0

@Jarema2000 z tego co pamiętam to wchodzisz w ustawienia bluetooth - wyszukaj urzadzenie - klikasz i przytrzymujesz jednocześnie na padzie przycisk "ps4 + share", w PC zezwalasz na połączenie i już powinno być.

2

@Tomek54321 Drogi Tomku, to był żart. Dziękuję

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Noo i co teraz cwaniaki? kto tam mówił że Barcelona nie gra już wychowankami? Prosze bardzo ilu powołanych, komu teraz głupio?

0

@Jarema2000 da się, musisz mieć adapter bluetooth (o ile nie masz wbudowanego w PC/laptop) i postępuj zgodnie z tym:
https://www.eurogamer.pl/articles/2019-08-01-jak-podlaczyc-pada-od-ps4-do-pc-poradnik-i-wskazowki
U mnie działa

0

@Jarema2000 Grasz na kablu pewnie? ja mam ten sam błąd, bezprzewodowo przez bluetooth działa mi normalnie.

0

@qbsonFCBarca tak, ale mnie denerwowało to że one znikały często, pojawiały się za Tobą i odrazu seria ciosów leciała, trzeba było dobrze wyczekać aż skończą i uderzyć zanim znowu znikną. Ja grałem na tym najcięższym poziomie to było to wyzwanie

0

@Jarema2000 ja też mam pada do PS 4, ściągnąłem darmowy program DS4windows i przez kabel/bluetooth gram normalnie bez problemów.

0

@matirix20 pod jakie drzewko talentów szedłeś tak z ciekawości?

1

@matirix20 Ciężki bydle było nie? Choć i tak upiory najgorsze w W3 chyba

4

@Kajtek77 10 baniek mniej jak Griezmann, jak tak pomyśleć to to nieźle powalone jest xd

0

@contowsky Sowo cyklop xd A zdjęcie księżyca w Pradze to tak naprawdę wieża Saurona, potwierdzone info.

2

@Artsss Nie mogłem się powstrzymać, sorki... :(

3

@Kengo Wyszalałeś się to teraz wracaj do domu Ney

4

@VamosRakieta czyli podróże w czasie jednak istnieją

0

@Resoviak123 @Janiama chętny? :D

1

@Suzu Tragiczna? coś Ty :D ktoś tu wczoraj ładnie napisał że wydaliśmy nicałe 300 baniek a końcowo liczymy na 17 latka. To takie krótkie podsumowanie szastania kasą za Neya

0

@klopx Nie. Messi uznał że powinien jako kapitan zabrać głos i to zrobił, on ma 32, zaraz 33 lata. To nie jest gówniarz, wie co robić. Więc to nie ja zdecydowałem tylko on.

2

@klopx No dobra ale to co, Messi ma być kapitanem tylko wtedy kiedy Ty to uznasz za słuszne?

1

@macio_944 Wiesz, wydaje mi się że to "tylko" gry komputerowe to mówią ludzie starszej daty. W tym momencie to przeolbrzymi rynek, np. GTA V w 3 po premierze zarobiło bodajże miliard dolarów, wiadomo że to rekord i niewiele gier przynosi tyle zysków ale i tak to daje do myślenia.

3

@IAmBackCules Nie podpuszczam Cie ale tego nie zrobisz

5

@shinthps Doszło do tego że nawet piłkarze widzą nieudolność zarządu. La Rambla sama po nim (zarząd) jedzie ale gdy piłkarz to zrobi to jest zły i be.

5

@Skaramuczi @Azi Kuźwa ludzie, to tylko przykład... chodzi o sam fakt sytuacji. Jeśli ktoś o coś oskarża to ma wskazać kto konkretnie i to udowodnić a nie se tak rzucać czymś bez pokrycia.
@klopx No widzisz, gdyby Messi nie odpowiedział na IG to by później gadali że jest dupa a nie kapitan drużyny i ktoś jedzie mu po zawodnikach a on nic z tym nie robi.

13

Ja się Messiemu nie dziwie i nie widze w tym żadnej "władzy nad klubem". Jeśli ktoś z administracji w twojej firmie mówi, że ludzie z Twojego działu to złodzieje, to jako lider działu masz prawo domagać się żeby wskazał konkretne osoby żeby to wyjaśnić, a nie rzucał takimi ogólnikami bez pokrycia.

6

@Ermitano tak, ludzie szybko zapominają że bez Leo byśmy się bili w lidze o awans do LM przez ostatnie 4 lata. No ale widzisz, Suarez był jechany od grubego co się kopie po czole ale teraz jak go nie ma to bulwers że nie ma kto goli strzelać..

4

Patrząc na to co dzieje się już od dłuższego czasu z tym klubem to moge tylko przytoczyć to powiedzenie: Możemy sobie srać do własnego gniazda tylko potem nie dziwmy się że śmierdzi.

4

@DarekFCBnaZawsze a gdybym był najszybszy na świecie to bym był najszybszy na świecie. Ale nie jestem

20

Ja tylko przypomne sytuacje przed sezonem: Messi, Suarez, Griezmann, Coutinho, Dembele, Ansu Fati, Perez.

1

Znając Barto w lato będzie wręcz prosił Neymara żeby do nas wrócił xd

1

Pozostaje modlić się o zdrowie całej trójki zawodników z przodu do końca sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?