Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@badej60 fabuła to raz, ale dwa to dożywotnio skradli moje serce tymi aktywnościami pobocznymi i wszystkimi pierdółkami które można w tej grze robić poza misjami. Te drobiazgi są mega
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Danny Gaucho Który to wiersz Słowackiego? bo nie uwierzę że Twój autorski.
1
@Danny Gaucho do żabki to ja po tego boćka skakałem, a nie skakałem jak żaba.
7
Komentarz usunięty
0
@HansLanda spoko, napisałem już co uważam. Szanuję za kulturę dyskusji i argumenty. Po prostu się nie zgadzamy.
7
@HansLanda bzdury jakich mało gadasz. Te zmysły w "każdym quescie" zostały najlepiej wykonane ze wszystkich gier w historii. Do tego design questów to majstersztyk (chodzi mi o poprowadzenie pojedynczych historii) . Walka bez rewolucji ale gładka i niezwykle przyjemną i intuicyjna. Wykreowany świat, narracja, nie traktowanie gracza jak debila, tego typu rzeczy właśnie świadczą o grze wybitnej. Jedna z niewielu rzeczy do której można się przyczepić to słaby rozwój postaci.
1
@Xsasss Weteran :D myślę że śmiało możesz sobie to wpisać w CV
0
Czytam ten wywiad z Messim i faktycznie na pewną sprawę spojrzałem inaczej, mówił o tym że coraz bardziej cofa się do środka boiska by rozgrywać, tworzyć sytuacje, przewagę i mieć więcej kontaktów z piłką. Może faktycznie wygląda to troche inaczej, że piłkarze nie tyle ciągle szukają Messiego ale to on chce mieć często piłke przy sobie? hmm, ciekawe.
0
@Coutinho007 Leganes dało klauzule 18mln i zobacz jak na tym wyszli ;p
2
@Striker to nie są feministki tylko "urażone" wściekłe baby, nie porównuj tego do feminizmu :D
1
@SeeleyBooth w sumie racja, lepiej wtopić 18 mln niż 250 :D
0
@macio_944 Genialne to Night City. Ale już wiadomo dlaczego obsuwy są z premierą jak oni ściany malują zamiast gre robić, ehhh...
0
@BarcaInfo Aż średnio mi się chce herba na to info dawać, no ale jak jest naszym piłkarzem to wszystkiego najlepszego i niech mu się wiedzie :D
1
@emeu W takim razie co ma do rzeczy Twój post? skoro zależy Ci tylko na tym a masz pretensje że się kiwa na 30 metrze i strzelił na pustą
1
@emeu Skończcie wreszcie to głupie przekonanie że piłkarz za 100+ mln musi walić 3 bramki z przewrotki z połowy boiska w meczu bo inaczej się nie opłaca, do tego "udowadnianie" swojej racji po 1 meczu jest tak bzdurne że aż nie chce mi się tego komentować. Za 180 mln to on powinien mieć 150 bramek w sezonie nie? Gdyby transfery były przeprowadzane na podstawie jednego meczu danego zawodnika to uwierz mi, składy większości drużyn wyglądałyby baaardzo komicznie.
2
@messi564 Trafne spostrzeżenie. Od odejścia Neymara my nie mamy lewego skrzydła, to powinien być priorytet obecnie.
25
@VanBest W każdym dniu roku możesz zjeść karpia, otworzyć szampana, iść z dziewczyną na kolacje, życzyć babci i dziadkowi wszystkiego najlepszego itd. itd. Po co w ogóle jakiekolwiek święta zatem?
0
@masakrator05 wszytkie
1
@Hiacynk Ta, z tego co tu czytam to tylko Lautaro i Suarez pasują na napastnika w Barcelonie, tylko ta dwójka na całym świecie :D Aaa sory, jeszcze kiedyś Jovic, ale teraz już nie jednak.
13
@BarcaInfo zapomniałeś dopisać jego ostatnie zdanie "a nie podawałem mu w jednym meczu żeby mieć beke z ziomków z la rambli"
1
@tombard dobra dobra, nie broń tych leszczy
0
Najlepsi są ludzie którzy mówią "aaaale w tłusty czwartek się nażre pączków uuoo" i jedzą 3 w ogóle :D
1
@FafitFCB zależy o której jest, jak o 21 to 2 max, jak wcześniej to 3 można. Przynajmniej w moim przypadku
2
@MesQueUnClub_87 Umiemy w transfery mocno
37
hah Barto, spójrz w lustro to zobaczysz winnych :D
2
@ksobi "tonący brzytwy się chwyta" ;p
0
@msmsms No jak pod postem Barcy na tweeterze po śmierci Bryanta wrzucali link z akcją z rożnego w rewanżu z nami to jak mieć do takich ludzi szacunek? wiadomo, że w każdym klubie jest dużo takich debili ale u niech serio dużo jest takich pyszałków.
1
@Rakitovic00 Kibicowi Barcy nie wypada mówić o frajerzeniu w LM :D
1
@macio_944 widziałem i nie wygląda to najgorzej ale "Świeżak" zamiast bezimiennego to fatalna nazwa :D