Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Fajnie że poruszają inną tematyke ale gra jest ciekawa przez pierwsze 3h, później ciągle ten sam schemat :P ale jestem lekkim fanem tej serii nie powiem
1
@masakrator05 a chciałbyś się lizać po własnym tyłku? :D
3
@MesQueUnClub_87 coś Ty, nie potrzebna jest ich wymiana. Przecież wystarczy tylko "musimy być zjednoczeni bardziej niż kiedykolwiek" klepane od kilku lat.
1
@MesQueUnClub_87 Ehh, niechętnie to przyznaje ale wgrałeś :( nie dość że niekorzystny mecz to jeszcze 4 zł w plecy..
0
to jest jakiś bardzo niesmaczny żart a nie drużyna.
2
Ktoś powie pomocnikom że bramki nie znajdują się po bokach boiska? Prawo lewo tył.. Tak to wygląda
0
Pomoc zostawiliśmy w Katalonii widzę
2
@ViscaBarca123 No i właśnie tak to działa, jakiś dziennikarz rzuci takim czymś, 5/10 osób uwierzy, drugie 5 oleje. Te 5 osób które uwierzyło, przekaże to info dalej, kolejne 5 dalej i w końcu wuchta ludzi wierzy że tak było bo przecież wszyscy o tym mówią.
3
W sumie to troche nawet zabawne jak się na to spojrzy.
Messi wrzuca post na instastory:
Media - Messi odchodzi po sezonie, kłótnia Messiego ze wszystkimi w zespole, transfer do Manchesteru United, do Manchesteru City, dokładne sprawdzenie jego klauzuli
Bartomeu: Zgromadzenie zarządu w sprawie Abidala
La rambla: 15 000 nowych postów
5
Setien w obecnej sytuacji
*o szit, w co ja się wpakowałem*
https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/471/227/dd0.png
1
@BigShaq Teraz każdy chce ugryźć kawałek tego tortu upieczonego z szamba
21
A może Messi faktycznie jest Reptilianinem i obecnie objawia się jego jaszczurza natura? może jego bariera człowieczeństwa słabnie przez globalne ocieplenie i LGBT?
13
@kombo13 Nie patrz mi się w telefon chamie
0
@Hiacynk Ja wtedy bardzo Beckhama lubiłem więc to oznaczało że byłem za Realem, pokrętna logika ale byłem dzieckiem :D
0
@SeeleyBooth Oficjalnie tak.
0
@Hiacynk Eto'o, numer 9 Barca. Co dziwne bo wtedy byłem za Realem xd
1
@SeeleyBooth Trzeba krzyknąć głośniej, tak żeby usłyszał... ehh Panie Seeley..
1
@SkN Ja też myśle że wygramy, jeśli wygram stawiasz piwo, jeśli Ty wygrasz, ja stawiam
1
@KamQiX No właśnie troche obawiałem się zwolnienia go teraz co by znów napędziło spekulacje o tym że Messi rządzi całym klubem
1
@macio_944 Szkoda, współtwórca marki która jest poza zasięgiem jakiejkolwiek innej w branży gier wideo. Ale nie wydaje mi się żeby gry mocno ucierpiały, tam taki sztab osób pracuje że można by zaludnić nimi niewielkie miasteczko :D
24
@luki828282 Roberto nie gra za zasługi tylko dlatego że jest inteligentnym graczem, doskonale gra sposób gry Barcy i jest odważny żeby pograć do przodu.
4
@TheNekro94 Dobra, przez internet ciężko to wyczuć. Troche się zdenerwowałem bo serio tego nie wiedziałem i myślałem że to po prostu jakaś głupia docinka. *wdech, wydech*
19
@TheNekro94 nom, przepraszam że nie wiem wszystkiego na każdy temat. Dzięki za wyjaśnienie gwiazdo
Chciałem Ci tylko przypomnieć że zadałeś pytanie jak kupić auto i odpowiadałeś ludziom którzy Cie zjechali że masz prawo nie wiedzieć :)
0
Mam pytanie, czemu Messi już nie gra na fałszywej 9?
0
@MesQueUnClub_87 Myśle że też jesteśmy zmotywowani żeby wygrać, tymbardziej w obecnej sytuacji klubu. Zobaczymy ale obym ja miał racje amigo :D
1
@Norkusik mieliśmy ładne mecze na wyjeździe. Tylko nie w naszym wykonaniu ale w wykonaniu przeciwnika ^^
1
@MesQueUnClub_87 Ja bym celował bardziej w 3:2, obrona pewnie walnie babole. Ale za to w ofensywie bedziemy bardziej skuteczni, Ansu nabrał wiatru w żagle pewnie po ostatnim meczu i udowodnił że warto mu tam coś podogrywać. Ciekawe tylko jak Antek z Leo. Ale jakoś dziwnie spokojny jestem
0
Ale dzisiaj wygramy, będzie popis trójki z przodu, mówie wam! Róbcie screeny :)
1
@koksik2700 Bonsoul - kilka minut później
Białas - Chamer
Quebonafide - Zorza
1
@Artsss mnie to bardziej ciekawi jak ktoś na to wpadł, bo co, wziął strzelbe i powiedział "ej, spoko by było z tego strzelać i jednocześnie tańczyć do tureckiej muzyki"?