0

@macio_944 Oo spoko, ale swoją drogą dziwne, że tak wcześnie dostali ludzie do ogrania (dostaną pełną wersję do recenzji czy tylko demo do zapoznania się?). Chyba zazwyczaj kilka tygodni przed premierą wydawcy wysyłają grę do nielicznych? Czy mi się coś pomyliło?

1

@Chwytliwy Zapraszam Cie na moje wesele byku w takim razie.

1

@macio_944 A to ciekawe, tylko najprawdopodobniej nie wrzuci nic przed 11 czerwca i tak. Ale jestem ciekaw bardzo, jak osoba trzecia (ktoś spoza CDP Red) będzie "czuć" gameplay, w końcu jakieś odniesienie będziemy mieli, bo wiadomo że autorzy gry będą zawsze chwalić każdy aspekt swojej gry :D czekam i dzięki, z rana mi poprawiłeś humor!

0

@Pilka_jest_okragla Luis po prawej wygląda trochę jak Quebo bez brody xd

0

@MesQueUnClub_87 Najważniejsze, że wesela na 150 osób można już robić. Reszta mnie nie interesuje.

1

@justfootball obojętne, pliss :((

1

@macio_944 Yellowstone w czerwcu: hold your horses!

1

@l0Messini Bo nanotechnologia która umożliwiałaby zakładanie czipów poprzez szczepionki, jest zbyt droga żeby wszczepiać ją typowi który wali wóde za sklepem xd

1

@nieprzysiadalnosc Jasne, hype jest, zobaczymy czy będzie świetna gra. Ale marketing dopiero ruszy od 11.06, także najlepsze dopiero przed nami ;P

1

@macio_944 mnie bardziej ciekawi ile zlecą po 17 Września, bardzo im kibicuje ale CP 2077 musiałby się sprzedać w niebotycznej ilości.

20

@kerouac Ja to zawsze mam wrażenie, że takie wspólne konta to są prowadzone przez babe która kontroluje czy żadna szmira nie pisze do jej faceta. A koleś ogólnie tam nie zagląda. Ale to tylko takie moje przypuszczenie xd

3

@Bobo25 Kuźwaaa, będzie trzeba się ogolić...

1

@AmigoBlancos w skrypcie od prezesa nie było odpowiedzi na takie pytania to się pogubił xD

2

@BarcaInfo Czyli ze sprzedaży tych dwóch piłkarzy, wyjdziemy na 0 z kupna Filipa?

8

@KidusFCB Zbierasz dowody na nieufną dziewczynę? :D

31

@NeroTFP Nie dałem rady przeczytać na jednym wdechu, na szczęście dała w połowie kropkę to chwile sobie odpocząłem.

2

@macio_944 Pamiętam ten quest, zabawny był :D Warto wspomnieć, że parał się on szewstwem i chyba miał tym trollom uszyć buty z tego co pamiętam. Pięknie nawiązanie do powiedzonka "kląć jak szewc", CDP Red umie takie smaczki przemycać.

1

@macio_944 Ejj, ale przeciez AC: Valhalla jeszcze wychodzi w tym roku, mocny konkurent hehe :D a tak serio to bardzo żałuje że nie mam konsoli, ze względu na TLOU, inne exy tak mocno mnie nie kręcą.

3

@cudak321 Ale mi przypomniałeś o tym serialu, takiego klimatu nie widziałem i nie czułem jeszcze nigdzie... czekam mocno!

0

Siemka, gdzie będziecie oglądać dzisiaj Borussie z Bayernem? Footybite jeszcze działa jakoś? czy jakie teraz są fajne stronki ze streamami?

3

@Ratamahatta to już nie jest uświadamianie ludzi bo wszyscy doskonale wiedzą, że takie rzeczy się czasem dzieją. To już moim zdaniem zaczyna się robić Patryk Vega.

1

@hank_moody znaczy, ja myślę że w jednej z 3 najpopularniejszych restauracji na świecie, ktoś jeszcze czasem zje nuggetsy :p

0

@matirix20 Taki prawilny na maxa rap mnie nie jara, chyba z tego typu klimatów w hot16 najlepiej Białas poleciał

5

@xbox Nap***dalanie dzieci to nigdy nie jest dobre wyjście. Uczy to jedynie strachu przed rodzicem i jego słabość, no bo wiadomo że jak się nie potrafi inaczej to zostaje tylko agresja, bo przecież dziecko nie odda no nie xD Ludzie którzy mówią, że bezstresowe wychowanie jest złe, po prostu w zły sposób pojmują to pojecie.

1

@kerouac Spoko jest, ale wiele wersów nie rozumiem. Czasem mam wrażenie, że powstawiał losowe słowa w wers żeby się rymowało. Ale pod względem brzmieniowym jest fajne

2

@macio_944 I to wszystko na 3 grach i jednej która jeszcze nie wyszła. Tak trzeba umieć grać w ten biznes :D

0

@Zoker 3 sezon nie był jakiś wybitny, ale zakończenie mmm.. Czekam mocno na kolejny. Ale moim zdaniem 1szy sezon i tak najlepszy

0

@MESSIah16 @michal26 A co z lekarzami, chirurgami itd. którzy noszą maseczkę przez kilka/kilkanaście h podczas przeprowadzania operacji? zmieniają ją co 30 minut?

1

@LuisSalvano Nie rozumiem dlaczego musiałeś wepchnąć coś co obraża Bedoesa. Nie można było po prostu napisać "ulala ładnie Bajorson poleciał z nową nutą"? To jest największy problem słuchaczy tego gatunku. Zawsze trzeba zgnoić kogoś kogo twórczość Ci się nie podoba, każda okazja jest do tego dobra... Bardzo gardze za takie podejście.

4

@Kapitan hawk Gdzie był tusk kiedy padła zachodnia bruzda?! Gdzie był tusk gdy wróg nas osaczył?! gdzie był tus...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?