Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Bo niektórzy ludzie zatrzymali się umysłowo na średniowieczu. Przecież mi się nie mieści w głowie że są takie osoby jak płaskoziemcy, antyszczepionkowcy czy właśnie tego typu rasiści. IQ na poziomie temperatury na antarktydzie w zimę.
0
@BarcaInfo Stop, please. Za grubo
1
@macio_944 Fajne te ciekawostki ze świata gier wideo wrzucasz. Dla takiego lenia jak ja idealne :D
2
@MichalZZZ 1. na pewno będą na PS5, na PS4 również.
2. Nie podali jeszcze wymagań więc można się tylko domyślać, choć na Twoim miejscu byłbym spokojny, pójść pójdzie na pewno.
3
@codemat "nie jest to niemożliwe" podobno.
2
@MichalZZZ Tak jak napisał kolega @macio_944 . CDP to sprawdzona marka, tak jakby teraz Rockstar zapowiedział dużą gre AAA (poza GTA lub RDR) także byłaby wyczekiwana bo ludzie wiedzą, że po prostu te studia robią świetne gry.
1
@macio_944 a pomyśleć, że mogłoby zostać tylko 2 miesiące do premiery gdyby nie przesunięcie... ;p
0
@macio_944 Jestem ciekaw wymagań CP 2077, obawiam się że niedługo będzie trzeba mieć kompa za 6k żeby grać na średnich w najnowsze tytuły.
1
@klopx Chyba podobna sytuacja była z Andre Gomesem. Przecież grał tak absolutnie słabo a cały czas był wystawiany. Może na treningach robią salta z przewrotkami, kto wie :D
6
@masakrator05 grozić to se ona może u siebie w domu. To już nie czasy że pracodawca to Pan i władca Twojej duszy. Postaw jej się, niech też sobie za dużo nie wyobraża. Jeśli masz pełen etet to tyle jesteś zobowiązany wyrobić. Nadgodziny nie są obowiązkowe
0
Z kim z Barcy chcielibyście wyjść na przysłowiowe piwo? Kogo lubicie tak kompletnie poza sportowo?
0
@Hasszz absolutnie nie :)
0
@robsesh i niech takie ustawienie zostanie na dłużej, dość mam tego truchtania Semedo gdy wraca do obrony.
1
@Gaucho nie, lepszy argument "sprzedać bo tak", albo "on tu nie pasuje" też fajne
6
Bardzo dobrze że Setien dzisiaj na PO ustawił Roberto i niech tak już zostanie. Arthur też dobry mecz, najsłabsi Fati i Busquets. W drugiej fajnie jakby Vidal wszedł, przydałby się bo bardzo mocno gra Getafe.
2
On się tu kompletnie nie nadaje...
4
@Kompletny Nie przesadzaj, może i ma jakąś niechęć do niego ale zawsze swoją teze popiera mocnymi argumentami i to w dużej ilości. Jeśli się z nim nie zgadzasz to masz duże pole do popisu na kontrargumenty
57
Jeżeli pokażemy wszystkim na przykładzie Griezmanna że jeśli w pół roku od przyjścia zawodnik nie będzie grał jak Iniesta lub Messi to będzie na sprzedaż w najbliższym okienku transferowym albo będzie kartą przetargową w transferze innego piłkarza to nikt tutaj nie będzie chciał przyjść. Co, Lautaro przyjdzie i w połowie sezonu znowu będzie na "odstrzał" i szukamy nowej maskotki? Ja pierdziele ludzie, troche cierpliwości. Pół sezonu zawodnik u nas gra (i ma całkiem spoko liczby) i już wypad z klubu... żenada niektórzy.
4
@Veb1233 no ciekawe, skoro tak szybko leci w kierunku ziemi to jak jej zrobili tak ładne zdjęcie? WIDZICIE, NASA CIĄGLE KŁAMIE!
1
@MesQueUnClub_87 bardzo spoko, również się tym zajmuje. Świetna zajawka! :D
0
@MesQueUnClub_87 a co robisz związanego z muzyką? tak z ciekawości.
0
@Suzu odpowiedź jasna, na pierdoły xD a tak serio to chyba auto
10
@Tomek54321 No nie wiem czy do końca tak to działa, w drugą stronę teraz. Rakitić nadal jest powoływany i gra a na temat poziomu jego gry można mówić wiele.
2
@Chwytliwy mówiłem że dasz rade :D gratki, teraz tylko praktyka
4
@FafitFCB może nie oczkiem w głowie, ale myślałem że jednak więcej szans będzie dostawał
0
@BarcaInfo i znów po Puigu
0
@Adamski69 Dej droższe zabawki bo się dowiedziałam ile się zarabia w Twoim fachu!
3
@MesQueUnClub_87 nie ma Suareza i odrazu nie ma karnych :D
5
@MaTt_BarcaFan nie jestem kobietą, ale wydaje mi się że może poczuć się słabo gdy jej facet lubi oglądać gołe baby w necie zamiast niej ;p Wiesz że właśnie tego typu rzeczy wprowadzają kobiety w kompleksy?
82
Sorry, nie oceniam, co kto lubi. Ale ten niedawno powstały trzepix content na Rambli jest strasznie dziwny xD