2

@xofcbxo nie ma co zbierać, po chłopie. Gratki :D

0

@AmigoBlancos nie to że coś ale ja bym poczekał co zrobi Zizou bez CR7. Bo moim zdaniem to bardziej jego zasługa

8

@ViscaBarca123 to niezłą ochrone mają jak im 6 tonowe zwierze weszło do hotelu

3

@KamQiX odznacz go bo chyba nie można zbanowanych oznaczać. Chyba że w taki sposób chcesz wyłapać swojego bana :D

22

[*] dla człowieka który poświęcił się w imie @KamQiX .
Cześć i chwała bohaterom!

2

@Goruul czekaj czekaj, czy kiedy był z pierwszą dziewczyną w wieku 24 lat to jego obecna partnerka miała roczek? xd

2

@macio_944 Ciekawe. Tak w ogóle to myślałem w ogóle że Red engine jest dobrym silnikiem, tymbardziej że chyba od Wiedźmina 2 go ulepszają, czyli długo. Ale ogólnie to przerąbana branża, już se wyobrażam jak ci ludzie muszą nie mieć życia prywatnego, ale mieć go bardzo mało

6

@KamQiX upij się i napisz o 2 w nocy do byłej pijackie wyznanie miłosne. To w ogóle telefonu nie dotkniesz do końca roku :D

0

Komentarz usunięty

4

@klopx a ja po cichu licze, że wszyscy którzy czekają na powrót Neymara mają swoje zdanie i nie ugną się że "ee jednak nie chce" przez takie posty jak Twój które w nich uderzają po złości.

2

@koksik2700 "ale teraz to już na pewno odpali" :D

5

Komentarz usunięty

1

@AnnaMarianna może iść kiedy chce, zależy czy ufa facetowi. Więc chyba to wydarzenie, w sensie zaufanie, jest dobrym wyznacznikiem

0

@Zip nie mów tego na głos bo przyjdzie kibic której z drużyn z PL i Ci powie że to liga ogórkowa i tylko PL się liczy

11

@BigShaq Dla większości piłkarzy: rekord nie do zdobycia
Dla Messiego: ciekawostka xD

5

@kubix05 w starożytnym Rzymie żeśmy rydwanami jeździli, to były czasy, tera ta młodzież tymi autami.. Daj pan spokój

28

@Gaucho czyli Barto ma sprzedać Sama i odrazu go odkupić, dobrze rozumiem?

0

@macio_944 super, dobrze by było żeby gracze kupili grę ale zapłacili za nią dopiero pół roku później po premierze xd może by zrozumieli że takie przesunięcia nie są fajne :D

0

@HansLanda kontrola gry to nie tylko 70 strzałów celnych w meczu i 0 strzałów przeciwnika na bramke.. Poza tym mieliśmy kilka sytuacji, Messi czy Griezmann w boczne siatki, Ansu który nie trafił w piłke na prawie pustą bramkę.

3

@IronSanHybrid chyba kolega @Striker świetnie podsumował. Pierwszy raz od dawna nie bałem się że zaraz jakieś buble walną i stracą 3 bramki. Tylko było widać tą kontrole nad meczem i pewność.

1

@NeroTFP no tera nie wytrzymam bez maka dzisiaj.. dzięki :(

0

@barteq Nie jestem lekarzem więc nie wiem czy są to kompatybilne schorzenia, to u niej zdiagnozowano. Co do ostatniej części wypowiedzi to znów nie jestem lekarzem wiec nie wiem. To tylko moje przypuszczenia czemu ma trudności w 3 minutowej wypowiedzi bez sięgania 10 razy do notatek.

2

@Seneka nie wiem co to ma do rzeczy.
Zespół Aspergera - całościowe zaburzenie rozwoju, mieszczące się w spektrum autyzmu. (...) Zaburzenie to obejmuje m.in. uporczywe trudności w zakresie umiejętności społecznych.
Źródło wikipedia.

0

@joloskyy Przeczytaj sobie co to jest zespół Aspergera.

0

@masq Greta ma autyzm, serio. Nie pisze tego obraźliwie tylko jest naprawdę chora, może to przez to, tak podejrzewam. Choruje na zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne i mutyzm wybiórczy.

1

@tbas Trzeba po prostu wiedzieć kiedy się wycofać, jak Iniesta. A później gadanie że klub chciał mnie wypchnąć, to bolało

0

@MesQueUnClub_87 nie planowałem ale jak w promocji to się zastanowie :D
@Avada Kedavra dziena, ale żadnych innych przypraw?

24

Papryka w lidlu na promocji, dzięki reklamo z La Rambli, tej informacji mi dziś było trzeba

0

@RosjaninBut Problem w tym że Vidala nie satysfakcjonuje rola zmiennika, on chce pierwszy skład. A kosmicznych pieniędzy na bank za niego nie dostaną, więc sytuacja jest dosyć trudna. Moim zdaniem on dużo daje jak jest na boisku.

0

@Janiama Dobrze napisane, choć wydaje mi się (może akurat nie w tym meczu) że jednak Griez z Messim się coraz lepiej rozumieją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?