25

@VanBest W każdym dniu roku możesz zjeść karpia, otworzyć szampana, iść z dziewczyną na kolacje, życzyć babci i dziadkowi wszystkiego najlepszego itd. itd. Po co w ogóle jakiekolwiek święta zatem?

0

@masakrator05 wszytkie

1

@Hiacynk Ta, z tego co tu czytam to tylko Lautaro i Suarez pasują na napastnika w Barcelonie, tylko ta dwójka na całym świecie :D Aaa sory, jeszcze kiedyś Jovic, ale teraz już nie jednak.

13

@BarcaInfo zapomniałeś dopisać jego ostatnie zdanie "a nie podawałem mu w jednym meczu żeby mieć beke z ziomków z la rambli"

1

@tombard dobra dobra, nie broń tych leszczy

0

Najlepsi są ludzie którzy mówią "aaaale w tłusty czwartek się nażre pączków uuoo" i jedzą 3 w ogóle :D

1

@FafitFCB zależy o której jest, jak o 21 to 2 max, jak wcześniej to 3 można. Przynajmniej w moim przypadku

2

@MesQueUnClub_87 Umiemy w transfery mocno

37

hah Barto, spójrz w lustro to zobaczysz winnych :D

2

@ksobi "tonący brzytwy się chwyta" ;p

0

@msmsms No jak pod postem Barcy na tweeterze po śmierci Bryanta wrzucali link z akcją z rożnego w rewanżu z nami to jak mieć do takich ludzi szacunek? wiadomo, że w każdym klubie jest dużo takich debili ale u niech serio dużo jest takich pyszałków.

1

@Rakitovic00 Kibicowi Barcy nie wypada mówić o frajerzeniu w LM :D

1

@macio_944 widziałem i nie wygląda to najgorzej ale "Świeżak" zamiast bezimiennego to fatalna nazwa :D

9

Z jednej strony słabo że przegrał Liverpool ze względu na piłkarzy, a z drugiej zajebiście ze względu na ich kibiców

0

@Grubson06 w Dortmundzie grali

0

@KamQiX Wróżbita Maciej ma konto na fcbarca.com ?

0

Ale Haaland to jest dzik

0

@Chwytliwy Mbappe niewidoczny, Ney coś próbuje i czasem wychodzi ale to ostatnie podanie dzisiaj u niego leży

5

@Danger204 Hajto stwierdził, że zmyłka Neymara 1vs1 jest nie fair play xDD

4

Spokojnie, zaraz się rozkręci

1

Miałem dylemat który mecz dziś obejrzeć więc rzucałem monetą. Jeśli orzeł to Borussie, jeśli reszka to PSG. Napięcie było ale los zdecydował! Polecam każdemu kto ma taki sam dylemat.

2

@MesQueUnClub_87 czyli jakby tak pomyśleć to dostajesz hajs za oglądanie La Rambli :D

2

@BarcaInfo no w lato będą musieli go jakoś zastąpić :D niech już lepiej szukają

12

Nie uwierzycie, cofnąłem się w czasie kiedy na La Rambli takie historyjki były jeszcze zabawne

3

@macio_944 z tego co widze to naprawdę dla WSZYSTKICH będzie lepiej jeśli oni podadzą się do dymisji. Bo jeśli tego nie zrobią, to będą mieli takie szambo cały czas na siebie wylewane przez te 1,5 roku czy ile że masakra.

3

@KamQiX a sesja zdana miły Panie?

1

@BarcaInfo Temat uważam za zamknięty, dziękuję.

0

@BarcaInfo Hello mr Stalin.

4

@krzychu1526 "Ciężko mieć córkę w tych czasach" - nie. Kiedyś też kobiety odwalały tylko po prostu neta nie było żeby się tym chwalić. Ciężko mieć dzieci i je upilnować, bez względu na czasy.

1

@juliacicha "coś tam po hiszpańsku" tyle narazie zrozumiałem z tych wykresów. Mam nadzieje że pomogłem przy artykule

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?