2

@IronSanHybrid Bo niektórzy ludzie zatrzymali się umysłowo na średniowieczu. Przecież mi się nie mieści w głowie że są takie osoby jak płaskoziemcy, antyszczepionkowcy czy właśnie tego typu rasiści. IQ na poziomie temperatury na antarktydzie w zimę.

0

@BarcaInfo Stop, please. Za grubo

1

@macio_944 Fajne te ciekawostki ze świata gier wideo wrzucasz. Dla takiego lenia jak ja idealne :D

2

@MichalZZZ 1. na pewno będą na PS5, na PS4 również.
2. Nie podali jeszcze wymagań więc można się tylko domyślać, choć na Twoim miejscu byłbym spokojny, pójść pójdzie na pewno.

3

@codemat "nie jest to niemożliwe" podobno.

2

@MichalZZZ Tak jak napisał kolega @macio_944 . CDP to sprawdzona marka, tak jakby teraz Rockstar zapowiedział dużą gre AAA (poza GTA lub RDR) także byłaby wyczekiwana bo ludzie wiedzą, że po prostu te studia robią świetne gry.

1

@macio_944 a pomyśleć, że mogłoby zostać tylko 2 miesiące do premiery gdyby nie przesunięcie... ;p

0

@macio_944 Jestem ciekaw wymagań CP 2077, obawiam się że niedługo będzie trzeba mieć kompa za 6k żeby grać na średnich w najnowsze tytuły.

1

@klopx Chyba podobna sytuacja była z Andre Gomesem. Przecież grał tak absolutnie słabo a cały czas był wystawiany. Może na treningach robią salta z przewrotkami, kto wie :D

6

@masakrator05 grozić to se ona może u siebie w domu. To już nie czasy że pracodawca to Pan i władca Twojej duszy. Postaw jej się, niech też sobie za dużo nie wyobraża. Jeśli masz pełen etet to tyle jesteś zobowiązany wyrobić. Nadgodziny nie są obowiązkowe

0

Z kim z Barcy chcielibyście wyjść na przysłowiowe piwo? Kogo lubicie tak kompletnie poza sportowo?

0

@Hasszz absolutnie nie :)

0

@robsesh i niech takie ustawienie zostanie na dłużej, dość mam tego truchtania Semedo gdy wraca do obrony.

1

@Gaucho nie, lepszy argument "sprzedać bo tak", albo "on tu nie pasuje" też fajne

6

Bardzo dobrze że Setien dzisiaj na PO ustawił Roberto i niech tak już zostanie. Arthur też dobry mecz, najsłabsi Fati i Busquets. W drugiej fajnie jakby Vidal wszedł, przydałby się bo bardzo mocno gra Getafe.

2

On się tu kompletnie nie nadaje...

4

@Kompletny Nie przesadzaj, może i ma jakąś niechęć do niego ale zawsze swoją teze popiera mocnymi argumentami i to w dużej ilości. Jeśli się z nim nie zgadzasz to masz duże pole do popisu na kontrargumenty

57

Jeżeli pokażemy wszystkim na przykładzie Griezmanna że jeśli w pół roku od przyjścia zawodnik nie będzie grał jak Iniesta lub Messi to będzie na sprzedaż w najbliższym okienku transferowym albo będzie kartą przetargową w transferze innego piłkarza to nikt tutaj nie będzie chciał przyjść. Co, Lautaro przyjdzie i w połowie sezonu znowu będzie na "odstrzał" i szukamy nowej maskotki? Ja pierdziele ludzie, troche cierpliwości. Pół sezonu zawodnik u nas gra (i ma całkiem spoko liczby) i już wypad z klubu... żenada niektórzy.

4

@Veb1233 no ciekawe, skoro tak szybko leci w kierunku ziemi to jak jej zrobili tak ładne zdjęcie? WIDZICIE, NASA CIĄGLE KŁAMIE!

1

@MesQueUnClub_87 bardzo spoko, również się tym zajmuje. Świetna zajawka! :D

0

@MesQueUnClub_87 a co robisz związanego z muzyką? tak z ciekawości.

0

@Suzu odpowiedź jasna, na pierdoły xD a tak serio to chyba auto

10

@Tomek54321 No nie wiem czy do końca tak to działa, w drugą stronę teraz. Rakitić nadal jest powoływany i gra a na temat poziomu jego gry można mówić wiele.

2

@Chwytliwy mówiłem że dasz rade :D gratki, teraz tylko praktyka

4

@FafitFCB może nie oczkiem w głowie, ale myślałem że jednak więcej szans będzie dostawał

0

@BarcaInfo i znów po Puigu

0

@Adamski69 Dej droższe zabawki bo się dowiedziałam ile się zarabia w Twoim fachu!

3

@MesQueUnClub_87 nie ma Suareza i odrazu nie ma karnych :D

5

@MaTt_BarcaFan nie jestem kobietą, ale wydaje mi się że może poczuć się słabo gdy jej facet lubi oglądać gołe baby w necie zamiast niej ;p Wiesz że właśnie tego typu rzeczy wprowadzają kobiety w kompleksy?

82

Sorry, nie oceniam, co kto lubi. Ale ten niedawno powstały trzepix content na Rambli jest strasznie dziwny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?