0

@masq Greta ma autyzm, serio. Nie pisze tego obraźliwie tylko jest naprawdę chora, może to przez to, tak podejrzewam. Choruje na zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne i mutyzm wybiórczy.

1

@tbas Trzeba po prostu wiedzieć kiedy się wycofać, jak Iniesta. A później gadanie że klub chciał mnie wypchnąć, to bolało

0

@MesQueUnClub_87 nie planowałem ale jak w promocji to się zastanowie :D
@Avada Kedavra dziena, ale żadnych innych przypraw?

24

Papryka w lidlu na promocji, dzięki reklamo z La Rambli, tej informacji mi dziś było trzeba

0

@RosjaninBut Problem w tym że Vidala nie satysfakcjonuje rola zmiennika, on chce pierwszy skład. A kosmicznych pieniędzy na bank za niego nie dostaną, więc sytuacja jest dosyć trudna. Moim zdaniem on dużo daje jak jest na boisku.

0

@Janiama Dobrze napisane, choć wydaje mi się (może akurat nie w tym meczu) że jednak Griez z Messim się coraz lepiej rozumieją

2

@AdrianStoku nie no średniakiem bym go nie nazwał. Jest serio dobry i dosyć solidny.

0

@Chwytliwy A co Ci się dzieje jeśli można spytać?

8

@Tuc karma wraca, potwierdzam
Ostatnio wróciła z mojego kota na ziemię

4

Ostatni post z mojej strony na dziś ale zobaczyć 3 ofensywne zmiany w meczu Barcy to dziwne uczucie

9

Jakby mi ktoś tydzień temu powiedział że tak dobrze będzie mi się oglądało mecz Barcy to bym się pewnie nieźle zaśmiał

0

@Przemek2323 żeby chociaż 9:0 było co? :D takto szkoda gadać

1

@MesQueUnClub_87 zauważyłem też że piłkarze mieli większą chęć gry do przodu. Nie było widać tego podawania niewiadomo do kogo i niewiadomo po co.

5

Panie, jakbyśmy 7:0 prowadzili to jeszcze jeszcze, ale takto to dramat, co im po tym posiadaniu piłki *chlip łyk harnasia*

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

a ja tam z uśmiechem oglądam mecz i czekam na drugą połowe :D nie wiem, może to placebo

1

@Artsss dziwny wynik.. ja obstawiam 3:1 dla nas

2

@NGTRX nie zależy mi żeby w pierwszym meczu grali niewiadomo co, ja chce tylko zobaczyć jakiś pomysł na grę i życie w piłkarzach

1

Dziwnie tak wejść w komentarze pod postem "Matchday" na fejsie Barcelony i nie widzieć pierwszych 100 komentarzy "ValverdeOut!".. Miłego dnia i oby do wieczora! :)

8

@masq złe podejście.. to sen jest dla słabych!

0

Jakie książki polecacie? Głównie zainteresowany byłbym kryminałem, fantasy, lub po prostu jakąś akcją. Z góry dziękuję

7

@D10SLEO Setien: hmm..
La Rambla: TAK!! Ten trener jest ultra super!

1

@Odesseiron u nas w Polsce często za wszystkie te pojemniki służy ziemia, albo chodnik albo las np.

0

@PatrykBarca mhm, dziękuje za merytoryke i argumenty. Uwielbiam tak dyskutować "jest lepszy bo tak".

0

@koksik2700 a czym odstaje od Pezeta?

2

@szela1899 moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak najlepszy raper, bo nie da się tego w żaden sposób zmierzyć. Jak to nawinął Białas "bo nie ma najlepszych płyt, a są ulubione" i tak samo z raperami

1

@BarcaInfo o dwa sezony za późno jeśli chodzi o ostatnie zdanie.

0

@Janiama chodzi mi o to że chyba lepiej używać slangu adekwatnego do swojego wieku. Nie trzeba się na siłę odmładzać, nikt Ci nie będzie miał tego za złe

2

@Janiama jeśli nie jesteś na bieżąco z młodzieżowym slangiem to nie próbuj go używać a już w ogóle nie zadawaj pytania "tak teraz młodzi mówią?" bo zostaniesz źle przyjęty ;p taka rada ode mnie
Edit. Coś jak 60-70 letnie kobiety. Starsze, pomarszczone ale chodzące w kozakach i spódniczce mini.
Tak bym to porównał

1

@IronSanHybrid bardzo mi się podoba jego styl rapowania, jeden z lepszych młodszych raperow, spoko bardzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?