Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Chwytliwy poddawanie się jest dla słabych! zdasz nastepnym razem, spoko
0
@Tomek54321 z tego co KOLEGA mówił to tam też jest sekcja komentarzy :D
3
@kerouac Też tego nie rozumiem, przecież wystarczy otworzyć nową zakładkę i wpisać odpowiednią stronę i to wszystko
0
@LuisSalvano Gratuluje konsekwencji. Zobaczymy w lato ;p
0
@MesQueUnClub_87 swoje się liczą? :(
1
@KamQiX podobno takie warzywa ze wsi nadal smakują. W sensie takie co rolnicy sprzedają we własnym zakresie na ryneczku
0
@SylwekFCB 7:00 ale już od kilku dni mało śpię w nocy to trzeba jakoś to ogarnąć dzisiaj. A szkoda bo mega lubię tą serię z Christianem
0
@SylwekFCB akurat jak zaraz idę spać, ehh
6
@kamilos1214 a ja bym se zjadł kanapke, taką z żółtym serem i pomidorem
0
@LuisSalvano Jestem za jego powrotem i uważam że na pewno by nam się przydał ale Twoje pierwsze zdanie jest niepotrzebne. Jeśli ktoś nie chce jego powrotu to nie znaczy że niezdrowo myśli, po prostu ma swoje zdanie.
0
@snake99 fajną kariere w fifie rozgrywasz
0
@FC1899Barca no ostatni mecz to bardzo to pokazał ;p
3
Epika, liryka, media.
0
@Suzu to tak jakby Barca powiedziała że w Romie przegrali przez brak Varu, dali pupy to odpadli, tak jak my.
2
@masakrator05 w tym kraju policjant ma prawo użyć broni dopiero jak ktoś już go dźgnie nożem, to za szybko nie będzie legalnej broni dla zwykłego obywatela. Ale jestem za ogólnie, choć to bardzo skomplikowane żeby uzgodnić kiedy można użyć, w jakich okolicznościach no i mooocne testy psychologiczne przed wydaniem pozwolenia powinny być każdemu robione.
7
@FC1899Barca Jak poczytasz co piszą płaskoziemcy czy antyszczepionkowcy to zrozumiesz że to niekoniecznie bajt jest.
1
@Veb1233 Tak jak napisał kolega dinozaur wyżej, bardzo ryzykowne, ale w końcu zaczynają grać do przodu a nie bok, tył i zadowolony bo nie stracił piłki
1
@speed1 czyli chcesz sekcje z listą 90% użytkowników La Rambli? :D
1
@Pilka_jest_okragla to słynne "gruby się kopie po czole" ^^
2
@Klaudix Quebo to Quebo i zawsze będzie miał słuchaczy. Noon kiedyś dobrze powiedział że z fanami jest taki problem że oni ciągle chce to samo, tylko troche inne. A dużo artystów nie chce robić non stop takich samych rzeczy i potrzebują odnaleźć świeżość w innych klimatach
0
@bixmix samo ocenianie rapu bo jest w kawałku autotune jest beznadziejne. To jest tylko efekt nałożony podczas miksu na wokal i to ma definiować czy to rap czy nie? xd
@jeonek Ale popatrz sobie na ten starszy rap ze stanów. Tam też przecież olbrzymie łańcuchy, grille i tatuaże, więc o czym mówimy ;p
14
Ehh, nie chce żeby wyszło że się podlizuje komuś, ale już któryś raz widzę sytuację w której użytkownik daje bardzo obszerny wpis na temat występu danego zawodnika w meczu a ludzie kontrargumentują go postami typu "chyba se żartujesz" albo "przestań hejtować" czy "oglądaliśmy chyba inne mecze". Jeśli się nie zgadzacie i wchodzicie w polemikę to macie całą litanie argumentów które podał użytkownik, do których możecie się odnieść, a nie takie puste banały rzucać :(
6
@moonray można się śmiać z ryby że słabo się wspina na drzewa, ale czy jest sens? Xd
0
@amanter media: Pod żadnym pozorem tego nie pokazujcie!! Pokażcie zamiast tego filmik jak komuś nie podał cześć
1
@qbsonFCBarca umieć ogolić na glace też trzeba umieć xd
0
@DonAndrzejos Kurcze, obecnie to chyba nie, jeszcze niedawno tak ale teraz coś tak przygasł. Ale to moja opinia tylko
5
@Kengo już nie chodzi o media a o niektórych użytkowników La Rambli ;p
18
Chciałem zwrócić na coś uwagę. We wczorajszym meczu widziałem, że Leo normalnie rozgrywał z Griezzmanem (pomijając słaby występ francuza), nie unikał go ani nic, no i cisza na temat ich "nielubienia się". Dzisiaj cisza na ich temat, ale zapewne za kilka meczów kiedy Leo będzie szukał innych opcji niż Antek, to wyjdą niektórzy ze swoim "przecież mówiłem że oni się nie lubią! ktoś jeszcze ma wątpliwości?!". Przypomina mi to zachowanie wróżbitów którzy dadzą 200 wróżb które kompletnie się nie spełnią, ale spełni się ta 201 i powiedzą "aaahaa! mówiłem że widze przyszłość!".
1
@Geble chaude discussion
1
@Kajtek77 Ogólnie to nie powiedziałbym, że Neymar nie jest głodny sukcesów. Na tym poziomie chyba nie ma piłkarza który nie jest głodny sukcesu. A druga sprawa kto powiedział że musi koniecznie iść młode pokolenie? Trzeci (a najprawdopodobniej będzie drugi) najlepszy strzelec w historii FC Barcelony przeszedł tutaj w wieku 27 lat, nazywa się Luis Suarez.