1

@Hosh Wiem, ze to okrutny żart ale to brzmi jak 2020r w dużym skrócie

1

@Blantozaur Ale ja go w stu procentach zrozumiałem i też odebrałem jako żart i również zażartowałem z logiki innych ludzi, którzy takie rzeczy pisali o kornie.

1

@Blantozaur Dokładnie, ludzie mówią o protestach w USA bo na tym jest kasa, a wiesz ile dzieci rocznie umiera z głodu w Afryce i o tym się nie mówi? haha te argumenty niektórych ludzi :D

18

@macio_944 Czytałem, że wszyscy gracze PES-a również na to narzekają. Wszyscy trzej pisali już w tej sprawie do Konami ^^

2

Pamiętacie tą scene z głupiego i głupszego kiedy Harry i Lloyd stracili pracę, mieli ostatnie pieniądze i Harry wysłał Lloyda do sklepu mówiąc mu, żeby ten nie wydał na głupoty bo to ich ostatnia kasa, a chwile później była scena w której Lloyd kupił sobie olbrzymi kapelusz, kolorowe wiatraczki, paletkę do ping ponga z przyczepioną piłeczką i karton innych pierdół? Coś dziwnie mi się to kojarzy z polskim rzadem :D


1

@Misiekmisiowaty2000 Jeśli ktoś absolutnie nie potrafi funkcjonować w społeczeństwie, i wszystko co robi to totalny chaos, typu właśnie kilka morderstw (lub okrutne morderstwa poprzez tortury itd.), seria gwałtów i ogólne wyrządzanie nagminnej krzywdy innym ludziom. Wtedy także jestem za karą śmierci, ale pod warunkiem wybitnie twardych dowodów, nie na zasadzie jakiegoś podstawionego świadka który się mota w zeznaniach.

7

@IronSanHybrid Widać, że bardzo ZDROWA mamusia :D

7

@ViscaBarca123 Co chłop dał nam radości to nawet nie ma co dyskutować. Szkoda, że tak to się wszystko szybko skończyło.

1

@macio_944 Aa w ten sposób. No tak ja też nie mam do nich pretensji bo obecna sytuacja jest dosyć zrozumiała. Ale z tego co czytam na różnych forach, cierpliwość graczy wisi na włosku, mam nadzieje że już nic się nie wydarzy bo jeszcze dosłownie kilka małych poślizgów czy potknięć w różnych aspektach i mogą na tym bardzo ucierpieć.

5

@AlicjaFCB Aha, czyli bestialskie dążenie do własnych celów jest ok i to oznaka człowieczeństwa a kradzieże i zamieszki to zwierzęca natura czarnoskórych..

17

@AlicjaFCB A czy obozy koncentracyjne, pierwsza i druga wojna światowa pokazują prawdziwe oblicze białych? czy niewolnictwo pokazało prawdziwe oblicze białych? To wszystko nie jest zero-jedynkowe.. To bardziej złożone.

0

@macio_944 Słaba wiadomość.. ale tego można się było spodziewać, jak Sony odwołało swój pokaz przez ostatnie wydarzenia to podejrzewałem, że się posypie dalej. Tylko teraz co 8.06 i youtuberami i dziennikarzami którzy będą ogrywać CP 2077, od 8 do 25.06 będą musieli siedzieć cicho :D

1

@Barca1992 Pieniążków na rozdawnictwo nie było nigdy xD

0

@Nigaki @Transu96 wzywany do tablicy.

32

Oho, zaczyna się ta dziwna walka "białych też mordują, skończcie płakać". Niektórzy ludzie w paskudny sposób rozumieją pojecie rasizmu. Walka z rasizmem to nie wyścig na zasadzie "kogo mordują więcej wygrywa"...

0

@FC1899Barca Powtórzę jeszcze raz, historia rasizmu wobec czarnoskórych jest większa i okrutniejsza. Rasizm jest okropny w każdej postaci, ale co, mam teraz mówić "dobra skończcie płakać, białych też mordują? To w żadnym stopniu nie niweluje problemu.

2

@FC1899Barca Bo historia rasizmu wobec czarnoskórych jest o wiele większa i straszniejsza niż wobec białych. Wydaje mi się, ze polacy tego nie zrozumieją, przez to, że nie mieliśmy większej historii kolonizacji. W USA niewolnictwo i rasizm to nadal są dosyć "świeże" sprawy. O obozach koncentracyjnych też się nie mówi wiele, ale to nie znaczy, że nikogo to nie obchodzi. Jeżeli Twojego pradziadka/dziadka czarnoskórzy traktowaliby jak zwierze i codziennie gotowali mu piekło, tylko i wyłącznie ze względu na jego kolor skory to miałbyś inne podejście, gwarantuje.

2

@KSSniper Messi tak wszędzie lubi xD

1

@macio_944 Uważam, że trzeba poczekać do pełnych recenzji z TLOU 2 jak i CP 2077. Dopiero wtedy będziemy mogli tak na dobrą sprawę rozważać która gra ma większe szanse. Może się okazać (choć absolutnie bym tego nie chciał), że The last of us part II zbierze genialne recenzje, a Cyberpunk średnie lub mieszane i wtedy nie będzie gadki. Trzeba czekać :D

1

@AllBundy nie, ale chciałbym pojechać

0

@Volk Ja pier... koleś ma jaja większe niż swoja głowa..

1

@MesQueUnClub_87 Świadomość wieczornego tankowania trochę przyspiesza czas w pracy :D

1

@macio_944 2 lata temu była to liczba około 30 mln. Fajnie, że nadal idzie mu dobrze. Tylko trzeba też wspomnieć, że bardzo często stoi w śmiesznej cenie kilkudziestu zł :D

2

@kerouac Mam podobnie, w ogóle to chciałbym żeby był 29.05 ale 2021 już. Żeby to wszystko przeszło kompletnie.

1

@fcbfan1993 @Chwytliwy to już wiemy dla kogo miały być te dwie kraty piwa jako prezent :D Gratulacje i powodzenia kolego

2

@Kapitan hawk Za PO nie było rozmów o polityce.

7

@Kapitan hawk Na pewno Maryla Rodowicz zagra na sylwestra.

2

@Kettger Mógłbyś tak wymienić jeszcze z minimum 600 piłkarzy ^^

1

@fcbarcafan19 Nie rób smaka, w pracy jestem...

4

@xVENUMx Jwódka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?