Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Spoko informacja. Pamiętam, że po zakończeniu Wiedźmina 3 właśnie kilka osób już pracowało nad Cyberpunkiem. Pewnie tutaj będzie podobny model działania.
0
@Danny Gaucho Zaproszenie nie przyjęte, ślicznie dziękuje, kłaniam się i życzę miłego dnia.
4
@Jaca27 z tego co wiem to dyskoteki nie odbywają się w godzinach 8:00-15:00 :D
2
@macio_944 Zgadzam się, w transporcie międzynarodowym już firmy anulują ładunki czy eventy, kierowcy boją się zostawać na Europie i chcą wracać do Polski itd. a to tylko jedna z odnóg gospodarki.
Edit. Choć w Chinach z tego co się orientuje, produkcja i export są wznawiane. Tam już ujarzmiają wirusa.
3
@xofcbxo Dziwne macie te studia, że tylko raz w roku wszyscy chlacie..
6
@xofcbxo Nachlać się możesz w domu, nie widze problemu :D
0
@barcafan9512 Jakbyś tak mało zarabiał jak ona to też byś taki był. Wiesz jak oni muszą się męczyć?
0
@ArdoFCB Spoko, tylko na forum cdaction bardziej indywidualnie składają pod konkretne wymagania, nie dają tam takich ogólnych zestawów. Jeśli interesuje Cie grafika komputerowa/gry/home office itd. to wszystko indywidualnie pod Ciebie złożą.
0
@IAmLegend tak jak kolega @Cochise napisał. Również polecam forum cdaction.pl
Jest tam dział poświęcony podzespołom komputerowym. Piszesz co Cie interesuje i w naprawdę profesjonalny sposób wszystko Ci użytkownicy "składają". Do tego ze sprawdzonych sklepów.
0
@SeeleyBooth niestety mój komentarz usunięty, ale kto ma wiedzieć ten wie o co chodziło :D
0
@macio_944 Ja nie zbyt lubie gry typu widać od boku :/ Ale graficznie wygląda naprawdę bajecznie
3
@Stoiczkow no można tak powiedzieć, dzisiaj zamiast jednej paczki orzeszków ziemnych kupiłem 2 bo były na promce, liczy się?
2
@tomcias10 teledysk do "Venom" też był zajebisty
3
@Danny Gaucho Troche długie ale przeczytałem ostatnie zdanie i mnie zachęciłeś, zdrowie!
1
@Geble mam wrażenie, że hajs związany z wirusem to jest w większości z tych maseczek. Do tego odwoływanie większości wydarzeń sportowych (mecze z pustymi stadionami), targów (targi motoryzacyjne w Genewie np.) to po prostu są miliardy zysku na pewno ;3
8
Ale mnie denerwują osoby co na fejsie wklejają te głupie posty o tym że głód zabija x dzieci a mówi się o koronawirusie bo na tym jest hajs.. Po pierwsze mówi się o nim bo korona zaraża i może się rozleźć po całym świecie a głód nie. Po drugie zabawne jest to, że te osoby nigdy wcześniej nie walczyły o te głodne dzieci, nie wklejały postów czy akcji charytatywnych a teraz złapały jakiś dziwny rage z tym związany, no iks de..
1
@macio_944 pizza na cienkim z sosem koronawowym, mmmm...
1
@KamQiX Możesz spróbować przeczyścić kompa ccleanerem (chyba za darmo jest), on czyści takie śmieci to może pomoże
Edit. aa z kontem na fejsie, hmm to ciężko mi powiedzieć. Spróbuj poszukać w opcjach, może coś kiedyś zaznaczyłeś
2
@KamQiX nie
0
@SeeleyBooth a problem w tym, że Barca chyba szuka tylko drogich transferów żeby było o nim głośno. Kierując się ku zasadzie "nie ważne jak mówią, ważne że mówią"
1
@Kajtek77 Również jestem zdania, że Lautaro nie może być priorytetem w lato. Niewiadomo jednak co z Suarezem po operacji, jak będzie mu szło i czy będzie w pełni zdolny. Byćmoże okaże się, że jednak będziemy musieli napastnika sprowadzić
0
@kamilos1214 Wyzwij mi jeszcze rodziców, bo widzę że zaczynasz obrażać to sobie nie żałuj.
5
@kamilos1214 Mówisz, że ludzie idiocieją od oglądania mediów a narzekasz, że w mediach cały czas o tym gadają = oglądasz media tak samo jak ci "idioci" ;p
7
@kamilos1214 "Te wszystkie makarony, kasze i ryże to właśnie wykupują ludzie którzy mają za dużo wolnego czasu i oglądają ta telewizję i idiocieją z dnia na dzień". Początek Twojej wypowiedzi: "Ale mnie te media denerwują. Koronawirus i koronawirus, rzygać się już chce od tego tematu."
:DD
0
@NeroTFP Trzeba dać podwyżke żeby mogli przy takich cenach żyć jak ludzie a nie zwierzęta, jak oni sobie poradzą przy tak wysokiej stawce za wynajem...
0
@Bartek22 Wiem, napisałem to w żarcie ;p
0
@Bartek22 No jak to, sprawdzają czy był spalony czy nie. Jeśli był to zastanawiają się czy uznać czy nie :P
0
Tak sobie myślę, że to gadanie o tym czy o tamtym piłkarzu, że strzela tylko ogórkom fajnie sprawdza się w obecnej sytuacji w Lidze. Takim strzelaniem ogórkom wygrywa się ligę. Jak narazie mamy tego świetny przykład.
0
@TheNekro94 zazdro :o
12
@TR3YWAY tak.