Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Ratamahatta w okresie przygotowawczym Barto zorganizował tournee dookoła świata więc Setien za dużo by nie przygotował :D
1
@pax ja to wiem, ale jak przy słabym meczu Roberto, skrytykujesz Semedo... To Cię zjedzą że jesteś hejter :D
9
Skoro na PS gramy obrońcą który nominalnie jest pomocnikiem to co wy się dziwicie że na Messiego wszystko grają w końcowej fazie akcji xd
1
@pax no i Cię zjedzą za Semedo xd
4
@DonAndresFCB no a co Ty chcesz jak my na PS mamy wystawionego obrońcę który tak w ogóle to jest pomocnikiem xd
20
Dopóki sędziowie nie będą karani za swoje błędy a wręcz będą chronieni i ani słówka o sędziach bo zawieszenie! To takie kwiatki będą non stop.
0
@Qexi @Yoshi94 Już nie raz ściągał zawodników kiedy grał wyżej żeby zrobić tor Messiemu, poza tym często fauluje taktycznie żeby nie dopuścić do groźnej kontry gdy kumpel z zespołu nawali i straci. Nie truchta gdy trzeba wracać do obrony tylko leci sprintem i nie boi się grać do przodu.
2
@kkbarca Jeden z inteligentniejszych graczy Barcy moim zdaniem
14
Ej ale tak serio, naprawde fajny mecz. Podoba mi się bardzo. De Jong to się chyba w końcu wyspał. I ogólnie oprócz Semedo i Vidala to gramy fajnie
1
Vidal, mimo całej sympatii... zejdź już i oszczędź xd
2
@Encore Friends :)
0
@DonMatteo901 mhm, jeśli musisz mocno szukać i na 1 z 200 zdjęć wygląda niekorzystnie a na reszcie ładnie, to faktycznie udowodnił XD
0
@Encore hmm zastanawiam się między "the Judge" a "Nietykalni".
9
Już od dłuższego czasu zbierałem się na ten moment w którym przestane pisać i tu uczestniczyć. Jako że i tak nikogo tu nie obchodze, wielu ludzi mnie ignoruje, jeszcze inni się śmieją, ale wiem że są też osoby które lubią moje nic nie znaczące posty. Niestety nie mam już siły na pisanie dalej, bo w końcu dostane bana za wyzywanie. To jest mój ostatni wpis, następny zobaczycie w sobote czyli jutro, do zoba dranie i miłego piątku < 3
2
@IAmBackCules O kurcze, serio tak można? ale super, w takim razie od dziś @Ermitano to księżna Konsuela Bananahamak
2
@Ermitano No to nie nadawałabyś się na feministkę z krwi i kości. Ale gratulacje ogólnie, z fartem mordo
1
@Ermitano a nie czasem inżynierką? I Ty niby po szkole jesteś, ehhh...
11
@Kengo niektóre ruchy transferowe Barcy tak wyglądają :D
17
@Janiama a jak wygramy LM to wrócisz i powiesz "a nie mówiłem że wygramy w tym sezonie LM?"
0
@HansLanda no ok, to jak będziemy przegrywać mecze i zjedziemy na 5 miejsce w lidze to się będę cieszył bo kiedyś byliśmy w środku tabeli.
0
@HansLanda Narzekam bo mamy skład za miliard euro i nic z tego nie wynika. Mam się cieszyć bo kiedyś było słabo? Dla mnie liczy się to co jest teraz.
4
@macio_944 spokojnie, zaraz się rozkręci
1
Komentarz usunięty
8
Oo Sergi Roberto dziś ma urodziny, stówka. Choć nadal wydaje mi się jakby on miał 24 lata, taką twarz niestarzejącą się ma xd
0
@Avada Kedavra ogólnie to nie wymagam żebyśmy grali jak za Pepa i wygrywali każdy mecz po 5:0, no i nie przestane kibicować Barcy mimo wszystko. Ale jak 1 na 10 meczów jest dobry a reszta słaba, to troche niesmaczny żart jak na Barcelone xd
1
@macio_944 Fajnie że poruszają inną tematyke ale gra jest ciekawa przez pierwsze 3h, później ciągle ten sam schemat :P ale jestem lekkim fanem tej serii nie powiem
1
@masakrator05 a chciałbyś się lizać po własnym tyłku? :D
3
@MesQueUnClub_87 coś Ty, nie potrzebna jest ich wymiana. Przecież wystarczy tylko "musimy być zjednoczeni bardziej niż kiedykolwiek" klepane od kilku lat.
1
@MesQueUnClub_87 Ehh, niechętnie to przyznaje ale wgrałeś :( nie dość że niekorzystny mecz to jeszcze 4 zł w plecy..
0
to jest jakiś bardzo niesmaczny żart a nie drużyna.