. Tak w ogóle to myślałem w ogóle że Red engine jest dobrym silnikiem, tymbardziej że chyba od Wiedźmina 2 go ulepszają, czyli długo. Ale ogólnie to przerąbana branża, już se wyobrażam jak ci ludzie muszą nie mieć życia prywatnego, ale mieć go bardzo mało
6
@KamQiX upij się i napisz o 2 w nocy do byłej pijackie wyznanie miłosne. To w ogóle telefonu nie dotkniesz do końca roku :D
0
Komentarz usunięty
4
@klopx a ja po cichu licze, że wszyscy którzy czekają na powrót Neymara mają swoje zdanie i nie ugną się że "ee jednak nie chce" przez takie posty jak Twój które w nich uderzają po złości.
2
@koksik2700 "ale teraz to już na pewno odpali" :D
5
Komentarz usunięty
1
@AnnaMarianna może iść kiedy chce, zależy czy ufa facetowi. Więc chyba to wydarzenie, w sensie zaufanie, jest dobrym wyznacznikiem
0
@Zip nie mów tego na głos bo przyjdzie kibic której z drużyn z PL i Ci powie że to liga ogórkowa i tylko PL się liczy
11
@BigShaq Dla większości piłkarzy: rekord nie do zdobycia
Dla Messiego: ciekawostka xD
5
@kubix05 w starożytnym Rzymie żeśmy rydwanami jeździli, to były czasy, tera ta młodzież tymi autami.. Daj pan spokój
28
@Gaucho czyli Barto ma sprzedać Sama i odrazu go odkupić, dobrze rozumiem?
0
@macio_944 super, dobrze by było żeby gracze kupili grę ale zapłacili za nią dopiero pół roku później po premierze xd może by zrozumieli że takie przesunięcia nie są fajne :D
0
@HansLanda kontrola gry to nie tylko 70 strzałów celnych w meczu i 0 strzałów przeciwnika na bramke.. Poza tym mieliśmy kilka sytuacji, Messi czy Griezmann w boczne siatki, Ansu który nie trafił w piłke na prawie pustą bramkę.
3
@IronSanHybrid chyba kolega @Striker świetnie podsumował. Pierwszy raz od dawna nie bałem się że zaraz jakieś buble walną i stracą 3 bramki. Tylko było widać tą kontrole nad meczem i pewność.
1
@NeroTFP no tera nie wytrzymam bez maka dzisiaj.. dzięki :(
0
@barteq Nie jestem lekarzem więc nie wiem czy są to kompatybilne schorzenia, to u niej zdiagnozowano. Co do ostatniej części wypowiedzi to znów nie jestem lekarzem wiec nie wiem. To tylko moje przypuszczenia czemu ma trudności w 3 minutowej wypowiedzi bez sięgania 10 razy do notatek.
2
@Seneka nie wiem co to ma do rzeczy.
Zespół Aspergera - całościowe zaburzenie rozwoju, mieszczące się w spektrum autyzmu. (...) Zaburzenie to obejmuje m.in. uporczywe trudności w zakresie umiejętności społecznych.
Źródło wikipedia.
0
@joloskyy Przeczytaj sobie co to jest zespół Aspergera.
0
@masq Greta ma autyzm, serio. Nie pisze tego obraźliwie tylko jest naprawdę chora, może to przez to, tak podejrzewam. Choruje na zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne i mutyzm wybiórczy.
1
@tbas Trzeba po prostu wiedzieć kiedy się wycofać, jak Iniesta. A później gadanie że klub chciał mnie wypchnąć, to bolało
0
@MesQueUnClub_87 nie planowałem ale jak w promocji to się zastanowie :D
@Avada Kedavra dziena, ale żadnych innych przypraw?
24
Papryka w lidlu na promocji, dzięki reklamo z La Rambli, tej informacji mi dziś było trzeba
0
@RosjaninBut Problem w tym że Vidala nie satysfakcjonuje rola zmiennika, on chce pierwszy skład. A kosmicznych pieniędzy na bank za niego nie dostaną, więc sytuacja jest dosyć trudna. Moim zdaniem on dużo daje jak jest na boisku.
0
@Janiama Dobrze napisane, choć wydaje mi się (może akurat nie w tym meczu) że jednak Griez z Messim się coraz lepiej rozumieją