82

Sorry, nie oceniam, co kto lubi. Ale ten niedawno powstały trzepix content na Rambli jest strasznie dziwny xD

21

@MesQueUnClub_87 ja tam nie obchodze walentynek. Jestem singlem z wyboru. Nie swojego ale jednak.

3

@michaleu to nie jest śmieszne, Dembele tyle przesiedział w szpitalu że pewnie się już medycyny nauczył i mógłby zostać lekarzem xd

0

@FafitFCB podobno na to pomaga odchylenie głowy do tyłu, zamknięcie oczu i wąchanie popielniczki. Spróbuj i daj znać

0

@beznicku1000 ta, w pakiecie za kolejne 40 jeszcze Semedo, tylko obawiam się że nasz zarząd nikogo by na to PO nie sprowadził w zatsępstwie

1

@KamQiX aa to nie :D źle się zrozumieliśmy, chodziło mi ogólnie że on olał golenie brody tak jak my olewamy gre w obronie, ale ogólnie a nie po jego odejścu

1

@KamQiX bo nie wyglądamy dobrze pod tym względem, tracimy sporo bramek przez głupie błędy, do tego nie mamy prawej obrony praktycznie w ogóle :p

0

@Veb1233 Olał golenie brody, tak jak my nasza obronę

5

@TheNekro94 no nie wiem, ostatnio z PK odpadli i widziałem ten mecz. Albo im się nie chciało albo nie mają super formy.

0

@deyna2018 tak, ten tv ma Full HD no i ta karta również w zupełności wystarczy. Druga sprawa to dany tytuł i detalu, tu już musisz sam pokombinować, ale graj w Full HD jak najbardziej.

1

@deyna2018 nie rozumiem? grasz na rozdzielczości ekranu, w tym wypadku zapewne 1920x1080. Ustawienia detali to inna bajka, ustawiasz i sprawdzasz wydajność. Nie ma złotej reguły

0

Kiedy posada szefa firmy zależy od tego czy przedłuży umowe z jednym pracownikiem :D #Barca

0

@BarcaInfo loty były opóźnione do lata 2020 ;p

0

@DonAndresFCB znaczy wiesz, dla mnie to jest mniej więcej taki wybór jak między pożarciem przez lwa a przez tygrysa. Praktycznie na jedno wychodzi jeśli chodzi o zdrowie

0

@Suzu oczywiście że to akcja, wpisz sobie w google "stare zdjęcie quebonafide" i zobacz jakie do legitymacji miał, zwróć też uwage na ubiór i na zdjęciu i na klipie.

0

@DonAndresFCB ale Ty sobie zdajesz że napoje 0 są sztucznie słodzone takim samym (a może i gorszym) syfem niż cukier? xd

0

@Nano22 nie pisze że jesteście słabymi kibicami tylko że smiać się z drugiego najlepszego strzelca w drużynie że mu coś tam w meczu nie wychodzi to troche śmieszna sytuacja. Czytanie ze zrozumieniem, podstawówka i te sprawy

1

@Rewolucja123 no dobra, możesz mieć i nawet 15 stopni, ja tylko pisze jakich temperatur lepiej nie przekraczać :D

1

@Bartek22 @Nano22 Śmiejcie się dalej z Suareza, przecież tak pieknie bez niego szczelamy brameczki :D

0

@deyna2018 ale na czym masz tą temperature? na karcie graficzne czy procesorze? Edytowałeś na karte graficzną. Ogólnie to raczej nie jest to mocno niebezpieczna temperatura, ale patrz żeby nie przekraczała tych 85 stopni, najlepiej jakby było właśnie w granicach 80

1

@xofcbxo ale wiesz że nawet z Messim można zrobić taką kompilacje? :D

37

@qbsonFCBarca co to w ogóle za ćwiczenie? taktyka na mecz? xd

0

@Nano22 możemy się cieszyć, tak jak cieszyć się mogą kibice Romy czy Liverpoolu

0

@Nolife1899 nie ma nic gorszego powiadasz? a próbowałeś kiedyś zjeść cały słoik chrzanu łyżką?

2

@Azi Nawiązanie do Wiedźmina? szanuje :D

1

@Azi @Bykunn żeby to było jasne, nie jestem za żadną z dwóch wymienionych partii. Chodziło mi bardziej o podkreślenie tej ich walki, Pis na Po i Po na Pis w każdym możliwym aspekcie mówią że tamci robili źle a my dobrze.

25

@BaroPodertos ahaaa już rozumiem. Czyli ja nie płace podatków tylko opłaty hmm czyli jednak ta partia rządząca jest super! za PO płaciliśmy podatki, u niech nie.

3

@marcin000019 nikt o takie nie prosi xD nie zawsze masz to czego chcesz!

5

@Kidd a ciekawe skąd Pan ma na to pieniążki... hmm? mógłby się Pan podzielić, przecież Ci nie potrzebne aż tyle

3

@Rakitovic00 u mnie szybkie dwieście, później szybkie sto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?