Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar ehh, chodzi o to w jaki sposób o tym nawija, tak można spłycić wszystko. Np. Film skazani na shawshank to film o ucieczce z więzienia. Nic nadzwyczajnego nie? Ale sposób w jaki opowiedziano historie jest świetny. Tak samo w tym utworze. Każdy numer można spłycić do jednego czy dwóch słów..
1
Białas jest moim zdaniem najbardziej szczerym i najlepszym raperem w Polsce. Ta epka to najlepsze co usłyszałem przez ostatnie x lat, łoo boziu
13
@T_TG a wiesz dlaczego dostałby te 80 baniek? Bo wizerunkowo generuje 2-3 krotnie więcej kasy dla klubu. On dobrze o tym wie, a jeśli ktoś ma problem o to że inny człowiek chce legalnie zarabiać więcej pieniędzy to ja nie mam pytań. Lepiej całe życie pod sklepem spędzić nie?
1
@joloskyy bo jak wygrywasz z Ibizą ledwo ledwo 2:1 z czego drugi gol w samiutkiej końcówce doliczonego czasu to nie wypada świrować :D
1
@Nano22 Patrz na to z drugiej strony, będziesz mógł opowiadać dzieciom że mogłeś go oglądać "na żywo" to co oni będą mogli obejrzeć tylko z kompilacji ;)
15
@bartoszekkk ale śmierdzi fejkiem ta wypowiedź xd
1
@Maciek069 no to nie wiem po co kibicować skoro podejście, że nie wygramy na bank i elo.
2
Damy rade, nie gadajcie już. Wierze w wygraną :)
32
Griezmann powinien dryblować 15 zawodników i strzelać z przewrotki co mecz za te 120 mln! takto tylko strzela bramki i asystuje, co za średniak...
4
Semedo to już dawno powinien się pożegnać z Barceloną
0
@Chwytliwy najważniejsze żeby forma przyszła na wiosne. Ma jeszcze troche czasu a pokazał że potrafi grać dobrze
1
@moronw a nie nie rozumiem ludzi którzy nie rozumieją że każdy może robić tak jak mu się podoba (oczywiścia w granicach przestrzegania prawa)
2
@KamQiX dokładnie, na 100 000 sztukach oszczędzasz 1000zł. no to już troche jest. Moim zdaniem dobra promocja
2
Wyciągać wnioski po 3 meczach nowego trenera, że nie stawia na danego piłkarza to jak włączyć mecz i po pierwszych 10 sekundach powiedzieć, że słaby. Czy się myle?
1
@Ermitano hah w sumie to nawet by pasowało :D ale klimatycznie nawet podobne te uniwersa takie zimne i szare. Jestem w stanie pomyśleć że twórcy mieli w rękach książki Sapkowskiego
0
Czajcie ze Supernatural (nie z tego świata) to taki wiedźmin tylko w obecnych czasach, ciekawe czy coś zaczerpnęli pomysłu od Andrzeja
0
@Coutinho007 przecież gruby się tylko po czole kopie, zobacz jak jest pięknie bez niego :D
0
@ViscaBarca123 może głupio powiem ale chyba do lata musimy sprzedać piłkarzy za około 100 mln. Może to jakiś taki dziwny plan? Ale pewnie gadam głupoty xD
7
@SelloutCrowd McDonald's ma papierowe kubki
8
@MesQueUnClub96 oczywiście, zobacz ile rozkłada się papier a ile plastik. A druga sprawa w razie spalania ile nieprzyjemnie brzmiących substancji wydziela plastik a ile papier? Ludzie produkują tyle syfu że serio nawet takie słomki mają znaczenie
5
@MesQueUnClub96 odwala od ekonomii? Pół Australii ostatnio się paliło przez zmiany klimatyczne. No ale faktycznie, odwala im na maksa :D
0
@Kettger o kogo chodzi z tym wypychaniem?
1
@pax Jak czytam niektóre komentarze niektórych użytkowników takich jak właśnie @pax czy @Cochise to sobie zdaje sprawę w jak ograniczony sposób patrze na football i jaką mam małą wiedze.. xd Ale czyta się to super, chcemy więcej
1
@macio_944 fajnie że można tak zarabiać na ludziach, wystarczy wziąć rutinoscoorbin, nazwać go inaczej i powiedzieć ludziom o jakiejś lewoskrętnej witaminie c i sprzedawać po 200zł za opakowanie. Hajs $$ z nieba :D
1
@darek60 nie wiem co wy macie z tym że każdy transfer to musi być MŁODY zawodnik (czyli około 20-22 lat)... Van Dijk przeszedł do Liverpoolu w wieku 27 lat, Suarez do nas podobnie. A kiedyś mieliśmy mieć młodego piłkarza na lata, nazywał się Neymar. Także ten
3
@Ratamahatta problemem moim zdaniem jest to że kosztował 120 baniek (co nie jest kompletnie od niego zależne) i ludzie wymagają od niego żeby robił wszystko to co Messi tylko troche gorzej, bo przecież tyle kasy kosztował. Ja go bardzo lubie i uważam że się tu rozwinie, ma dopiero i aż 28 lat, co nie jest generalnie mega wysokim wiekiem w obecnych czasach dla piłkarza. Nie łapie kontuzji, jest inteligentny, pracowity i generalnie mu się chce. To jego pierwsze pół sezonu więc jeszcze można poczekać. Bardzo mocno mu kibicuje :)
2
@AnnaMarianna że często tłumią w sobie jakieś emocje czy coś co im nie pasuje. To w nich tak narasta, że w końcu wybuchają z awanturą bez odwrotu, zamiast porozmawiać na samym początku problemu.
7
Komentarz usunięty
1
@PatrychoO laska znaczy tyle co logiczne argumenty dla płaskoziemców... Po co się tym przejmować
1
@Hiacynk czyli kupiony za darmo w obecnych czasach