Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@SuperVegeta Wczoraj dał Arthurowi podanie przez które ten wybiegł sam na sam z bramkarzem. Do tego sięgnijmy do ostatniego meczu w LM, kogo bramka na ten moment daje nam awans do dalszej fazy rozgrywek? No właśnie. To że nie jest szybki i nie umie dobrze dryblować nie oznacza, że do niczego się nie nadaje.
0
@DC7 o ile dobrze kojarze to @macio_944 się takimi sprawami zajmuje, może coś doradzi.
2
@Kompletny tam tak jest od zawsze xd teraz już nie wchodzę ale kiedyś to po każdym meczu wygranym przez Barce czytałem "zespół X jak zwykle przed barką rozkłada nogi a z nami zawsze grają mecz życia", no i sędziowie to wiadomo, zawsze pod nas drukują i zawsze przeciwko nim.
0
@bolinho89 Do momentu wejści Ansu i Martina, z Vidalem w składzie było 0:0. Po zmianach przegraliśmy 2:0. Więc nie był to najgorszy pomysł Setiena na zagranie od początku z Vidalem.
1
@SeeleyBooth Myśle że jest w dogodnej sytuacji mentalnej. On nic nie musi, jeśli się nie sprawdzi to nikt do niego nie będzie miał pretensji.
1
Niech ktoś przekaże chłopakom taki pro tip, że jak się oddaje strzały na bramke to czasem jest duże prawdopodobieństwo, że się strzeli gola i się wygra.
0
Ney widząc Vidala w wyjściowym na LS :D
https://www.instagram.com/p/B9NU-4Vg9bD/?igshid=1wre9myn0cplz
18
Dramatycznie to rozegrał zarząd, 300 mln wydane a my gramy z ŚPD na lewym skrzydle za którego wchodzi CUDEM wyciągnięty zawodnik z Leganes. Top LS to jest w lato pieprzony obowiązek.
6
Naprawdę fajnie gramy, tylko chłopaki boją się oddać strzał, chcieliby z piłką do bramki chyba wejść... Semedo super, Busquets też. Szkoda tych trzech setek :/
1
@Barwindg wybacz mi Jenny
Mej solówki zgrzyt
Położyłem koncert
I straszniee mi wstyyd
3
@Albus54 daj spokój Albusie Percivalu Wulfryku Brianie Dumbledorze, bedzie dobrze
3
@catluck to teraz 6 w totka, dajesz
3
@itmustbejoke ciekawe za kim będzie :D
0
@itmustbejoke podejrzewam Vidala, na miejscu Setiena bałbym się od początku dać chłopa który jest w klubie od tygodnia, albo chłopca bez większego doświadczenia. Ansu w drugiej połowie fajnie jakby wszedł. Od początku może go przerosnąć.
9
@AllBundy pewnie jego otoczenie jest pozytywnie nastawione ;p
0
Co wolicie, weekend pełen aktywności czy pełen lenistwa i nic nie robienia?
2
@MNSbEstEver chcesz na Real Madryt wyjść z gościem który jest w klubie od tygodnia i z chłopakiem który nie może jeszcze legalnie zakupić piwa? ;p
0
@BarcaInfo Wyglądają tak jakby mama ich miała zaraz zawołać "chłopcy do domu!"
1
@contowsky Jakie piwo pijam najczęściej? odpowiedź ciśnie się sama na usta: następne :D A tak serio to chyba co mi do ryja wleci, czasem Carlsberg, czasem Lech. Lubie też ciemne, mocne piwa typu porter czy RIS, ale one takie mocne że jedno wypije i drugiego się boje :D
0
@SeeleyBooth znaczy moim zdaniem to raczej dla Leo bez różnicy który bramkarz stoi na bramce. Często traktuje ich tak jakby nikt na niej nie stał. Więc niech kurtua tak nie kozaczy bo lepszy dzień Leo i jutro bramkarz białych może być na pierwszych okładkach gazet pod hasłem "upokorzenie".
5
@Edoss uważasz że obecnie nie powstaje dobry rap od współczesnych twórców? ;3
0
Ale ja nienawidzę tego starczego pierdzenia "kiedyś to było super a teraz to jest...". Rzadko co mnie aż tak irytuje.
0
@Bartek22 Mi już nie chodzi o to czy robi dobrze czy źle, czy wróci (choć bym chciał) czy nie. Tylko te komentarze o pluciu są obrzydliwe, niedobrze mi się robi po prostu jak to czytam :P
4
Proszę redakcje o nie wstawianie takich artykułów o Neymarze bo nie chce znowu wymiotować od czytania komentarzy o pluciu. Z góry dziękuje i życzę miłego dnia.
75
@juliacicha Bez spiny mordo, musiałabyś posłuchać moich podrywów to byś się dowiedziała co to znaczy się jąkać :(
10
@xofcbxo Raz jak wszedłem w pokrzywy po piłke to na ryj upadłem. Nie wspominam dobrze :(
3
@pax Ja to wiem, ale niektórzy nie odróżniają uargumentowanej oceny zawodnika od hejtu na niego.
4
@pax "Skończ hejtować Semedo, co on Ci zrobił?!" przygotuj się ;p
4
@matirix20 Nigdy nie bądź chamski dla ludzi którzy mają dostęp do twojej szczoteczki do zębów.
50
@norbi77 Najprawdopodobniej wystąpiło akurat wtedy załamanie grawitacyjne przez czarną dziurę w środku naszej galaktyki. Powinien być faul i żółta kartka dla czarnej dziury.